Mobilné telefóny Energizer

Značka Energizer prekvapila mnohých a okrem klasického portfólia produktov sa pustila aj do výroby a predaja mobilných telefónov. Či už preferujete inteligentný smartfón alebo telefón s podporou Dual SIM, značka Energizer vás nesklame! A to najmä ak hľadáte mimoriadne odolný telefón s dlhou výdržou batérie.

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

Vyberte si svoj Energizer

Hoci nejde o úplne klasického výrobcu mobilných telefónov, značka Energizer sústreďuje svoje aktivity aj do tohto segmentu. V ponuke nájdete nielen inteligentné telefóny, ale aj odolné klasické tlačidlové telefóny.

17 dní prevádzky, odolný voči prachu a vode

V prípade, že ste milovníkom nestarnúcej klasiky a privítali by ste na vaše outdoorové aktivity aj nejaký odolný kúsok, máme pre vás riešenie. Model Energizer Hardcase 10 je odolný voči prachu a striekajúcej vode, takže sa nemusíte báť vziať si ho kdekoľvek a kedykoľvek so sebou.

S prachom a vodou si poradí aj mobilný telefón Energizer Energy E520 s dotykovým displejom, ochranným sklom Corning Gorilla Glass 3 a s 13 Mpx foťákom. Tento model na jedno nabitie navyše vydrží až 17 dní prevádzky v pohotovostnom režime!

Nenáročných užívateľov, ktorí hľadajú cenovo dostupné zariadenie a funkciu Dual SIM, poteší model Energy E500S, ktorý navyše disponuje aj GPS navigáciou.