Mobilné telefóny Lenovo

Skvelý dizajn, dlhá výdrž batérie, najnovšie vychytávky. To sú mobilné telefóny legendárnej značky Lenovo. Či už hľadáte ten najlepší fotoaparát, správny pomer ceny a kvality, alebo telefón nadupaný tými najlepšími funkciami a výbavou, mobilné telefóny Lenovo prinášajú voľbu pre každého.

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

Lenovo, legendárna značka na trhu

Smartfóny značky Lenovo patria k naozaj špičkovým kúskom. Moderné funkcie, špičkový predný aj zadný fotoaparát, prístup k najnovším aplikáciám prostredníctvom systému Android či jedinečná technológia displeja. Spoločnosť Lenovo sa snaží neustále napredovať a byť jednou z najlepších a najdôveryhodnejších spoločností. V roku 2004 sa dokonca, ako prvá technologická čínska firma, stala oficiálnym partnerom Olympijských hier. 

Mobilné telefóny pre každého

Ak hľadáte smartfón strednej triedy, ktorý sa môže popýšiť štýlovým dizajnom, určite neprehliadnite Lenovo K10 Note. Model zaujme trojicou fotoaparátov na zadnej strane či 8-jadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 710 s frekvenciou 2.2 GHz. 

Štýlový a cenovo dostupný smartfón Lenovo A6 Note poteší slušnou výbavou a vysokokapacitnou 4000 mAh batériou, ktorá udrží telefón v prevádzke až dva dni. Odomknutie telefónu pomocou čítačky odtlačkov prstov je tiež samozrejmosťou.

Najnovšia herná lahôdka od Lenovo

Absolútnou novinkou je úplne prvý herný smartfón tejto spoločnosti Lenovo Legion Duel s vysúvacou selfie kamerou. Model bude dostupný v dvoch farebných prevedeniach Blazing Blue a Vengeance Red.