Mobilné telefóny Meizu

Super smartfón do 120 €? Prečo nie! Meizu, to je čínska spoločnosť založená v roku 2003 mladým nadšencom do elektronických zariadení, Jackom Wongom. Jedna z jej výhod je, že ešte nie je taká známa, a tak pri nákupe neplatíte za značku. Vyskúšajte aj vy mobilné telefóny jedného z najväčších predajcov mobilných zariadení v Číne, ktoré upútajú nielen najnovšími dizajnovými prvkami, ale aj nadupanou výbavou.

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

Meizu, značka mobilných telefónov, ktorá hneď upúta

Značka Meizu sa dostala do povedomia verejnosti napodobňovaním slávnych jabĺčkových mobilných telefónov. V roku 2008 bol predstavený prvý inteligentný telefón Meizu M8, ktorý nápadne pripomínal slávny iPhone. Model bol medzi užívateľmi vďaka vynikajúcemu zvuku a výkonu veľmi obľúbený, pričom dostal pomenovanie „čínsky iPhone“.

Odvtedy však pretieklo množstvo vody a dnes značka láka zákazníkov nielen obľúbeným dizajnom, ale aj príťažlivým pomerom ceny a kvality. Nie nadarmo Meizu v Číne patrí medzi jedného z najvplyvnejších výrobcov mobilných zariadení.  

Meizu M séria mobilných telefónov

Ak hľadáte funkčný a zároveň cenovo dostupný telefón, potom určite neprehliadnite M sériu smartfónov tejto značky. Integrovaná čítačka odtlačkov prstov, dlhá výdrž batérie a 8-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon MT6762 s frekvenciou 2GHz. To všetko ponúka model Meizu M8 s operačným systémom Android 8.0.

Vynikajúca výdrž batérie, skvelý fotoaparát a slušný výkon. Všetky tieto parametre v sebe spája Meizu M6 note, ktorý je nástupcom svojho predchodcu Meizu M5 Note.