Mobilné telefóny Prestigio

Značka, ktorá si upevňuje svoje meno aj postavenie na trhu a získava si čoraz väčšiu užívateľskú základňu. Značka Prestigio dokazuje, že moderný smartfón zaobstaráte aj pod 100 €. Ideálna kombinácia štýlového telefónu, super kvality a ceny určite očarí aj vás. Mobilné telefóny Prestigio patria do nižšej strednej triedy a zaujmú najmä nenáročných zákazníkov, ktorí nepotrebujú najšpičkovejší fotoaparát, výkon a známu značku.

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

Skvelý dizajn za super cenu

Nie každý potrebuje štýlový módny doplnok so špičkovou výbavou. Ak patríte medzi užívateľov, ktorí predovšetkým telefonujú, SMSkujú a surfujú po internete, potom vyberajte práve u značky Prestigio. Mobilné zariadenia tejto značky totiž vo svojej cenovej kategórii patria k tomu najlepšiemu, čo na trhu nájdete. A k ich nákupu vo väčšine prípadov nebudete potrebovať viac ako 100 €.

Duálne mobilné telefóny Prestigio

Štýlový telefón Prestigio Grace B7 s operačným systémom Android 7.0 Nougat poteší všetkých, ktorí hľadajú nielen spoľahlivý a elegantný kúsok, ale aj telefón s podporou Dual SIM. Tú ponúka aj model Prestigio Muze B3 alebo Prestigio Muze E7, ktorý navyše prekvapí hlavným fotoaparátom s rozlíšením 8Mpx doplneným o automatické zaostrovanie a LED blesk.