Sodastream

Výborná sóda vyrobená doma, žiaden plastový odpad a skvelá chuť navyše. Chceli by ste si aj vy dopriať sýtené nápoje – ochutené aj bez príchute? S prístrojom SodaStream to zvládnete v priebehu 30 sekúnd. Tento dizajnový prístroj sa bude hodiť do každej kuchyne, nebude prekážať a jeho údržba ako aj čistenie sú úplne jednoduché. Prezrite si prístroje SodaStream a ich príslušenstvo a zamilujte si sviežu chuť nápojov bez chémie.

Domáca výroba sódy

SodaStream nie je iba prístroj na domácu výrobu sódy. Je to váš nový – zdravší a ekologickejší životný štýl. Vedeli ste, že iba na Slovensku sa za rok predá takmer miliarda plastových fliaš a plechoviek? Domáca výroba sódy pomocou prístroja SodaStream za sebou zanechá až 100x menší dopad na životné prostredie.

Od teraz už nebudete musieť kupovať balenú sýtenú vodu ani limonády. S prístrojom SodaStream zvládnete vyrobiť obidva typy nápojov sami. V priebehu 30 sekúnd budete mať všetko pripravené k pitiu. Stačí jednoducho zvoliť príchuť a stlačiť tlačítko. K výrobe nie sú potrebné ani batérie, ani elektrická energia. Všetko funguje na mechanickom princípe. 

Ako použiť prístroj SodaStream?

  1. Fľašu, ktorú dostanete spolu s prístrojom, naplníte čistou vodou z kohútika. 
  2. Stlačíte tlačítko a voda sa o niekoľko sekúnd nasýti pomocou CO2.
  3. Ak budete chcieť, pridáte sirup so svojou obľúbenou príchuťou. A môžete podávať! 

Tip: K prístroju SodaStream si môžete zaobstarať aj praktickú sadu pohárov, výmenné bombičky, náhradné fľaše a sirupy rôznych príchutí

Najpredávanejšie produkty