Sony Alpha 6100 + objektív Sony 16-50 mm


Bezzrkadlovka, Typ obrazového senzora: CMOS, Formát snímača: APS-C, Rozlíšenie: 24,2 Mpx, Max. rozlíšenie videa: 3840x2160 px, Snímková frekvencia videa: 60 sn/s, Rýchlosť sériového snímania: 11 sn/s, Elektronický hľadáčik, Vstavaný blesk, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Sony E, Podporované videoformáty: MP4, XAVC S, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Wi-Fi. Viac info


Cena 879,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 17,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezzrkadlovka Sony Alpha 6100 v čiernom prevedení je vybavená výklopným 3" LCD displejom s rozsahom vyklápania 180°. Disponuje bajonetom E a snímačom CMOS Exmor® typu APS-C s rýchlym automatickým zaostrením. 24,2 MPx snímač CMOS umožňuje nahrávanie videozáznamov v 4K rozlíšení 3840 x 2160 pixelov. Výdrž zaručí akumulátor NP-FW50 s kapacitou 1020 mAh pre cca 420 snímkov. Fotoaparát s vysokou citlivosťou ISO 100 až 32000 ponúka 0,39 elektrický optický hľadáčik a obrazový procesor BIONZ X. Nechýba Wi-Fi a podporu kariet Micro SD/SDHC/SDXC.

Obrazový procesor BIONZ X a redukcia šumu

Sony Alpha 6100 v kompaktnom čiernom prevedení disponuje snímačom BSI-CMOS s vysokým 24,2 Mpx rozlíšením a pokročilým obrazovým procesorom BIONZ X technológiou pre redukciu šumu. Výkonný fotoaparát ponúka množstvo užitočných funkcií, vďaka čomu vám umožňuje vytvárať kvalitné snímky a videá aj v zhoršených svetelných podmienkach.

 

Stabiliné zaostrenie na aktívne objekty

Čo pri fotografovaní športových udalostí, ale vášho každodenného života nepochybne oceníte je stabilné zaostrenie na aktívne objekty. Algoritmy pre sledovanie objektov sú založené na umelej inteligencii, čo vám umožňuje spracovať veľké množstvo priestorových dát vysokou rýchlosťou v reálnom čase.

 

Oblasť automatického zaostrovania

Široký rozsah automatického zaostrenia je postavený na hustých poliach 425 bodov pre fázovú detekciu a 425 bodov pre detekciu kontrastu, ktorá zlepšuje presnoť detekcie. Posledná generácia rýchlosti obrazového procesora pomáha dosiahnuť extrémne krátku dobu automatického zaostrovania 0,02 sekundy a pokročilé algoritmy dokážu predpovedať budúcu polohu objektu.

 

Funkcia sledovania dotykom a zaostrenie dotykom

Po nastavení funkcie sledovania dotykom môžete vybrať objekt dotknutím sa monitora. Fotoaparát začne objekt sledovať bez ohľadu na to, či snímate fotografie alebo nahrávate videá. Funkcia zaostrenia dotykom sa vyznačuje jednoduchým a intuitívnym používaním, pretože na nastavenie zaostrenia sa stačí dotknúť príslušného bodu na displeji.

 

Dokonalé 4K videá pri 30fps

Fotoaparát Sony Alpha 6100 môžete okrem fotografovania vužiť aj na vytváranie detailné videá vo vysokom 4K rozlíšení pri 30 fps. Citlivý snímač vám pomôžete nahrávať takmer profesionálne videozáznamy, ak vás okrem fotografovania baví aj vytváranie filmov.

 

Technológia 4D Focus 

Inovatívna technológia 4D Focus umožňuje vynikajúci výkon automatického zaostrenia v 4 rozmeroch:

  • široké pokrytie automatického zaostrenia (2D výška a šírka)
  • vysoká rýchlosť automatického zaostrenia (3D hĺbka)
  • vylepšené prediktívne sledovanie (4D čas)

 

Objektív Sony 16-50 mm s dĺžkou 29,9 mm

Kompaktný objektív Sony s dĺžkou 29,9 mm a hmotnosťou 116 g je ideálnym spoločníkom na cestách. Disponuje ohniskovou vzdialenosťou 16-50 mm, svetelnosťou f/3.5-5.6 a 3x optickým zoomom. Motorický pohom zoomu využijete pre plynulú zmenu uhlu záberu pri nahrávaní videí. Nechýba optický stabilizátor obrazu, ktorý oceníte pri nahrávaní, ale pri fotografovaní v slabších svetelných podmienkach. Minimálna zaostrovacia vzdialenosť je 25 cm.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 3 "
GPS Nie
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlíšenie 24.2 mpx
Hľadáčik Elektronický
Formát snímača APS-C

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony Alpha 6100 + objektív Sony 16-50 mm

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami