Sony Alpha 7 III + FE 28-70mm f/3,5-5,6 OSS

Cena:
2 249,00 €

Pôvodná cena 2 449,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 44,98 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Ponorte sa do tvorby profesionálnej fotografie s bezzrkadlovkou Sony Alpha 7 III. Disponuje pokročilými funkciami a je vybavená Exmor R™ CMOS Full Frame snímačom s rozlíšením 24,2 Mpx a so spätným osvetlením. Snímač spolupracuje s procesorom BIONZ X s technológiou LSI. Procesor ponúkne výstupný formát RAW 14bit a JPG 8bit. Počas fotografovania príde vhod výkonné AF s fázovou detekciou a 693 bodmi s možnosťou sledovania aj rýchlych objektov. Fotoaparát tiež umožní sériové snímanie 10 sn./s v tichom režime. Milovníkov videa poteší podpora 4k HDR. Ďalšia výbava predstavuje 3" výklopný LCD displej, elektronický hľadáčik, podporu Wi-FI a Bluetooth, NFC, podporu QR kódov, USB-C a microHDMI konektory. V balení sa nachádza aj objektív FE 28-70mm f/3,5-5,6 OSS s AF a optickou stabilizáciou.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 8 %
Popis produktu

Stvorená pre tvorbu kvalitných fotografií. Bez kompromisov.

Kompaktná aj výkonná. Taká je bezzrkadlovka Sony Alpha 7 III. V kompaktnom tele sa ukrývajú kvalitné a výkonné komponenty, ktoré vám umožnia vytvárať dychberúce snímky aj videá. Fotoaparát disponuje tiež pokročilým systémom automatického zaostrovania, inovatívnym obrazovým snímačom a výkonným obrazovým procesorom. Do ruky sa vám dostáva kvalitný nástroj, ktorý vás nesklame na ceste za pekným portrétom, kvalitným videom alebo skvelou panoramatickou fotografiou.

Inovatívny obrazový snímač a výkonný obrazový procesor

O záznam a spracovanie obrazu sa stará duo inovatívneho obrazového snímača Exmor R™ CMOS vo formáte Full Frame a výkonného procesora Bionz X. Snímač disponuje vysokým rozlíšením 24,2 Mpx a technológiou spätného podsvietenia. To zaisťuje, že je snímač schopný zachytiť viac svetla. Zároveň poskytuje vysoký dátový tok, vďaka medenému vinutiu a zároveň tým redukuje šum a necháva vyniknúť aj tie najmenšie detaily. Obrazový procesor ponúkne dostatok výkonu pre rýchle spracovanie obrazu. Na jeho výstupe bude snímka vo formáte RAW 14bit a JPG 8bit. Procesor je naviac vybavený technológiou LSI, vďaka čomu je spracovanie obrazu 1,8x rýchlejšie pri načítaní dát než u predchádzajúcej generácie.

Perfektne vykreslené snímky

Inovatívne prevedenie obrazového snímača sa podpísalo aj na výslednej kvalite fotografie. Tešiť sa môžete na dokonale vykreslené detaily s minimálnym šumom a skvelými prirodzenými farbami. Vaše fotografie tak budú realistické a zachytí každý okamih takmer rovnako, ako ho vidíte vy v skutočnosti. Oproti predchádzajúcej generácii sa rozšírila hodnota citlivosti ISO 100-51200 s možnosťou rozšírenia na ISO 50-204800. Vďaka vysokému výkonu je možné fotografovať aj s vysokým ISO bez straty kvality. Sony Alpha 7 III vyniká aj vysokým dynamickým rozsahom, ktorý vám umožní pri nízkej citlivosti ISO vytvárať snímky s plynulou gradáciou tieňov do zvýraznenia.

4D Focus

Objavte silu pokročilého automatického zaostrovania 4D Focus, ktorým je Sony Alpha 7 III vybavený. Fotoaparát využíva na zaostrovanie 693 bodov s fázovou detekciou. Tieto body sú rozmiestnené po 93 % plochy záberu. Pre podporu výkonu a vylepšenie automatického zaostrovania disponuje fotoaparát tiež 425 bodmi pre detekciu kontrastu. Vďaka celkovému množstvo bodov dokáže fotoaparát sledovať aj rýchlo sa pohybujúce objekty. Každý takýto objekt dokážete zachytiť s vynikajúcou ostrosťou. Tento dômyselný a výkonný systém zaostrovania si poradí aj so sledovaním komplikovanejších objektov. Vďaka využitiu pokročilých algoritmov sa môžete na automatické zaostrovanie spoľahnúť až do expozičné hodnoty EV-3.

Dokonalé portréty

Výkon automatického zaostrovania umožňuje vytvárať aj nádherné portréty. Nezáleží na tom, či bude daný objekt v pokoji alebo v pohybe. Vďaka pokročilému sledovaniu očí získate vždy perfektnú snímku. Portrétové snímky budú dokonalé aj keď sa objekt nebude pozerať priamo do objektívu, alebo bude mať čiastočne zakrytú tvár. Sledovanie očí prebieha v reálnom čase, takže kedykoľvek stlačíte spúšť, bude výsledkom skvele ostrá snímka s dôrazom a zaostrením na oči, čo robí portrét portrétom. Po aktualizácii firmware fotoaparátu získate tiež podporu detekcie očí zvierat. Vďaka tomu sa vám sprístupní ďalšie možnosti pre vašu kreatívnu tvorbu.

Zaostrite na detail

Fotoaparát Sony Alpha 7 III disponuje výklopným dotykovým displejom s uhlopriečkou 3". Displej sprostredkuje pohodlné a maximálne intuitívne nastavenie fotoaparátu a zároveň posúva ovládanie automatického zaostrovania na ďalšiu úroveň. Pomocou displeja môžete pohodlne prstom presúvať miesto zväčšenie aj miesto zaostrenia podľa potrieb. Zároveň si môžete zvoliť aj zväčšenie počas zaostrovania, čo využijete skvele na veľké fotografii, na ktorej chcete zdôrazniť nejaký malý objekt alebo detail. Fotoaparát umožňuje nastaviť tiež citlivosť automatického zaostrovania celkovo v piatich krokoch.

Tiché sériové snímanie

S fotoaparátom Sony Alpha 7 III vám už nič neutečie. Vďaka podpore sériového snímania s maximálnou frekvenciou 10 sn./s sa môžete spoľahnúť na výkon fotoaparátu a zachytiť aj ten najrýchlejší pohyb v plnej kvalite. Pri snímkovej frekvencii 10 sn./s je podporované automatické zaostrovanie, takže môžete využiť potenciál fotoaparátu naozaj na maximum. Pokiaľ pri sériovom snímaní využijete aj živý náhľad, poklesne rýchlosť snímkov na 8 sn./s. Zaujímavosťou je aj podpora tichého sériového snímania, ktoré tiež pracuje s automatickým zaostrovaním a maximálnym rozlíšením fotoaparátu pri 10 sn./s. Naraz možno zachytiť až 89 snímok JPEG alebo 40 plnohodnotných nekomprimovaných RAW snímok.

Vynikajúce 4k HDR video

Nielen fotografie, ale aj nádherné videá sa stanú pýchou vašej tvroby. Fotoaparát podporuje plnohodnotné vysoké rozlíšenie 4k s podporou HDR bez úprav a pixel bunningu. Vďaka tomu sa môžete tešiť na pekné zábery s elimináciou moiré efektu a bez nedokonalostí v okrajoch záznamov. Výhodou je aj podpora AF počas filmovania, čím dosiahnete profesionálných výsledkov bez veľkej námahy. Pre bezchybné nahrávanie je potrebné využiť dostatočne rýchlu pamäťovú kartu SDHC alebo SDXC rýchlostných tried 3. Fotoaparát disponuje dvojicou slotov na pamäťové karty SD. Jeden slot podporuje typ zbernice UHS-II. Do druhého slotu možno vkladať pamäťové karty SD UHS-I alebo Memory Stick Duo.

Podpora bezdrôtových technológií a pohodlné ovládanie

Sony Alpha 7 III podporuje aj moderné technológie, ktoré vám spríjemnia a zjednodušia používanie fotoaparátu. Disponuje podporou bezdrôtových technológií Wi-Fi a Bluetooth. Prostredníctvom týchto technológií si môžete fotoaparát spárovať s telefónom alebo tabletom a jednoducho si zálohovať fotografie a videá bez použitia kábla. Fotoaparát disponuje aj vysokorýchlostným USB-C 3.1 portom, ktorý vám zaistí stabilný a rýchly prenos dát prostredníctvom kábla. Ovládacie prvky fotoaparátu sú dômyselne rozmiestnené, aby boli vždy nadosah a zároveň vám umožňujú čiastočnú personalizáciu. Vhod príde aj elektronický OLED hľadáčik True Finder, ktorý poskytne vynikajúcu ostrosť a skvelú kontrolu nad kompozíciou fotografie.

Objektív Sony FE 28-70mm f/3,5-5,6 OSS s AF

Spoločne s fotoaparátom nájdete v balení tiež zoom objektív Sony FE 28-70mm f/3,5-5,6 OSS s AF. Tento objektív vyniká optickou stabilizáciou a podporou automatického zaostrovania. Objektív je tak pripravený využiť potenciál fotoaparátu Sony Alpha 7 III naplno. Vďaka premenlivé ohniskovej vzdialenosti 28-70 mm (2,5x zoom) je vhodný na fotografovanie bližších a stredne vzdialených objektov. Objektív podporuje použitie optických filtrov s priemerom 55 mm.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 2,95 "
iGPS: Nie
i3D kompatibilita: Nie
iMax.rozlíš.videa: 3840x2160
Rozlíšenie: 25,3 mpx
iHľadáčik: elektronický
Formát snímača: Full Frame / FX

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 0,16 m
Farba: čierna
Šírka: 126,9 mm
Výška: 95,6 mm
Dĺžka: 73,7 mm
Hmotnosť: 650 g

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
iSmart: Nie
Odolné prevedenie: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 2,95 "
Dotyková obrazovka: Áno
Výklopný displej: Áno

Konektivita

iWi-Fi: Nie

Multimedia

Podporované video formáty: AVC
Podporované obraz.formáty: Raw

Funkcie

iGPS: Nie
i3D kompatibilita: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: Zadný kryt objektívu

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: SDXC, SDHC

Batérie

Kapacita batérie: 2280 mAh
Typ batérie: Li-Ion

Video

iMax.rozlíš.videa: 3840x2160
Sním.frekvencia pri videu: 100 sn/s

Objektív

Počet objektívov: 1
Typ bajonetu: Sony E

Blesk

Vstavaný blesk: Nie
Sánky na blesk a prísluš.: Áno

Obrazový senzor

Rozlíšenie: 25,3 mpx
Typ obrazového senzora: CMOS
Formát snímača: Full Frame / FX

Hľadáčik

iHľadáčik: elektronický

Fotoaparát

Rýchlosť sériov.snímania: 10 sn/s

Zaostrovanie

Manuálne ostrenie: Áno

Ostatné

Kód produktu: ILCE7M3KB.CEC

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore