Sony Alpha 7 III telo


Bezzrkadlovka, Typ obrazového senzora: CMOS, Formát snímača: Full Frame, Rozlíšenie: 24,2 Mpx, Max. rozlíšenie videa: 3840x2160 px, Snímková frekvencia videa: 60 sn/s, Rýchlosť sériového snímania: 10 sn/s, Elektronický hľadáčik, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Sony E, Podporované videoformáty: MP4, XAVC S, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Wi-Fi. Viac info


Cena 1 999,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 39,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Bezzrkladlovka Sony Alpha 7 III v čiernom prevedení je vybavená výklopným, otočným 3" LCD displejom. Disponuje bajonetom E, 24,2 Mpix snímačom Back-Illuminated Exmor R CMOS, obrazovým procesorem BIONZ X™ a 5-osou stabilizáciou obrazu. K dispozícii hybridné automatické zaostrenie s fázovou detekciou so 639 bodmi a automatickým zaostrením s detekciou kontrastu so 425 bodmi. Umožňuje nahrávanie videí v 4K HDR kvalite v maximálnom rozlíšení 3840 x 2160 pixelov. Samozrejmosťou je súvislé snímanie rýchlosťou 10 snímok so sledovaním AF/AE. Výdrž na 710 snímok zaručí batéria s kapacitou 2280 mAh. Nechýba Wi-Fi, NFC, Bluetooth, Micro USB, Micro HDMI a 2 sloty pre karty SD.

Špičková výbava a funkcie

Sony Alpha 7 III v kompaktnom čiernom prevedení disponuje 35 mm obrazovým snímačom CMOS Exmor R Full-Frame s vysokým 24,2 Mpx rozlíšením, spätným osvetlením a snímačom bez medzery na čipe čo vám zaručí dynamický rozsah a citlivosť. Vďaka prednej technológií LSI a medeným vodičom poskytne 2x rýchlejšie čítanie dát.


Režim AF-C

Výrazne vylepšiť snímanie portrétu dokáže funkcia automatického zaostrenia na oči, ktorú podporuje režim AF-C. Okrem toho poskytuje vyššiu rýchlosť automatického zaostrovania AF, takže umožňuje jednoduchšie snímať pohybujúci sa objekt aj keď sa pozerá dole, mimo fotoparát alebo je podsvietený a tvár ma čiastočne stmavenú.


Automatické zaostrenie 

Čo pri fotografovaní nepochybne oceníte je presné automatické zaostrovanie na rýchlo sa pohybujúce objekty, ktorých pohyb nedokážete vopred predvídať. Spoľahlivé zaostrovanie vám Sony Alpha 7 III poskytne až do jasu EV-3.

 

Spontánnosti a kreativite sa medze nekladú

Štýlová bezzrkadlovka ponúka 5-osú stabilizáciu obrazu, výsledkom čoho sú ostré a detailné snímky vo formáte 14bit RAW. Samozrejmosťu je rýchle sekvenčné snímanie 10 sn/s a 24,2 Mpx snímač CMOS Exmor R. Všetky zhotovené zábery vám umožňuje si prehliadať pomocou 3" dotykového displeja, ktorý je možné vyklopiť až o 107° alebo sklopiť o 41°. Okrem iného dokáže fotoaprát zaznamenať kvalitné videá vo formáte 4K


Hľadáčik XGA OLED Tru-Finder

Vo výbave nájdete hľadáčik XGA OLED Tru-Finder s 2359 bodmi čo zaručí presnú reprodukciu obrazu a zreteľnú viditeľnosť okrajov. Nežiadúce odlesky zo šošovky eliminuje vrstva Zeiss T.


Podpora technológie Wi-Fi, Bluetooth a NFC

Neodmysliteľnou súčasťou bezzrkadlovky Sony Alpha 7 III je integrované pripojenie Wi-Fi, ktoré vám umožňuje rýchly a jednoduchý prenos fotografií alebo videí. Tento model tiež podporuje technológiu NFC a Bluetooth pre komunikáciu na krátku vzdialenosť napríklad s vašim smartfónom. Samozrejmosťou je tiež podpora kódov QR


Odolné telo voči prachu a vlhkosti

Telo fotoaparátu je zosilnené horným krytom, čelným krytom a vnútorným rámom z ľahkej a odolnej horčíkovej zliatiny, čo ho chráni pred prachom a vlhkosťou. Robustná konštrukcia fotoaparátu je spoľahlivou zárukou správneho fungovania aj v náročných podmienkach.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 3 "
GPS Nie
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlíšenie 24.2 mpx
Hľadáčik Elektronický
Formát snímača Full Frame

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Sony Alpha 7 III telo

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Miloš

7. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Ešte sa sním iba zoznamujem. No už som fotil za tmy a dobre.