Sony Alpha A7S telo


Uhlopriečka ("): 3 ", GPS: Nie, 3D kompatibilita: Nie, Max.rozlíš.videa: 1920x1080, Rozlíšenie: 12.2 mpx, Hľadáčik: elektronický, Formát snímača: Full Frame,


Cena 1 639,00 €

Zľava 41 % z pôvodnej ceny: 2 755,00 € Zobraziť nápoveď

32,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výkonná bezzrkadlovka Sony Alpha A7S bez objektívu, disponuje 12,2 Mpx Full Frame Exmor CMOS snímačom s citlivosťou ISO 409600 a obrazovým procesorom Sony BIONZ X pre ešte lepší dynamický rozsah fotografií. Ideálny pre natáčanie 4K alebo Full HD videí vo fomáte XAVC S. Má kompaktné rozmery a utesnenú kovovú konštrukciu odolnú voči vode a prachu. Je vybavený 3'' výklopným TFT LCD displejom a vstavaným elektronickým 0,5'' XGA OLED hľadáčikom pre zobrazenie snímky tak, ako bude zaznamenaná. Nechýba integrovaný Wi-Fi modul či technológia NFC. Využijete USB a microHDMI konektor či slot pre pamäťové karty vo formáte MS PRO Duo, SD/SDHC/SDXC. Kompatibilný s bajonetom Sony E-Mount a redukciami Sony LA-EA3 a Sony LA-EA4.

Výklopný Xtra Fine LCD monitor s OLED hľadáčikom

Telo fotoaparátu v sebe ukrýva výklopný 3'' TFT LCD displej s rozlíšením 921 600 obrazových bodov. Dislej je možné vyklopiť o 45 stupňov nadol a až o 84 stupňov nahor. Technológia WhiteMagic™ sa postará o to, aby ste si vytvorené snímky mohli prezrieť aj za jasného denného svetla a poskytne živý náhľad na fotografovaný objekt alebo scenériu. Sony Alpha A7S je vybavený farebným elektronickým hľadáčikom 0,5'' XGA OLED s rozlíšením až 2,4 Mpx, ktorú ponúka 100% zobrazenie záberu a až 71-násobné zväčšenie pre 50mm ohnisku

Snímač Exmor CMOS a BIONZ X

Bezzrkadlovka Sony Alpha A7S disponuje 12,2 Mpx Full-Frame Exmor CMOS snímačom, vďaka ktorému vytvoríte úchvatné videá vo vysokom 4K rozlíšení bez zjavného rolling shutter efektu. Prepracovaná technológia CMOS znižuje tento efekt, tak, že skracuje dobu odčítania obrazovej informácie z pixelov snímača. K skvelej kvalite prispieva aj obrazový procesor BIONZ X od Sony s ohromným dynamickým rozsahom a spracovaním údajov vo formtáte RAW + JPEG pri 14-bitovej farebnej hĺbke na kanál s rýchlosťou ať 5 obrázkov za sekundu. Snímač v spolupráci s obrazovým procesorom môže využívať rozsah citlivosti ISO50 až ISO 409 600, čo znamená, že kvalitné fotografie dosiahnete aj pri zhoršených svetelných podmienkach.

Kompatibilita a bezdrôtové technológie

Fofoaparát je kompatibilný s bajonetom Sony E-Mount, do tejto skupiny patria aj objektívy Sony, Sony G, Carl Zeiss. Pomocou redukcie Sony LA-EA3 a Sony LE-EA4 si môžete k telu fotoaparátu pripevniť aj objektív s bajonetom Sony A. Je len na vás, aký objektív pripevníte k telu fotoaparátu. Okrem toho oceníte aj zabudovaný Wi-Fi modul a technológiu NFC pre rýchly a najmä pohodlný prenos fotiek a videí z fotoaparátu do vášho smartfónu alebo tabletu, ktoré sú kompatibilné s operačným systémom Android a iOS. Navyše môžete pomocou aplikácie v telefóne či tablete ovládať spúšť fotoaparátu aj na diaľku. 

Fotenie portrétov a natáčanie 4K videí

Sony Alpha A7S pracuje so zoastrovacím systémom pracujúci pracujúcim na princípe detekcie kontrastu. Pri zaostrení využíva až 25 zaostrovacích bodov, vďaka čomu je celý proces zaostrenia presný a najmä rýchly. Mód zaostrenie na oči pomáha pri ostrení najmä pri portrétových fotografiách s nízkou hĺbkou ostrosti. Tento mód si nastavíte priamo na tele fotoaparátu. So systémovým fotoaparátom natočíte aj videá vo formáte XAVC S v rozlíšení 4K alebo Full HD (rozlíšenie 1920 x 1080 pri 60i/60p/24p) s dátovým tokom až 50 Mb/s. Pri natáčaní si viete zvoliť formát záznamu AVCHD™ 2.0/MP4/XAVC S (1820 x 1080/50p 28Mb/s) a kompresiu AVCHD: MPEG-4 AVC/H.264, MP4, MPEG-4 AVC/H.264.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 3 "
GPS Nie
3D kompatibilita Nie
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlíšenie 12.2 mpx
Hľadáčik elektronický
Formát snímača Full Frame

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony Alpha A7S telo

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené