Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

4K rozlíšenie

Model STR-DN1060 podporuje obraz v rozlíšení 4K Ultra HD, ktorý je štyrikrát detailnejší ako v rozlíšení Full HD. Po pripojení k televízoru s rozlíšením 4K pokročilá technológia spracovania obrazu zdokonalí aj nižšie rozlíšenie obrazu na kvalitu 4K Ultra HD. Obraz je jedinečne detailný vďaka zvýšeniu rozlíšenia obrazu na podporovaný formát 4K a 6 vstupom a 2 výstupom HDMI, ktoré umožňujú pripojenie obrazových a zvukových zariadení.

Pripojenie s káblom aj bez kábla

Prenášajte hudbu a videá do prijímača bezdrôtovo pomocou technológií NFC jedným dotykom, Bluetooth® a Wi-Fi® alebo pripojte zariadenie USB a prehrávajte hudbu. Či sú to filmy alebo hudba, technológia HDCP 2.2 s pokročilou ochranou proti kopírovaniu vás pripraví na novú generáciu prémiového obsahu v rozlíšení 4K. Pripojte zariadenie Xperia alebo iný smartfón priamo k prednému panelu a zrkadlite obrazovku s fotografiami a videami na pripojenom televízore s rozlíšením 4K. Umožňuje aj nabíjanie smartfónu.

Zvuk vo vysokom rozlíšení

Blu-ray disky majú až desaťkrát väčšiu kapacitu než disky DVD, takže môžu obsahovať oveľa viac zvukových informácií. Zabudované dekodéry Dolby True HD a DTS-HD Master Audio umožňujú vychutnať si mohutnú a pohlcujúcu filmovú hudbu v priestorovej kvalite s vysokým rozlíšením na diskoch Blu-ray Disc. Zažite bohatý, viackanálový zvuk vďaka technológii Dolby True HD vytvorenej na dosiahnutie 100-percentného zvuku filmov a hudby bez strát. Kodek DTS-HD Master Audio vytvára široký priestorový zvuk domáceho kina reprodukovaný bez strát v štúdiovej kvalite.

Pripojenie

6 vstupov a 2 výstupy HDMI, predný port USB a optické digitálne a analógové AV pripojenia umožňujú dynamickú konfiguráciu domácej zábavy. Môžete tak rýchlo a jednoducho pripojiť televízor, prehrávač diskov Blu-ray, smartfón a ďalšie zariadenia. So 6 vstupmi a 2 výstupmi HDMI vrátane 1 vyhradeného výstupu HDMI druhej zóny je dostatok priestoru pre vaše súčasné zariadenia aj miesto na rozšírenie. Predný port USB podporuje formát DSD a zvuk s vysokou bitovou rýchlosťou 24 bitov/192 kHz, takže môžete pripojiť zariadenie USB a vychutnať si prehrávanie so zvukom vo vysokom rozlíšení.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Počet kanálov: 7,2
Výkon na kanál: 165 W
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 6
HDMI výstupy: 2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Počet kanálov: 7,2

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Počet digitálnych vstupov: 2
Počet analógových vstupov: 4
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 6
HDMI výstupy: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 43 cm
Výška: 17,2 cm
Hĺbka: 32,9 cm
Hmotnosť: 10,3 Kg

Zvuk

Výkon na kanál: 165 W
Multizone: Áno

Rádio

DAB: Nie

Ostatné

Kód produktu: STR-DN1060

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore