Sony UBP-X500

Cena:
199,00 €

Pôvodná cena 209,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Špičkový Blu-ray prehrávač Sony UBP-X500 prehráva disky Blu-ray v rozlíšení 4K UHD a umožňuje prehrať takmer akýkoľvek typ disku (CD, DVD, SACD, Blu-ray). Pýši sa skvelým zvukom, podporou širokej škály formátov (audio a video) a jedinečným obrazom vďaka zvýšeniu rozlíšenia na 4K až do formátu 60p. Prehrávač disponuje dvomi HDMI portmi či jedným USB portom (na prehrávanie hudby či videa). Ponúka pokročilý priestorový zvuk, obraz s vysokým dynamickým rozsahom a skvelý vizuálny zážitok, vďaka čomu sa budete cítiť, ako by ste sedeli na najlepšom mieste v kine.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Blu-ray prehrávač Sony UBP-X700 prehráva disky Blu-ray v rozlíšení 4K a podporuje aj CD, DVD či SACD disky. Podporuje prehrávanie v HDR10 a Dolby Vision, vďaka ktorému je obraz obohatený o širšiu škálu farieb a detailov, ktorú je možné vidieť aj na bežných televízoroch. Okrem diskov je možné prehrávať aj veľké množstvo audio a video formátov prostredníctvom USB vstupu, pripojeniu k internetu cez LAN alebo WiFi. Ponuka v menu systému je graficky upravená k intuitívnejšiemu ovládaniu, ktoré je možné podčiarknuť mobilnou aplikáciou s prístupom k ďalším možnostiam. Prehrávač má jeden štandardný HDMI výstup a druhý zvukový pre pripojenie soundbaru. Zvuk je možné odoslať aj cez koaxiálny výstup CINCH.

Základné parametre

 • Wi-Fi: Áno
 • Bluetooth: Nie
 • Počet HDMI portov: 2

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Vdýchnite filmom život v rozlíšení 4K HDR

Tento prehrávač Blu-ray s rozlíšením 4K Ultra HD vám doma vytvorí atmosféru ako na najlepšom mieste v kine. Vďaka pokročilému priestorovému zvuku, detailnosti rozlíšenia 4K a obrazu s vysokým dynamickým rozsahom ponúka neslýchaný vizuálny zážitok, ktorý vás úplne pohltí.

Posuňte sledovanie videozáznamov s rozlíšením 4K Ultra HD na vyššiu úroveň

Nové disky 4K Ultra HD Blu-ray vám umožnia sledovať videozáznamy so štvornásobne vyšším rozlíšením než ponúka bežný formát Blu-ray (Full HD).

HDR10

Signály HDR10 s kompatibilným displejom obsahujú až stonásobok jasu signálu SDR. Výrazne tým zvyšujú maximálny jas, no zároveň zachovávajú hlboké a detailné tmavé odtiene, vďaka čomu poskytujú úplne nový zážitok zo sledovania.

Všetky farby prírody

Podpora farebných priestorov BT.2020 znamená prístup k omnoho širšej škále farieb oproti tradičným TV signálom. Tento široký farebný priestor umožňuje tvorcom obsahu prinášať sýtejšie a vernejšie farby od morských tmavomodrých až po prírodné zelené a živé červené odtiene.

Špičkové detaily rozlíšenia 4K vo všetkom, čo pozeráte

Prehrávač UBP-X500 je vybavený vyspelou technológiou, ktorá zvyšuje rozlíšenie všetkého sledovaného obsahu na 4K a v reálnom čase zostruje a zdokonaľuje každý objekt. Výsledkom je detailný obraz ideálny pre televízory s vysokým rozlíšením.

Bohatší obraz na každej obrazovke

Sledujte filmy s rozlíšením 4K HDR dokonca aj na televízoroch bez podpory HDR a užívajte si bohatšie tiene a výraznejšie detaily. Konverzia medzi HDR a SDR inteligentne upravuje mimoriadne široký rozsah jasu rozlíšenia HDR na obraz s rozlíšením SDR, pričom zachováva úchvatnú kvalitu obrazu aj na bežných televízoroch s rozlíšením SDR.

Prehrávajte čokoľvek

 • Prehrávací výkon prehrávača UBP-X500 ďaleko prekračuje disky 4K Ultra HD Blu-ray. Môžete sledovať a počúvať takmer ľubovoľný obsah vrátane väčšiny formátov videa a zvuku s vysokým rozlíšením.

 • Vynikajúca disková jednotka - prehrávajte svoje zbierky diskov CD, SACD, DVD a Blu-ray prakticky pomocou jedného univerzálneho prehrávača.

 • Kompatibilný s digitálnymi hudobnými súbormi - prehrávač UBP-X500 podporuje množstvo hudobných formátov – od AAC a PCM až po DSD.

 • Sledujte a prehrávajte obsah - prehrávajte videozáznamy cez rozhranie USB. Prehrávač UBP-X500 podporuje najpoužívanejšie videosúbory, vďaka čomu môžete sledovať nielen svoje obľúbené filmy, ale aj domáce videá.

Navrhnuté na spoločné počúvanie

Doprajte si kvalitnejšiu zábavu. Spojte prehrávač UBP-X500 s reproduktorovým panelom a vychutnajte si podmanivý zážitok z priestorového zvuku.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 2
iMiracast: Nie
i3D kompatibilita: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 2
Počet USB portov: 1
USB port: Áno
iMiracast: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 32 cm
Hmotnosť: 140 g
Výška: 4,5 cm
Hĺbka: 21,1 cm

Ďalšie parametre

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Multimedia

Podporované video formáty: AVCHD
Typ média: Blu-ray

Obsah balenia

Obsah balenia: DO, 2 x batérie, manuál

Display/Grafika

iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD

Funkcie

i3D kompatibilita: Áno

Ostatné

Kód produktu: UBPX500B.EC1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore