Sony WH-1000XM4 čierne

 • Odporúčame
 • Doprava zadarmo
 • Zľava 25 %

What Hi-Fi?

What Hi-Fi?

August 2020

Techbox

Techbox

Tip inovácia


Bezdrôtové slúchadlá, náhlavné, Farba čierna, NFC: Áno, Dokovacia stanica: Nie, Výdrž batérie: 30 h, Zabudovaný mikrofón: Áno, Aktívne tlmenie hluku: Áno, Odnímateľný kábel: Áno, Frekvenčný rozsah: 4-40000 Hz Hz, Ovládanie hlasitosti: Áno, Ovládanie prehrávania: Áno. Viac info

Farba


Cena 239,99 €

Zľava 25 % z predchádzajúcej ceny: 319,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 24,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

23×

90% Kvalita
Výborná

91.7% Hodnota za peniaze
Výborná

22 + nakupů

Zobraziť 23 recenzií a 3 ocenenie

Popis produktu

Špičkové bezdrôtové slúchadlá Sony WH-1000XM4 v čiernej farbe vás očaria fantastickým Hi-Res zvukom ako aj množstvom inteligentných funkcií. Špecifikom je technológia Dual Noise Sensor a HD procesor QN1, ktorý sa postará o odstraňovanie okolitého hluku v reálnom čase. Úžasný a verný zvuk poskytne funkcia DSEE ExtremeTM s algoritmom Edge-AI, ktorý rozpozná hudobný žáner a produkuje tak autentické tóny. Počúvanie v 360 Reality Audio vás obklopí hudobným zážitkom, akoby ste stáli priamo pred vaším obľúbeným interpretom a pomocou aplikácie Sony Headphone Connect (SHC) si môžete hudbu upraviť podľa vlastných preferencií. Zariadenie disponuje funkciou Adaptive Sound Control, ktorá prispôsobí hlasitosť okolitého hluku podľa miesta, kde sa práve nachádzate, a funkciou Speak to Chat, ktorá zabezpečí pohodlnejšiu komunikáciu s okolím bez nutnosti skladania slúchadiel. Slúchadlá disponujú dotykovým panelom a podporou hlasových asistentov pre jednoduché ovládanie a na jedno nabitie dokážu fungovať skvelých 30 hodín.

Výnimočné ticho, výnimočný zvuk

Či už lietate na dlhé vzdialenosti, alebo odpočívate v kaviarni, slúchadlá WH-1000XM4 prinášajú špičkový výkon technológie odstraňovania okolitého hluku od Sony. Tá vie lepšie redukovať zvuky s vysokou a strednou frekvenciou. Pomocou dvoch mikrofónov na každom slúchadle používaných na odstránenie okolitého hluku, zachytí technológia Dual Noise Sensor okolitý hluk a údaje o ňom odovzdá HD Noise Cancelling procesoru. Bluetooth s technológiou Audio SoC (System on Chip) vykonáva detekciu a prispôsobenie hudby a hluku 700krát za sekundu. HD procesor QN1, ktorý sa stará o odstraňovanie okolitého hluku (HD Noise Cancelling Processor QN1) využíva inovatívny algoritmus, vďaka ktorému dokáže lepšie identifikovať okolité prostredie a hluk a prispôsobiť tomu intenzitu odstránenia hluku v reálnom čase. To užívateľom umožňuje viac sa sústrediť na hudbu, ktorú milujú, a vytesniť chaos vonkajšieho sveta.

 • Funkcia DSEE ExtremeTM pomocou Edge-AI algoritmu dokáže ešte lepšie rekonštruovať stratené dáta, ku ktorých strate dochádza pri digitálnom komprimovaní. Výsledkom je zážitok z dokonale verného zvuku. Edge-AI analyzuje hudbu v reálnom čase a rozpoznáva nástroje, hudobné žánre aj jednotlivé prvky každej skladby. Na základe tejto analýzy rekonštruuje vysokofrekvenčné zvuky, ku ktorých strate dochádza v priebehu digitálnej kompresie. Výsledkom je bohatší, komplexnejší zážitok z počúvania. Preto aby vývojári umelej inteligencie pre čo najlepšie nastavenie funkčnosti správne pochopili hudobné štýly, zvuky jednotlivých nástrojov a zloženie samotnej hudby, spolupracovala spoločnosť Sony s hudobným štúdiom Sony Music Studios Tokyo.

 • Ak si nainštalujete aplikáciu služby podporujúce streamovanie hudby vo formáte 360 Reality audio, slúchadlá WH-1000XM4 vám v kombinácii s chytrým telefónom s Androidom / iPhonom umožní vychutnať si nový, podmanivý hudobný zážitok. Počúvanie v 360 Reality Audio vás obklopí hudobným zážitkom, akoby ste stáli priamo pred vaším obľúbeným interpretom. Poslucháči si tak môžu vychutnávať pohlcujúce zvukové nahrávky, ktoré si ešte môžu podľa svojich preferencií prispôsobiť. Pri počúvaní so slúchadlami WH-1000XM4 a pri použití aplikácie "Sony | Headphones Connect " dokonale optimalizované pre každého jednotlivého používateľa si skutočne vychutnáte zážitok z priestorového počúvania hudby.

Chytrejšie počúvanie, ktorému sa nič nevyrovná

Slúchadlá WH-1000XM4 sú vybavené chytrou funkciou Adaptive Sound Control. Tá zisťuje, kde sa práve nachádzate, a čo práve robíte, a následne upraví nastavenie úrovne odstránenia hlasitosti okolitého hluku pre ideálny zážitok z počúvania. Funkcia Adaptive Sound Control sa časom naučí rozpoznávať miesta, ktoré často navštevujete, ako je vaše pracovisko, telocvičňa alebo obľúbená kaviareň, a nastaví zvuk na mieru tak, aby sa dokonale hodil k danej situácii. Takže keď cestujete, môžete sa nechať pohltiť počas cesty počúvaním, bez toho, aby k vám prenikal okolitý hluk, ktorý by rušil vaše obľúbené skladby. Keď niekam idete, budete zase vnímať všetko, čo sa okolo vás deje, ale môžete si pritom vychutnávať hudbu. Prostredníctvom aplikácie "Sony | Headphones Connect App" si môžete nastaviť miesta, ktoré často navštevujete, a priradiť k nim preferované nastavenie a nastavenie hlasitosti zvuku z okolia sa automaticky prispôsobí s tým, ako sa budete medzi rôznymi typmi prostredia pohybovať.

Pohodlie pre každý deň

Novinkou je pri modeli WH-1000XM4 inovatívna funkcia "Speak-to-Chat", ktorá vám umožní krátku konverzáciu, bez toho aby ste museli odložiť slúchadlá. Objednať si kávu a zároveň pri tom počúvať hudbu tak bude ešte jednoduchšie. Stačí, keď niečo jednoducho poviete, a slúchadlá rozpoznajú váš hlas, automaticky zastavia prehrávanie hudby a umožnia prenikanie zvukov z okolia do slúchadiel, takže môžete konverzovať, bez toho aby ste si museli slúchadlá dať dole. Hudba sa automaticky začne zase prehrávať za 30 sekúnd potom, čo prehovoríte. Slúchadlá WH-1000XM4 ponúkajú tiež režim Quick Attention, takže ak si chcete vypočuť oznámenie alebo niečo krátko povedať, môžete sa jednoducho dotknúť rukou pravého náušníku a stlmíte tým okamžite hlasitosť, aktivujete ambientný režim a zintenzívnite hlasitosť zvuku z okolia.

 • WH-1000XM4 prichádzajú s funkciou detekcie nosenia. Slúchadlá zisťujú, či ich máte na sebe, a podľa toho sa upraví stav pustenia, a tým šetria batériu. Slúchadlá k tomu využívajú snímač priblíženia (proximity sensor) a dva akcelerometre (Acceleration sensors). Automaticky sa zastaví prehrávanie hudby, keď si ich zložíte a začnú prehrávať, keď si ich opäť nasadíte. Zaistí sa tak bezproblémový zážitok z počúvania.

 • Model WH-1000XM4 predstavuje novú technológiu Precise Voice Pickup. Tá optimálne ovláda päť mikrofónov slúchadiel a zaisťuje pokročilé spracovanie zvukového signálu. Dokáže vďaka tomu zachytiť jasne a presne hlas pri telefonovaní a Speak-to-Chat funkciu.

Dokonalý dizajn

Model WH-1000XM4 spája sofistikovaný dizajn s výnimočným komfortom a nízkou hmotnosťou, takže si sotva uvedomíte, že ich máte na sebe. Slúchadlá boli navrhnuté pre všetkých, ktorí často cestujú. Majú výnimočne mäkké náušníky, ktoré znižujú tlak a rovnomerne ho rozprestrú. Zlepšujú tiež kontakt medzi uchom a vankúšikom do ucha. Vďaka tomu slúchadlá pri nosení stabilne držia.

 • Pre dokonalé pohodlie je možné slúchadlá WH-1000XM4 spárovať naraz s dvoma zariadeniami podporujúcimi Bluetooth. Keď prichádza hovor, slúchadla rozoznajú, ktoré zariadenie vyzváňa, a prepnú automaticky na to správne. Tiež budete môcť prepínať hladko a rýchlo pripojenie k jednému z dvoch zariadení jediným poklepaním.

 • Slúchadlá WH-1000XM4 podporujú NFC a Bluetooth. Batéria vydrží až 30 hodín a funkcia rýchleho nabíjania vám počas desiatich minút dobíjania zabezpečí až 5 hodín bezdrôtového prehrávania.

 • WH-1000XM4 tiež podporujú novú užitočnú funkciu Fast Pair od spoločnosti Google, ktorá vám umožní ľahko zistiť, kde ste si svoje slúchadlá WH-1000XM4 odložili tak, že vydajú zvuk alebo môžete zistiť ich poslednú známu polohu pomocou aplikácie Find My Device od Googlu na vašom smartfóne.

 • Tento model je vybavený rovnakým ovládaním prostredníctvom dotykového panela ako jeho predchodca a je optimalizovaný pre Google Assistant a Amazon Alexa, takže si môžete svoj deň organizovať tým, že požiadate hlasový asistent. 

Bezplatný 3-mesačný skúšobný poukaz na 360 Reality Audio

Podmienky: Ak si zakúpite WH-1000XM4, v krabici nájdete voucher s jedinečným kódom, na bezplatnú skúšobnú verziu 360 Reality Audio * od jednej z troch partnerských hudobných služieb (Deezer, Tidal alebo nugs.net). Platia zmluvné podmienky. Navštívte www.sony.net/Products/360RA/FT pre bezplatné možnosti vyskúšania vášho produktu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 4-40000 Hz Hz
NFC Áno
Štýl nosenia náhlavné

Ocenenie a hodnotenia produktov

What Hi-Fi?

What Hi-Fi?

August 2020

Techbox

Techbox

Tip inovácia

Touch It Tip

Touch It Tip

Kvalita reprodukcie

4,8 / 5

23 recenzií Sony WH-1000XM4 čierne

90% Kvalita
Výborná

91.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Ján

2. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaJozef

21. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaLadislav

30. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • dizajn, multifunkčnosť, kombinované prepojenie - kábel i bt, dlhočizná výdrž batérie
 • kvalitné prevedenie
 • zvuk nie je v hi fi kvalite

ak hľadáte slúchadlá all in one (výborný zvuk, utlmenie hluku, telefonovanie)


Peter

6. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca