Sony XAN-V400

Darček zadarmo: 3LUX 3M reflexný trojuholník

Cena:
299,00 €

Pôvodná cena 349,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Nový prepracovaný navigačný modul TOMTOM značky SONY XANV400.EUR Vám prináša mnoho funkcií v jednom balení. Zapojte ho do svojho auta, pripojte k ostatným prvkom a Vaša jazda sa môže začať. Ľahko ho nastavíte, signál Vášho GPS bude vďaka anténe silný a jasný, a tak môžete ľahko a pohodlne vyhľadávať svoje ciele a určovať až zo 6 ponúknutých trás, ktorými je Vašu cestu možné zvládnuť. Umožňuje tiež nastavenie farieb na obrazovke podľa Vašej chuti (okrem farieb mapy) a hlasový sprievodca Vás podľa Vášho zvolenia bude varovať a informovať. Takže vy už nemusíte spúšťať oči z cesty. Prostredníctvom tohto modulu s intuitívnym ovládaním a jednoduchým dotykovým rozhraním získate najnovší offline navigačný systém, ktorý vám uľahčí cestovanie.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 14 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Špecifikácia zariadenia

 • Jednoduché nastavenie. Premeňte svoje AV zosilňovače Sony na dotykové navigačné zariadenie od TomTom. Prostredníctvom tohto modulu s intuitívnym ovládaním a jednoduchým dotykovým rozhraním získate najnovší offline navigačný systém, ktorý vám uľahčí cestovanie.

 • Všetko, čo potrebujete, v jedinom balení. V zakúpenom balení je všetko, čo potrebujete pre zapojenie. Vnútri nájdete navigačný modul, kartu SD (mapové údaje), napájací a prepojovací kábel, upevnenie, anténu GPS, ovládací kábel a upevňovací prvok antény.

 • Interaktívne prevedenie. Modul NavApp značky TomTom ponúka úplne nový spôsob ovládania. Už žiadne komplikované ponuky - stačí kliknúť do mapy, zvoliť cieľ a ste pripravení vyraziť. Trasu tiež môžete kliknutím vymazať alebo si môžete zvoliť miesto, ktoré chcete pridať medzi obľúbené.

 • Posilnenie signálu GPS. Pomocou priloženého držiaku ľahko pripevníte anténu GPS na palubnú dosku, kde bude mať lepší príjem signálu GPS.

 • Ľahké vyhľadanie cieľa. Stlačením a pridržaním bodu na mape nájdete ľahko a rýchlo požadovaný cieľ. Môžete tiež využiť funkciu rýchleho vyhľadávania textu, kedy po napísaní troch písmen systém spustí hľadanie dostupných možností. Počas písania sa tak zobrazujú zodpovedajúce adresy a zaujímavé miesta.

 • Šesť typov trás. Ako štandard je nastavená najrýchlejšia trasa, máte ale na výber šesť možností, napríklad najekonomickejšiu, mimo diaľnice alebo najkratšiu. Novo nastavená voľba sa potom použije aj pri ďalšom plánovaní trasy.
 • Náhľad podrobných pokynov. V ponuke Aktuálna trasa vyberte možnosť Zobraziť pokyny a môžete si preštudovať podrobný zoznam navigačných pokynov. Vzdialenosť uvedená na zozname označuje vzdialenosť medzi jednotlivými pokynmi.
 • Panel rýchlosti. Doprajte si informácie o svojej aktuálnej rýchlosti a maximálnej rýchlosti v danej lokalite. Podrobnosti o aktuálnej trase vrátane predpokladanej doby príjazdu do cieľa sa zobrazujú na bočnom paneli.

 • Výber farieb. Predvolená farebná schéma modulu NavApp je modrá, môžete si ju ale upraviť podľa svojich predstáv. Zmenia sa iba prvky zobrazené na mape, napríklad trasa, ukazovateľ GPS alebo označenie obľúbených miest. Farba mapy sa nezmení.
 • Moje miesta. Upravte si mapu pomocou funkcie Moje miesta. Označte si na mape svoje obľúbené miesta a už ich nikdy nebudete musieť znova hľadať. Prostredníctvom ponuky Moje miesta si môžete vyhľadať aj nedávno navštívené miesta.

 • Hlasový sprievodca. Vďaka hlasovému navádzaniu môžete stále sledovať cestu pred sebou a riadiť sa tým, čo počujete. V tomto nastavení si dokonca môžete vybrať, aké typy pokynov (predbežné varovanie, čísla ciest, dopravné značky, názvy ulíc a podobne) bude hlasová navigácia uvádzať.
 • Gestá na obrazovke. Rozhranie môžete jednoducho ovládať pomocou gest. Podporované je dvojité kliknutie, pretiahnutia, rýchly pohyb prstom, podržanie či výber kliknutím.
 • Rozmery: 75 x 140 mm

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Určenie GPS navigácia: offline navigačný systém
Typ: XANV400.EUR

Navigácia

Hovorené názvy ulíc: Áno
Počet trás: 6

Funkcie

Hlasové povely: Áno

Ostatné

Kód produktu: 4548736044647

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore