Sony ZV-1 Vlogger čierny


Digitálny kompakt, Typ obrazového senzora: CMOS, Formát snímača: 1 ", Rozlíšenie: 20,1 Mpx, Max. rozlíšenie videa: 3840x2160 px, Ohnisková vzdialenosť: 9,4 mm min., 25,7 mm max., Maximálna svetelnosť objektívu 1.8, Podporované videoformáty: AVCHD, Obrazové formáty: jpg, Raw, DCF, Duálna stabilizácia obrazu, Dotyková obrazovka, Wi-Fi, Typ batérie: Li-Ion, Optický zoom: 2,7 x. Viac info


Cena 699,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 14,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Fotoaparát Sony ZV-1 je stvorený na tvorbu vlogov a videí. Vybavený je veľkým snímačom CMOS Exmor RS typu 1,0" uhlopriečkou a pomerom strán 3:2, obrazovým procesorom BIONZ X a objektív ZEISS® Vario-Sonnar® T* s 2,7-násobným optickým zoomom. Do konštrukcie bol vsadený otočný dotykový 7,5 cm LCD displej. Natáčanie 4K videá aj spomalených záberov. Výborné držanie vďaka ergonomickému gripu. Zvuk zachytí smerový mikrofón s 3 vložkami. Pri fotografovaní využijete množstvo funkcií a režimov snímania. Samozrejmosťou je podpora siete Wi-Fi (2,4 GHz) a Bluetooth 4.1. Energiu zabezpečuje dobíjateľná batéria NP-BX1. Možnosť pripojiť ďalšie externé zariadenia. Rýchle preposielanie súborov cez aplikáciu Imaging Edge Mobile. (Grip na držanie nie je obsahom balenia)

Pre vlogerov aj tých, ktorí chcú tvoriť 

Kompaktný fotoaparát Sony ZV-1 je tu pre skúsených aj menej skúsených vlogerov, ktorí sa snažia vytvárať kreatívne videá. Ocenia ho aj tí, ktorí s vlogovaním ešte len začínajú, nakoľko  môžu využiť množstvo výborných funkcií. Pri fotení a natáčaní fotoaparát upravuje tón pleti pre čo najprirodzenejší vzhľad. Nechýba ani funkcia rozostretného pozadia, ktorú si nastavíte jednoduchým stlačením spínača Bokeh (tlačidlo C1). Pri propagovaní a prezentácii výrobkov oceníte špeciálny režim zameraný práve na takúto činnosť.

Zdieľajte vaše zábery

Podeľte sa s vašimi zábermi a ukážte ich celému svetu. Využijete štandarné Wi-Fi pripojenie alebo Bluetooth 4.1. Na prenos videí do telefónu použijete aplikáciu Imaging Edge (dostupná pre Android aj iOS). Prenos je rýchly a jednoduchý a vy tak môžete okamžite zdieľať videá na sociálnej sieti. Ak pri zdieľaní natrafíte na video, ktoré by ste chceli upraviť, použite funkciu Movie Edit. Tá vám pomôže vylepšiť stabilizáciu obrazu, zmeniť kompozíciu či orezať video. 

Výborný obraz aj zvuk

Fotoaparát Sony ZV-1 dostal do výbavy kvalitné komponenty akými je snímač CMOC Exmor RS, obrazový procesor BIONZ X a objektív ZEISS® Vario-Sonnar® T*. Spolupráca všetkých komponentov ma za výsledok neuveriteľne kvalitný obraz vo výbornom 4K rozlíšení (3840 x 2160 pixelov) za každých svetelných podmienok. K dokonalému obrazu dopomáha množstvo funkcií. Napríklad funkcia STEADYSHOT, HDR, hybridné automatické ostrenie, sledovanie obrazu, funkcia rozpoznávania tváre Face Detection a iné. Pri videách je dôležitý zvuk. Integrovaný mikrofón s troma vložkami zachytí každý zvuk aj v rušnom a veternom prostredí.

  • Využíva technológiu LSI s 1,7 násobným prevzorkovaním počtu pixelov

  • Využitie gamma kriviek S-Log2 a S-Log3

  • Šedý neutrálny filter (ND) pre optimálnu expozíciu

  • Fotografie zhotovené priamo z videí

  • Možnosť zdieľať vertikálne nahrávané videá bez potreby orezania a otočenia 

  • Množstvo obrazových efektov na úpravu videí

Kvalitný živý prenos videa a zvuku vďaka aktualizácii firmwaru ZV-1

Jednoduchým pripojením fotoaparátu k počítaču /Windows 8.1/10, macOS 10.13-10.15, macOS 11.0, Android/ prostredníctvom USB /Micro USB typu B/ si môžete vychutnávať vysoko kvalitný zvuk a obraz pri video konferenciách, živých prenosoch a iných platformách sociálnych sietí. V prípade, že je fotoaparát pripojený k jednému zo smartfónov Sony Xperia /Xperia 1 II alebo Xperia 5 II - upgrade na Android 11/, môžete streamovať kdekoľvek sa nachádzate a využívať smartfón Xperia ako externý displej k čítaniu komentárov a sledovaniu živého prenosu. Aktualizovaný firmware umožňuje naplno využívať výhody vysoko kvalitného videa ZV-1 a vynikajúce zvykové schopnosti s využitím vysoko kvalitnej podpory UVC/UAC pre priame prenosy, videohovory a ďalšie. Je ho možné stiahnuť pre OS Windows a Mac.

Selfie fotky a externé zariadenia

Dotykový a zároveň otočný displej fotoaparátu vám umožní zhotoviť si aj selfie fotky. Na tele fotoparátu je umiestnený ergonomický grip pre stabilnejší a pevnejší úchop, čo oceníte práve pri selfie. Na fotografovanie môžete využiť aj kompatibilný stabilizátor, ktorý je potrebný dokúpiť. Taktiež je tu možnosť pripojiť externé zariadenia ako sú svetlá, blesky, mikrofóny a iné vďaka univerzálnej MI pätice.

Spomalené a časozberné videá 

Sony ZV-1 zvládne aj natáčanie profesionálnych spomalených videí. Detaily a si môže prehrávať až 40-krát spomalene. Časozberné videá so snímkovou frekvenciou v rozmedzí 1-60 sekúnd zhotovia plynulé zábery. Je len na vás na aké časozberné snímky sa zameráte, či už to bude pohyb ľudí v meste alebo prírodná scenéria. Nech už natáčate čokoľvek a kohokoľvek vždy vám asistuje stabilizácia obrazu, ktorá zaistí ostrý obraz bez rozmazania. Automatická expozícia (AE) sa zase postará o správne nasvietenie vašej tváre pri akomkoľvek svetle.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Uhlopriečka 2.95 "
GPS Nie
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Optický zoom 2.7
Stabilizácia obrazu Duálna
Hľadáčik Nie
Min. ohnisková vzdialenosť 9.4 mm
Max. ohnisková vzdialenosť 25.7 mm

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Sony ZV-1 Vlogger čierny

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Róbert

14. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


Kvalitne fotí, nie je veľký.


Tomáš

26. 9. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • výkon

idealny stroj pre Vloggera