Sony ZV-E10 body čierny


Digitálny kompakt, Typ obrazového senzora: CMOS, Formát snímača: APS-C, Rozlíšenie: 24,2 Mpx, Max. rozlíšenie videa: 3840x2160 px, Podporované videoformáty: MPEG, XAVC S, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Elektronický hľadáčik, Duálna stabilizácia obrazu, Dotyková obrazovka, Wi-Fi, Typ batérie: Li-Ion. Viac info


Cena 749,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 15,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Digitálny kompakt ZV-E10 (telo bez objektívu), obrazový senzor CMOS, formát snímača APS-C, rozlíšenie 24,2 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 3840 × 2160 px, video formát XAVC S a MPEG, obrazový formát Raw a jpeg, elektronický hľadáčik, duálna stabilizácia obrazu, manuálne ostrenie, dotyková obrazovka, výklopný displej, uhlopriečka 3", kompatibilné pamäťové karty SDXC/SDHC/micro SDXC/micro SDHC/micro SD/Memory Stick Pro Duo, sánky na blesk a príslušenstvo, snímková frekvencia pri videu 120 sn/s, rýchlosť sériového snímania 11 sn/s, Wi-Fi, Kapacita batérie/snímkov 440 snímkov, čierna farba, v balení batéria NP-FW50, sieťový adaptér a kábel USB-A – USB-C (USB 2.0), popruh na plece, kryt proti vetru, adaptér na kryt proti vetru a kryt na telo

Ako stvorený pre vlogerov

Digitálny kompakt Sony ZV-E10 (telo bez objektívu) je navrhnutý tak, aby umožňoval pohodlnú tvorbu profesionálnych videí s rozlíšením 4K/30 fps. Disponuje praktickým otočným displejom s uhlopriečkou 3". Telo fotoaparátu je možné kombinovať s množstvom vymeniteľných objektívov a ďalším príslušenstvom. Kompakt je vybavený 24,2-Mpx APS-C snímačom Exmor CMOS doplnený procesorom Bionz X. Je ideálnym pomocníkom pre každého vlogera. Môžete ním zaostriť na oko v reálnom čase aj priebežne sledovať pohyb

Jednoduché ovládanie rozmazaného pozadia

Jediným stlačením môžete pohodlne aktivovať alebo deaktivovať Bokeh efekt - efekt rozmazaného pozadia, ktorým necháva vyniknúť hlavný snímaný objekt. Efekt za zapne stlačením funkcie "Defocus". Pre opätovné zaostrenie na celú scénu stačí stlačiť voľbu "Clear". 

Automatické preostrovanie pri videorecenziách

Ak pripravujete video, v ktorom sa venujete napríklad recenzii určitého výrobku, určite oceníte funkciu "Product Showcase". Jej aktivovaním bude fotoaparát automaticky preostrovať z vašej tváre na produkt pred fotoaparátom a vy sa tak budete môcť nerušene venovať svojej videorecenzii.

Stabilné video aj počas pohybu

Vďaka stabilizácii obrazu dokáže fotoaparát natáčať kvalitné nerozostrené video aj keď ste v pohybe. Automatická expozícia s prioritou tváre zaisťuje automatické zosvetlenie vašej tváre a postará sa o to, aby bola dobre nasvietená aj pri prechode priestormi s rôznymi svetelnými podmienkami.

Integrovaný viasmerový mikrofón

S fotoaparátom dosiahnete nielen vynikajúci obrazový, ale aj zreteľný zvukový záznam. Je vybavený zabudovaným viacsmerovým mikrofónom (3 membrány), optimalizovaným pre zaznamenávanie zvuku pred fotoaparátom. Nechýba ani ochrana proti vetru, ktorá znižuje šum spôsobený vetrom pri natáčaní videa vo vonkajšom prostredí.

Pripojenie na diaľku, jednoduché zdieľanie 

Pomocou fotoaparátu môžete aj pohodlne streamovať. S veľkým snímačom a vstavaným mikrofónom môžete komunikovať online kdekoľvek. Profesionálne videá je možné ihneď po natočení zdieľať na sociálnych sieťach. Na upravovanie videa je k dispozícii funkcia "Movie Edit", pomocou ktorej je možné vylepšiť stabilizáciu v prípade roztrasených záberov alebo aj orezať video podľa potrieb. Ak chcete nahrávať video určené pre obrazovky mobilných telefónov, stačí zvoliť záznam videa na výšku.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 3 "
Wi-Fi Áno
GPS Nie
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Stabilizácia obrazu Duálna
Hľadáčik Elektronický

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony ZV-E10 body čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami