Soundbar Bose Smart 300 čierny


Soundbar, Farba čierna, Bluetooth, Wi-Fi, Smart, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 1 × HDMI port, 1 × optický vstup. Viac info


Cena 429,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,60 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Výkonný Soundbar Bose Smart 300 v čiernom prevedení vás očarí nielen po technickej stránke, ale rovnako aj po vizuálnej. Jednoduché a čisté línie pôsobia elegantne a minimalisticky zároveň, čím dokonale vyniknú v každom modernom interiéri. Najmodernejšie technológie z neho robia ohromný kúsok vhodný do každej domácnosti. Pomocou technológie Bose Voice4Video rozšírite hlasové schopnosti Alexa a môžete tak jednoducho a rýchlo ovládať televízor vašim hlasom, technológia Bose SimpleSync vám umožní spárovať soundbar s kompatibilnými zariadeniami Bose a s aplikáciou Bose Music môžete ľahko nastaviť soundbar, zvoliť si hlasového asistenta či prechádzať všetku hudbu na jednom mieste. Vďaka kompatibilite s Wi-Fi, Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Spotify Connect môžete bezdrôtovo streamovať, čo chcete a akokoľvek chcete.

Povedzte to. Sledujte to.

Exkluzívna technológia Bose Voice4Video rozširuje hlasové schopnosti Alexa tak, ako to nedokáže žiadny iný soundbar. Okrem ovládania Bose Smart Soundbar 300 môžete televízor, káblový alebo satelitný box ovládať iba hlasom. Žiadne diaľkové ovládanie. Žiadne tlačidlá. Zapnite televízor a preskočte na svoju obľúbenú stanicu - všetko s jednoduchou Alexa výzvou. Aj vaši technicky zdatní hostia alebo návštevníci večierkov sa budú cítiť ako odborníci. Stačí povedať: „ Alexa, sleduj sieť NFL,“ aby ste mohli okamžite začať pozerať. Je to najrýchlejší spôsob, ako sledovať, čo máte radi, s tým, koho máte radi. Môžete dokonca uskutočňovať a prijímať hovory s inteligentnými produktmi Bose, produktmi Amazon Echo a kýmkoľvek vo vašom zozname kontaktov. 

Súkromné - alebo párty - počúvanie

Technológia Bose SimpleSync vám umožňuje spárovať Bose Smart Soundbar 300 s kompatibilnými produktmi Bose. Chcete sa pozerať na televíziu a nikoho pri tom nerušiť? Spárujte svoj soundbar s vybranými slúchadlami Bose pre osobný zážitok z počúvania TV. Chcete počúvať rovnakú hudbu v rôznych miestnostiach súčasne? Spárujte svoj soundbar s vybraným reproduktorom Bluetooth Bose, aby ste pridali ďalší zvuk po celom dome.

Hudba. Akokoľvek chcete.

Pokiaľ ide o to, čo chcete počuť, máte toľko možností. Vďaka kompatibilite s Wi-Fi, Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Spotify Connect môžete bezdrôtovo streamovať, čo chcete, akokoľvek chcete. Prejdite si svoje obľúbené hudobné služby alebo si zahrajte čokoľvek z telefónu alebo tabletu. Ak ho máte vo svojom prístroji, môžete ho počuť cez Bose Smart Soundbar 300. (*Hudobné služby sa môžu líšiť.)

Ľahko sa nastavuje. Jednoduché použitie.

Bose Smart Soundbar 300 využíva jediné pripojenie k televízoru pomocou optického zvukového kábla alebo kábla HDMI. Jednoducho pripojte soundbar k televízoru, pripojte ho k napájaniu a zapnite. Potom si stiahnite aplikáciu Bose Music, aby ste dokončili nastavenie, pripojili sa k sieti Wi-Fi a vybrali svojho hlasového asistenta.

Prevezmite kontrolu nad svojím zážitkom z počúvania

S aplikáciou Bose Music môžete ľahko nastaviť soundbar, zvoliť si hlasového asistenta a prechádzať všetku hudbu na jednom mieste, takže môžete plynulo preskakovať medzi stanicami, zoznamami skladieb a službami bez toho, aby ste aplikáciu opustili. Je to ďalší jednoduchý spôsob ovládania Bose Smart Soundbar 300 alebo zoskupenia vašich kompatibilných produktov inteligentnej domácnosti. Nastavenie predvolieb pomocou aplikácie je jednoduché, takže vaša obľúbená hudba je vzdialená iba na jeden dotyk. 

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Soundbar Bose Smart 300 čierny

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Miroslav

9. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Dobrá