Bose

Bose TV Speaker Bose TV Speaker

Soundbar BOSE TV Speaker je ideálnym doplnkom pre zlepšenie televízneho zvuku. Vyniká kompaktnými rozmermi a vysokou kvalitou. Vďaka tomu vám poskytne čistý a vyvážený zvuk pre maximálny zážitok zo sledovania vášho obľúbeného programu.

 

Bose QuietComfort Earbuds Bose QuietComfort Earbuds

Bezdrôtové slúchadlá BOSE QuietComfort Earbuds sú navrhnuté a vyrobené s prelomovými akustickými vlastnosťami a s najefektívnejším potlačením okolitého hluku. Sú zárukou špičkového zvuku s kvalitnými basmi a čistými výškami, vďaka čomu počas počúvania vašej obľúbenej hudby budete počuť aj tie najjemnejšie detaily.

 

Bose QuietComfort 45 Bose QuietComfort 45

Slúchadlá BOSE QuietComfort 45 vám ponúknu pohodlie a naozaj čistý zvuk. Slúchadlá novej generácie sú vybavené modernými technológiami. Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov.

 

Bose Soundlink Flex Bose Soundlink Flex

Bluetooth reproduktor s mikrofónom BOSE SoundLink Flex ponúka mohutný zvuk a odolnosť pred vodou, prachom aj nárazom vďaka certifikátu odolnosti IP67. S plne nabitým reproduktorom si užijete až 12 hodín obľúbenej hudby. Reproduktor je dostatočne univerzálny, takže si ho môžete vziať kamkoľvek so sebou.

 

Bose Soundlink rodina Bose Soundlink rodina

Rodina bluetooth reproduktorov Bose Soundlink vám ponúkne odolné reproduktory vhodné do prírody a na výlety s kvalitným zvukom. Zároveň je ich možné párovať do párty módu alebo stereo módu. 

Bose True wireless Earbuds Bose True wireless Earbuds

Bose True wireless Earbuds vám ponúknu prémiové spracovanie, skvelý zvuk a moderné technológie. QuietComfort Earbuds ponúkajú bezkonkurenčné aktívne potlačenie hluku (ANC) a Sport Earbuds zvýšenú odolnosť voči vode a prachu.

Bose bezdrôtové slúchadlá s aktívnym potlačením hluku (ANC) Bose bezdrôtové slúchadlá s aktívnym potlačením hluku (ANC)

Prémiové bezdrôtové slúchadlá Bose vám ponúkajú bezkonkurenčné aktívne potlačenie hluku (ANC) a super zvuk. Použité kvalitné materiály vám zaručia pohodlné nosenie aj počas celého dňa.

Bose Soundbars Bose Soundbars

Soundbary Bose vám vylepšia zvuk vášho televízora a ponúknu aj moderné technológie ako podpora Dolby Atmos.