Spokey Even 1


Maximálna nosnosť: 90 Kg, Max. rýchlosť: 6 km/hod., Vstavaný počítač: Áno,


Cena 429,00 €

Zľava 10 % z pôvodnej ceny: 479,00 € Zobraziť nápoveď

8,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Moderný bežecký pás Spokey Even 1 je ideálnou voľbou pre každého, kto ocení najvyššiu kvalitu a zároveň je perfektným riešením pre všetkých kardio nadšencov, ktorí chcú trénovať v pohodlí domova. Bluetooth vám umožní priebežne kontrolovať parametre tréningu, ako sú čas, vzdialenosť, rýchlosť či kalórie. Aplikácia FitShow umožňuje zaznamenávať všetky relevantné dáta, stanoviť ciele a zdieľať svoje úspechy na sociálnych sieťach. Pri každodennom používaní sú užitočné vstavané transportné kolieska pre jednoduchú manipuláciu. 

Trénovanie v pohodlí domova

Moderný bežecký pás je ideálnou voľbou pre každého, kto ocení najvyššiu kvalitu a zároveň je perfektným riešením pre všetkých kardio nadšencov, ktorí chcú trénovať v pohodlí domova. Vďaka modernému vzhľadu a klasickým farbám sa perfektne hodí do každého interiéru. 

Pripojenie Bluetooth

Prostredníctvom Bluetooth môžete priebežne kontrolovať parametre tréningu, ako sú čas, vzdialenosť, rýchlosť či kalórie. Zariadenie má systém tlmenia vibrácií S.A.S., ktorý eliminuje vibrácie prenášajúce sa do bežeckého pásu pri behu, čím zvyšuje komfort užívania a znižuje záťaž kĺbov. Navyše je jeho prevádzka veľmi tichá, takže svojím tréningom nebudete rušiť ani susedov. 


Aplikácia FitShow

S aplikáciou FitShow môžete v pohodlí domova bežať s tematickým prostredím (púšť, prérie, les, ..). Môžete monitorovať svoj beh a vyhodnotiť výsledky. K bežeckému pásu sa pripojíte bezdrôtovo, cez Bluetooth. Okrem toho aplikácia FitShow je skvelá tiež pri tréningu v prírode. Umožňuje zaznamenávať všetky relevantné dáta, stanoviť ciele a zdieľať svoje úspechy na sociálnych sieťach. 

Protišmykoý povrch

Pre väčšiu bezpečnosť má pás protišmykovú štruktúru pásu. Vďaka svojim kompaktným rozmerom ho môžete po ukončení cvičenia ľahko skryť napríklad pod posteľ. Pri každodennom používaní sú užitočné vstavané transportné kolieska pre jednoduchú manipuláciu. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna nosnosť 90 Kg
Max. rýchlosť 6 km/hod.
Vstavaný počítač Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Spokey Even 1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené