Spokey Fitman


Vstavaný displej: Áno, Maximálna nosnosť: 100 Kg, Meranie spálených kalórií: Áno,


Cena 179,00 €

Zľava 14 % z pôvodnej ceny: 209,00 € Zobraziť nápoveď

3,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Magnetický rotoped Spokey Fitman je výbornou voľbou pre každého, kto ocení plnohodnotný tréning v domácom prostredí. Na prehľadnom displeji môžete počas jazdy kontrolovať čas, rýchlosť, pulz a celkový počet najazdených kilometrov. Aby bolo možné prispôsobiť tréning vašim aktuálnym fyzickým schopnostiam, rotoped ponúka výber z 8 úrovní odporu. K dispozícií ponúka bezpečnostné popruhy na pedáloch a protišmykový povrch. Výškovo nastaviteľné sedadlo vám umožní nastaviť si čo najvhodnejšiu vzdialenosť od pedálov.

Plnohodnotný tréning v domácom prostredí

Magnetický rotoped je výbornou voľbou pre každého, kto ocení plnohodnotný tréning v domácom prostredí. Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa vojde do každej domácnosti. S rotopedom si vychutnáte kardio a vytrvalostný tréning zameraný na zlepšenie srdcovej činnosti, zdokonalenie kondície, rozvoj svalového tkaniva a čo je najdôležitejšie, že sa budete cítiť oveľa lepšie.

Prehľadný displej

Na prehľadnom displeji môžete počas jazdy kontrolovať čas, rýchlosť, pulz a celkový počet najazdených kilometrov. Aby bolo možné prispôsobiť tréning vašim aktuálnym fyzickým schopnostiam, rotoped ponúka výber z 8 úrovní odporu, ktoré môžete jednoducho nastaviť ručne, pomocou otočného kolieska pod riadidlami. V rukovätiach sa nachádzajú citlivé senzory pulzu. Udržiavanie optimálnej tepovej frekvencie zaisťuje skvelé výsledky v krátkom čase. 


Bezpečnostné popruhy

K dispozícií ponúka bezpečnostné popruhy na pedáloch a protišmykový povrch. Za zmienku stojí, že tréning na domácom rotopede je bezpečný pre kĺby a je perfektný aj počas rehabilitácie. Výškovo nastaviteľné sedadlo vám umožní nastaviť si čo najvhodnejšiu vzdialenosť od pedálov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Maximálna nosnosť 100 Kg
Meranie spálených kalórií Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Spokey Fitman

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené