Spokey Hasbro Little Pony 80x160 cm uterák

Cena:
19,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Rýchloschnúci uterák Spokey Hasbro Little Pony K929470 80 × 160 cm vo viacfarebnom prevedení s My Little Pony vzorom je vyrobený zo savého, mäkkého a veľmi príjemného materiálu, vďaka čomu si ho vaše deti ihneď zamilujú. Vďaka špeciálnemu polyesterovému a polyamidovému vláknu zaberie o cca 80% menej miesta ako bežný froté uterák, je 6× ľahší a 4× rýchlejšie absorbuje vodu. Využijete ho doma v kúpeľni, v škôlke, pri návšteve bazénu, pri kempovaní alebo cestovaní.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Rýchloschnúci uterák

Cestovný uterák zo savého, mäkkého a veľmi príjemného materiálu je ideálnou voľbou pre vaše výlety s deťmi. Vďaka špeciálnemu polyesterovému a polyamidovému vláknu zaberie o cca 80% menej miesta než bežný froté uterák. Využijete ho doma v kúpeľni, v škôlke, pri návsteve bazénu, pri kempovaní, pikniku a cestovaní – bude sa hodiť či už na dovolenku, turistické výpravy alebo len tak na pláž. 

Praktické a moderné riešenie

Napriek jeho veľkým rozmerom 80 × 160 cm uterák zaberá o cca 80% menej miesta než bežný froté uterák, je 6× ľahší a 4× rýchlejšie absorbuje vodu než klasický uterák. Súčasťou je aj praktický obal pre jednoduchšie a pohodlnejšie prenášanie a úschovu. Po zašpinení ho stačí prepláchnuť vo vode s teplotou do 30 °C.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Spokey

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 9 cm
Hmotnosť: 270 g
Výška: 6 cm
Hĺbka: 21 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: uterák

Ostatné

Kód produktu: K929470

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore