Spokey Luca Eko fitnes valec

Cena:
33,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,68 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Fitnes masážny valec Spokey Luca Eko je určený pre posilňovanie chrbta, brucha, nôh a iných častí tela. Tento nenahraditeľný prvok využijete pred a po tréningu, pričom vám dokonale uvoľní svalstvo. Fitnes valec je vyrobený zo 75 % peny EVA a 25 % surovín prírodného pôvodu ako napríklad ryžové šupky a bambus, vďaka čomu je odolný voči deformáciám. Masáž pred a po tréningu zaistí lepšiu prácu svalov, prinesie nespočetné množstvo zdravotných výhod ako napríklad zvyšovanie prietoku krvi, rozsah pohybu a zníži riziko preťaženia či zranenia svalov.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Uvoľnenie svalstva

Roller by mal byť neoddeliteľnou súčasťou každého tréningu, pretože jeho používaním pred alebo po tréningu sa urýchli regenerácia masírovaných svalov, čo môže mať pozitívny vplyv na celý tréning. Fitnes valec vyrobený z ekologických materiálov, ktorý obohatí váš tréning a umožní vám zapojiť rôzne svalové skupiny. Je tiež skvelý na silové precvičenie chrbta, brucha a nôh, kde poskytuje aj jemnú alebo intenzívnu masáž.

Kombinácia ekologických materiálov a peny EVA

Masážny valec Spokey Luca Eko je veľmi odolný voči deformáciám. Bol vyrobený zo 75 % peny EVA a 25 % zo surovín prírodného pôvodu ako sú ryžové šupky či bambus, vďaka tomu je valec ľahký a zároveň príjemný na dotyk. Vnútro valca je vyrobené z ABS plastu, ktorý je čiastočne recyklovateľný.

Technická špecifikácia Spokey Luca Eko

  • Materiál: 25 % prírodný materiál (ryžové šupky, bambus), 75 % pena EVA
  • Vnútro valca: ABS plast
  • Rozmer valca: 33 × 13 cm
  • Zníženie CO2 až o 23 %
  • Hmotnosť: 550-700 g
  • Certifikácia: OK-BIOBASED

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Spokey

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 14 cm
Hmotnosť: 917 g
Výška: 14 cm
Hĺbka: 35 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: fitness valec

Ostatné

Kód produktu: K928907

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore