Spokey Magnus


Bežecký pás, Maximálna nosnosť: 130 kg, Vstavaný počítač, Vstavaný displej, Bluetooth, Meranie tepu, Max. rýchlosť: 20 km/hod.. Viac info


Cena 899,99 €

Zľava 14 % z predchádzajúcej ceny: 1 049,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 18,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 90,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Elektrický bežecký pás Spokey Magnus je najlepším osobným trénerom, akého môžete mať. Pás je vybavený počítačom, ktorý vám umožní zvoliť si tréningové parametre, optimálne prispôsobené svojim potrebám, zmerať čas, vzdialenosť, rýchlosť, počet spálených kalórií, pulz atď. Na bežeckom páse môžete bežať maximálnou rýchlosťou až 20 km/hod. Pripojte si bežecký pás k telefónu cez Bluetooth a vychutnajte si kvalitný zvuk z reproduktorov zabudovaných v bežeckom páse. Systém AIR BLAST s funkciou ventilátora zvyšuje efektivitu vášho organizmu a výrazne zvyšuje komfort používania bežeckého pásu. Keď bežecký pás práve nepoužívate, môžete ho jednoducho zložiť.

Najlepší osobný tréner

Bežiaci pás je perfektným fitness strojom, ktorý vám umožní vytvarovať postavu, ale zároveň zlepšiť kondíciu a posilniť srdce. Elektrický bežiaci pás je najlepším osobným trénerom, akého môžete mať. Bežiaci pás vás zaujme svojim jedinečným dizajnom, moderným prevedením a klasickým farbám.

12 prednastavených programov

Elektrický bežecký pás je vybavený počítačom, ktorý vám umožní zvoliť si tréningové parametre, optimálne prispôsobené svojim potrebám, zmerať čas, vzdialenosť, rýchlosť, počet spálených kalórií, pulz atď. Nechýba 12 prednastavených programov určených pre tých, ktorí chcú byť fit a budovať formu. Všetky parametre tréningu možno priebežne kontrolovať na veľkom 7" LCD displeji.

15 rôznych uhlov sklonu

Na bežeckom páse môžete bežať maximálnou rýchlosťou až 20 km/hod, takže si bez problémov užijete aj rýchly tréning. Môžete si tiež nastaviť 15 rôznych uhlov sklonu podľa vašej kondície. Pre väčšie pohodlie a bezpečnosť má bežecký pás protišmykovou štruktúru pásu. Po pripojení k aplikácii FitShow môžete bežať tematickým prostredím ako púšť, prérie, alebo les. Pripojte si bežecký pás k telefónu cez Bluetooth a vychutnajte si kvalitný zvuk z reproduktorov zabudovaných v bežeckom páse.

Praktické uskladňovanie

Systém AIR BLAST s funkciou ventilátora zvyšuje efektivitu vášho organizmu a výrazne zvyšuje komfort používania bežeckého pásu. Keď bežecký pás práve nepoužívate, môžete ho jednoducho zložiť, čím zaberie menej miesta. Opätovné rozloženie je veľmi jednoduché. Pri každodennom používaní sú tiež užitočné vstavané transportné kolieska pre jednoduchú manipuláciu. Vďaka nim môžete ľahko presunúť bežecký pás na požadované miesto. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna nosnosť 130 Kg
Max. rýchlosť 20 km/hod.
Vstavaný počítač Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Spokey Magnus

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Timea

2. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon
  • Na domáce použitie tento bežecky pas úplne stačí,
  • Nevidím žiadne negatívne vlastnosti, my sme spokojní