Spokey Mandala športový uterák 80x160cm

Cena:
17,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,36 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Rýchloschnúci uterák Spokey Mandala K926047 80 × 160 cm v lososovej farbe s mandala vzorom je vyrobený zo savého, mäkkého a veľmi príjemného materiálu, vďaka čomu sa stane ideálnou voľbou športovcov, cestovateľov či turistov. Vďaka špeciálnemu polyesterovému a polyamidovému vláknu zaberie o cca 80% menej miesta ako bežný froté uterák, je 6× ľahší a 4× rýchlejšie absorbuje vodu. Využijete ho pri všetkých druhoch športu, pri návšteve posilňovne, bazénu, pri kempovaní alebo cestovaní.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Rýchloschnúci športový uterák

Športový a cestovný uterák zo savého, mäkkého a veľmi príjemného materiálu je ideálnou voľbou pre športovcov, cestovateľov a turistov. Vďaka špeciálnemu polyesterovému a polyamidovému vláknu zaberie o cca 80% menej miesta než bežný froté uterák. Využijete ho pri všetkých druhoch športu, pri návšteve posilňovne, bazénu, pri kempovaní, pikniku, cestovaní – či už na dovolenku, turistické výpravy alebo len tak na pláž. 

Praktické a moderné riešenie

Napriek jeho veľkým rozmerom 80 × 160 cm uterák zaberá o cca 80% menej miesta než bežný froté uterák, je 6× ľahší a 4× rýchlejšie absorbuje vodu než klasický uterák. Súčasťou je aj praktický obal pre jednoduchšie a pohodlnejšie prenášanie a úschovu. Po zašpinení ho stačí prepláchnuť vo vode s teplotou do 30 °C.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Spokey

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 6 cm
Hmotnosť: 280 g
Výška: 6 cm
Hĺbka: 22 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: uterák

Ostatné

Kód produktu: K926047

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore