Spokey Planet

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −36 %

Vstavaný displej: Áno, Maximálna nosnosť: 120 Kg, Vstavaný počítač: Áno,


Cena 179,00 €

Zľava 36 % z pôvodnej ceny: 279,00 € Zobraziť nápoveď

3,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Eliptický trenažér Spokey Planet je univerzálne zariadenie pre celkové zlepšenie zdravotného stavu a spaľovanie tukov. Ergonomický dizajn a krásny, štýlový vzhľad trenažéra doplní váš domáci interiér. Trenažér je vybavený počítačom, ktorý umožňuje sledovať základné parametre tréningu ako čas, prejdenú vzdialenosť, rýchlosť, pulz a počet spálených kalórií. 8 stupňov regulácie vám umožní prispôsobiť odpor vašej aktuálnej kondícii alebo potrebám. Vstavané transportné kolieska vám uľahčia premiestňovanie na požadované miesto. 

Ergonomický dizajn a štýlový vzhľad 

Eliptický trenažér je vhodných pre tých, ktorí sa starajú o svoje zdravie a kondíciu a súčasne hľadajú najvyššiu kvalitu prevedenia a komfort. Trenažér je univerzálne zariadenie pre celkové zlepšenie zdravotného stavu a spaľovanie tukov. Ergonomický dizajn a krásny, štýlový vzhľad trenažéra doplní váš domáci interiér.

Snímač tepovej frekvencie

Trenažér je vybavený počítačom, ktorý umožňuje sledovať základné parametre tréningu ako čas, prejdenú vzdialenosť, rýchlosť, pulz a počet spálených kalórií. Vďaka snímačom tepovej frekvencie zabudovaným v rukovätiach, môžete sledovať pulz počas celého tréningu na prehľadnom displeji. 

Perfektné prispôsobenie

8 stupňov regulácie vám umožní prispôsobiť odpor vašej aktuálnej kondícii alebo potrebám. Pre nastavenie odporu slúži koliesko, ktoré je umiestnené na ráme trenažéra. Hmotnosť zotrvačníka je 5 kg. Vstavané transportné kolieska vám uľahčia premiestňovanie na požadované miesto. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Maximálna nosnosť 120 Kg
Vstavaný počítač Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Spokey Planet

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené