Spokey Sirocco L uterák 50x120 cm šedý

Cena:
9,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,20 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Rýchloschnúci uterák Spokey Sirocco L K924995 50 × 120 cm v sivom prevedení s odnímateľnou sponou je vyrobený zo savého, mäkkého a veľmi príjemného materiálu, vďaka čomu sa stane ideálnou voľbou športovcov, cestovateľov či turistov. Vďaka špeciálnemu polyesterovému a polyamidovému vláknu zaberie o cca 80% menej miesta ako bežný froté uterák, je 6× ľahší a 4× rýchlejšie absorbuje vodu. Využijete ho pri všetkých druhoch športu, pri návšteve posilňovne, bazénu, pri kempovaní alebo cestovaní.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Rýchloschnúci športový uterák

Športový a cestovný uterák zo savého, mäkkého a veľmi príjemného materiálu je ideálnou voľbou pre športovcov, cestovateľov a turistov. Vďaka špeciálnemu polyesterovému a polyamidovému vláknu zaberie o cca 80% menej miesta než bežný froté uterák. Využijete ho pri všetkých druhoch športu, pri návšteve posilňovne, bazénu, pri kempovaní, pikniku, cestovaní – či už na dovolenku, turistické výpravy alebo len tak na pláž. 

Praktické a moderné riešenie

Napriek jeho rozmerom 50 × 120 cm uterák zaberá o cca 80% menej miesta než bežný froté uterák, je 6× ľahší a 4× rýchlejšie absorbuje vodu než klasický uterák. Súčasťou je aj praktický obal pre jednoduchšie a pohodlnejšie prenášanie a úschovu. Po zašpinení ho stačí prepláchnuť vo vode s teplotou do 30 °C.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Spokey

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 14 cm
Hmotnosť: 130 g
Výška: 2 cm
Hĺbka: 18 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: uterák

Ostatné

Kód produktu: K924995

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore