Spokey Teel 2v1

Cena:
17,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,36 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Fitness valec Spokey Teel 2 v 1 je určený pre rôzne druhy cvičenia ako jóga alebo pilates, no taktiež ho môžete použiť na masírovanie svalov. Model je tvorený z dvoch valcov. Jeden vyrobený z peny so špeciálnou štruktúrou pôsobiaci ako masážny valec a druhý z mäkkej peny EVA. Valce môžete využívať spolu ale aj samostatne. Sú vhodnou pomôckou pred alebo po tréningu na zvýšenie cirkulácie krvi a uvoľnenie svalového napätia. Valec je vyrobený z kvalitnej peny s priemernou tvrdosťou a dutého jadra z materiálu ABS. Má 3D povrch, ktorý simuluje ruky maséra. Materiál neabsorbuje vlhkosť, takže je ľahké ho udržať v čistote.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Vhodný na masáž aj cvičenie

Model Spokey Teel v sebe zahŕňa dve valce. Jeden je vyrobený z peny so špeciálnym 3D povrchom, vhodný na masáž a druhý z mäkkej peny EVA. Môžete ich využit pred aj po cvičení. Pomáha uvoľňovať a zrelaxovať stuhnuté svaly, znižuje bolesť, pomáha zvýšiť cirkuláciu krvi a obnovovať elasticitu svalov. Je vhodný na každodenné cvičenie a masáž.

Kvalitný materiál

Valec je vyrobený z kvalitnej peny EVA s priemernou tvrdosťou a tvrdého dutého jadra z materiálu ABS. Je odolný voči poškodeniu. Pevný dutý stred zabezpečuje dlhú životnosť. Valec má 3D povrch, ktorý simuluje ruky maséra. Kvalitný materiál neabsorbuje vlhkosť, takže je veľmi ľahké udržať ho v suchu a čistote. Vďaka jeho malým rozmerom je ľahko prenosný, takže ho so sebou môžete zobrať aj do posilňovne.

Parametre

  • Tvrdosť: štandardná

  • Materiál: pena EVA, PVC

  • Priemer valca: 10/14,5 cm

  • Dĺžka valca: 33,5 cm

  • Určený pre: masáž, jógu, pilates
     

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Spokey

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 31 cm
Hmotnosť: 1180 g
Výška: 36 cm
Hĺbka: 47 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: kruh

Ostatné

Kód produktu: K838331

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore