Stadler Form Karl

 • Doprava zadarmo
 • Akcia

Techbox roka 2022 Smart Home

Techbox roka 2022 Smart Home

Nominácia


Zvlhčovač, Typ zvlhčovača: Odparovací, Ionizátor: Nie, Vlhkomer: Áno, Čistenie vzduchu: Nie, Objem vodného zásobníka: 4700 ml, Farba: čierna, Hmotnosť: 3650 g. Viac info


Cena 259,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 25,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Smart odparovací zvlhčovač vzduchu Stadler Form Karl je vhodný pre miestnosti s rozlohou do 100 m2. Ovládať ho môžete pohodlne cez Smart Life App.

Stadler Form Karl

 • Využívaná technológia: prirodzený odpar
 • Vhodný do miestnosti: 100 m2 / 250 m3
 • Zvlhčovací výkon: 690 g/h
 • Objem nádoby na vodu: 4,7 litra
 • Zabudovaný vlhkomer
 • Nastavenie výkonu: 4
 • Nočný režim
 • Automatické vypnutie pri vyčerpaní vody
 • Ovládanie cez aplikáciu Smart Life App

Ideálny pomocník

Extra výkonný zvlhčovač vzduchu Stadler Form Karl dostane do vzduchu až 690 g vody za hodinu. Poradí si hravo s miestnosťou až do 100 m2. Pracuje na princípe prirodzeného odparu, ktorý sa vyskytuje aj v prírode. Nádoba na vodu má veľkorysý objem, a to až 4,7 litra. Zvoliť si môžete jednu zo štyroch úrovní výkonu ventilátora. Takýto spôsob zvlhčovania je veľmi šetrný a účinný.

Technológia Adaptive Humidity™

Inovatívna technológia Adaptive HumidityTM zabezpečuje efektívne zvlhčovanie vzduchu v automatickom režime. Sám si reguluje výkon, a to na základe rozdielu medzi nastavenou cieľovou a aktuálnou vlhkosťou vzduchu v miestnosti.

Pracuje sám

V automatickom režime si jednoducho nastavíte požadovanú vlhkosť vzduchu v miestnosti a za pomoci vlhkomeru si ju neustále kontroluje a udržiava sám. Keď dosiahne požadovanú uroveň vhlkosti vzduchu automaticky sa vypne. Ak vlhkosť klesne pod požadovanú úroveň, automaticky sa spustí. Praktický otvor vo vrchnej časti zvlhčovača vzduchu slúži na doplnenie vody. Vodu je možné doplniť aj počas prevádzky, bez toho, aby ste ho museli vypínať a zapínať. Akonáhle sa voda minie, sám sa bezpečne vypne a oznámi vám to.

Ovládanie pomocou aplikáciu

Pomocou mobilnej aplikácie Smart Life dokážete ovládať všetky funkcie zvlhčovača vzduchu Karl a monitorovať aktuálnu vlhkosť vzduchu v domácnosti kdekoľvek a kedykoľvek. Cez aplikáciu jediným klikom nastavíte požadovanú vlhkosť vzduchu, časovač, automatický režim, či detský zámok.

Užitočné funkcie

LED indikátory zvlhčovača Karl sa dajú stlmiť alebo úplne vypnúť a nebudú vás rušiť počas spánku. Súčasťou ovládacieho panelu je tiež indikátor výmeny filtra. Ten signalizuje, kedy je potrebné vymeniť filtre vo zvlhčovači Karl, aby sa zachoval ich antibakteriálny účinok.

Dizajnový

Dizajn zvlhčovača upúta hneď na prvý pohľad svojím šedým textilným povrchom a jemným zobrazením loga Stadler Form na hnedej koži. Ovládacie prvky a LED indikátory sú skryté vo vnútornej časti horného panela. Nerušia tak jeho unikátny dizajn.

Ekologický

Inovatívny antibakteriálny filter pre zvlhčovače vzduchu Karl je vyrobený výhradne z rastlinných a textilných vlákien, nie je v ňom použitý ani kúsok plastu. Filtre nasiaknu vodou a ventilátor umiestnený v hornej časti prístroja zabezpečí šírenie vlhkosti.

Príslušenstvo v balení

Zvlhčovač vzduchu Karl je vybavený nielen dvomi antibakteriálnymi filtrami, ale tiež postriebrenou dezinfekčnou kockou Water Cube. Tá zaistí hygienické zvlhčovanie bez množenia baktérií. Do ovzdušia sa tak dostane len čistá vodná para.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ zvlhčovača Odparovací
Objem vodného zásobníka 4700 ml
Ionizátor Nie
Čistenie vzduchu Nie

Ocenenie a hodnotenia produktov

Techbox roka 2022 Smart Home

Techbox roka 2022 Smart Home

Nominácia

0,0 / 5

0 recenzií Stadler Form Karl

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené