Stadler Form Mia čierny

Cena:
29,00 €

Pôvodná cena 39,00 €
Späť na NAY Extra kartu 0,58 €

POPIS PRODUKTU

Ultrazvukový aroma difuzér Stadler Form Mia v čiernej farbe. Rozptyľuje vône a esenciálne oleje vo forme jemnej hmly. Jedno naplnenie nádoby na vodu osvieži miestnosť po dobu 10 hodín. Vybavený LED diódou, ktorá indikuje stav prístroja. Vďaka malým rozmerom sa zmestí takmer kdekoľvek. Je určený pre miestnosti o veľkosti 30 m2. Po spotrebovaní náplne sa difuzér Stadler Form Mia automaticky vypne, vďaka bezpečnostnej poistke. Nádoba na vodu má objem 100 ml. Maximálna hlučnosť dosahuje 26 dB.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 26 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Malý a elegantný

Aroma difuzér  STADLER FORM Mia je výkonným pomocníkom na spríjemnenie a prevoňanie vzduchu. Je ideálnym pomocníkom pre každého, kto chce doma či v kanceláriivoňavý vzduch. Pomocou ultrazvukovej technológie dokáže optimálne rozptyľovať vône a esenciálne oleje vo forme mimoriadne jemnej hmly. V elegantnom čiernom prevedení sa pritom dokonale hodí takmer do každého moderného interiéru.

Vlastnosti

Difuzér používa ultrazvukovú technológiu. Veľmi rýchla pulzácia pretvára emulziu na prevoňanú vodnú paru, ktorá je šírená ďalej do miestnosti. Vďaka viditeľnej vodnej pare je vôňa do okolia šírená rovnomerne. Na jedno naplnenie tak dokáže difuzér pracovať až 10 hodín. Objem nádoby na vodu dosahuje 100 ml. Po spotrebovaní náplne sa automaticky vypne vďaka bezpečnostnej poistke. S týmto účelným prístrojom dokážete prevoňať vzduch  v miestnostiach s rozlohou až do 30 m2. Výhodou je tiež nerušivá LED dióda, ktorá indikuje stav prístroja. Ak svieti, potom prístroj pracuje, ak nesvieti je vypnutý.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine MIA BLKSK (stiahnuť) [*.pdf, 2.12 MB]

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Stadler form

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 100 mm
Výška: 90 mm
Hmotnosť: 300 g
Hĺbka: 100 mm

Ostatné

Kód produktu: M-051

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore