Strihače vlasov

Vytvorte si pánsky účes rýchlo a jednoducho v pohodlí domova. Jediné, čo k tomu potrebujete, je strojček na strihanie vlasov. Vďaka praktickým nadstavcom si nastavíte potrebnú dĺžku a dosiahnete presné zastrihávanie. Vybrať si môžete strojček na baterky, do zásuvky, ale aj kombinovaný.

Filtrovať

V kategórii aktuálne zobrazujeme 12 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Ako si vybrať strojček na vlasy?

1) Podľa ceny – základné strihače vlasov pre nenáročných

Ak využijete holiaci strojček na vlasy iba niekedy a nie ste náročný na rozpätie nastaviteľnej dĺžky strihu, bude vám pravdepodobne stačiť niektorý z lacnejších modelov. Aj v tejto kategórii nájdete tiché, robustné a spoľahlivé modely doplnené o rôzne nadstavce, krytky nožov, čistiacu kefku na strojček atď.

2) Podľa multifunkčnosti – profesionálne strojčeky na vlasy a bradu

Áno, za špičkové modely si priplatíte. Avšak v tomto segmente sa to náročnejším zákazníkom, ktorí chcú profesionálny výsledok, rozhodne vyplatí. Drahšie modely zvládajú oveľa viac ako len jednoduché zastrihávanie vlasov. Rozpätie dĺžok jednotlivých strihacích hrebeňov, možnosť nastavenia dĺžky na desatiny milimetra, mokré aj suché strihanie alebo možnosť úpravy fúzov a ochlpenia celého tela robí z týchto prístrojov všestranných pomocníkov, ktorí sa postarajú o skutočne dokonalý výsledok. Okrem toho – niektoré drahšie strihače majú dlhodobo alebo doživotne ostré britvy.

→ Tip: Viac nájdete v kategórii Multifunkčné zastrihávače.

3) Podľa typu napájania – strojčeky na baterky aj do zásuvky

Niektoré strojčeky sú na baterky, iné nabijete cez zásuvku. Existujú však aj kombinované modely.

4) Podľa kompaktnosti – strojček na vlasy, na doma aj na cesty

Ak budete brať strojček na strihanie vlasov aj na cesty, zvoľte taký, ktorý má menšie rozmery a zmestí sa do praktickej taštičky alebo cestovného puzdra.

5) Podľa vodotesnosti – vhodný aj do sprchy

Plánujete upravovať svoj zostrih, fúzy alebo chĺpky na tele v sprche? Siahnite po vodotesnom modeli.

6) Podľa ďalších charakteristík – nadstavce na strojček na vlasy, výdrž batérie atď.

Ďalších funkcií a charakteristík je veľa. Napríklad mokré/suché strihanie, šírka nadstavcov, výdrž batérie, možnosť nastavenia hrebeňa, vstavaný displej, umývateľnosť strihacej hlavy pod tečúcou vodou, stojan alebo zastrihávanie chĺpkov v nose a v ušiach. Pozrite si preto viac modelov, aby ste mohli jednotlivé funkcie porovnať.

→ Tip: Hľadáte špeciálny holiaci strojček na úpravu fúzov a chĺpkov na tele, ktorý zníži podráždenie pokožky po holení? Pozrite si aj kategóriu Pánske holiace strojčeky.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore