Zachovajte si hydratované a zdravé vlasy

Zachovajte si hydratované a zdravé vlasy

Vlasy sa pôsobením tepla vynikajúco formujú, ale často sa kvôli tomu aj lámu a štiepia. Bez ohľadu na to, či je vašou „pravou rukou“ pri úprave vlasov žehlička, kulma na vlasy alebo fén, vaše vlasy sú namáhané a oberané o vlhkosť. Teraz sa už toho báť nemusíte! Vďaka radu produktov Philips MoistureProtect môžete vytvárať vlasové kreácie podľa svojej vôle bez toho, aby ste sa obávali nadmerného vysúšania.

Vysúšajte, žehlite, natáčajte. Bez obáv - technológia MoistureProtect vyhodnocuje stav vašich vlasov v reálnom čase a neustále vyberá optimálnu teplotu tak, aby zachovala prirodzenú vlhkosť a zabezpečila očarujúci lesk. 

Inteligentný sušič

Pokiaľ pri úprave vlasov nedáte dopustiť na kvalitný sušič, tak vás určite nadchne sušič MoistureProtect. Je to skvelý pomocník na každodenné sušenie vlasov. Infračervený snímač počas sušenia vyhodnocuje vlhkosť vlasov a prispôsobuje teplotu vašim potrebám, aby uchoval prirodzenú hydratáciu vlasov. Ošetrujúci ionizátor zabráni neželanému strapateniu. Čerešničkou na torte je funkcia Cool Shot, ktorá dotiahne váš styling do dokonalosti.

Pozrieť sušič na vlasy s MoistureProtect
 

Dokonalé lesklé vlny

Philips myslí aj na dámy, pre ktoré sú kučeravé vlasy to pravé orechové. Automatická natáčacia kulma StyleCare Prestige dokáže vytvárať trvácne kučery od jemných romantických vĺn až po sexi husté kadere, a to všetko stlačením jediného tlačidla. Inovatívny otvorený dizajn spolu s dvoma natáčacími ochrannými prvkami vytvára kučery rýchlo a jednoducho, a pritom ostáva šetrný k vlasom. Kombinovaním troch nastavení teploty, času a smeru natáčania máte na výber až 27 rôznych typov stylingu. Technológia MoistureProtect neustále zabezpečuje tú správnu teplotu, aby sa vlasy neprehrievali a vaše vlny ostali lesklé a žiarivé.

Pozrieť kulmu s MoistureProtect
 

Žehlenie s výhodami

Aj vy patríte k ženám, ktoré sa nezaobídu bez žehličky na vlasy? Potom dobre viete, koľko pozornosti treba žehleným vlasom venovať, aby sa nelámali a ostali hydratované. Inteligentná žehlička MoistureProtect sa o vaše vlasy postará sama, a to dokonca počas úpravy účesu. Snímač MoistureProtect vyhodnocuje vlasy 30-krát za sekundu a optimalizuje teplotu tak, aby sa zachovala prirodzená vlhkosť vlasov. Plávajúce titánové doštičky vynikajúco vedú teplo a zároveň upravujú tlak na pramene vlasov, aby sa nepoškodili. Vaše vlasy tak budú dokonale vyžehlené, uhladené a plné lesku. 

Pozrieť žehličku na vlasy s MoistureProtect
 

Produkty v akcii

Zobrazujeme 2 výsledky Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Philips HP8281/00 MoistureProtect

Hodnocení: 5 z 5, počet hodnocení: 9

PHILIPS HP8281-00

Fén, Príkon: 2300 W, Počet rýchlostí: 3, Počet teplotných stupňov: 2, Ionizátor: Áno, Fúkanie studeným vzduchom: Áno, Difuzér: Áno, Dĺžka…


89,99 €

Philips HP8374/00 MoistureProtect

Hodnocení: 4.9 z 5, počet hodnocení: 9

PHILIPS HP8374-00

Žehlička na vlasy, Počet teplotných nastavení: 3, Možnosť nastavenia teploty: Áno, Čas nahriatia: 25 s, Počet nastavení: 3, Ionizátor: Áno,…


99,99 €