TCL TS8212 čierny


Soundbar, Farba čierna, 2.1.2 kanálový, Výkon reproduktoru: 300 W, Subwoofer, Bluetooth, 2 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DOLBY Atmos, Zvukové formáty: mp3. Viac info


Cena 269,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 5,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

2.1.2.-kanálový soundbar TCL TS8212 v čiernej farbe s bezdrôtovým subwooferom ponúka technológie Dolby Atmos či Bluetooth 5.0 a bezproblémové používanie.

2.1.2 soundbar s podporou Dolby Atmos a vertikálnymi reproduktormi

Hudobný výkon 300W a podpora Dolby Atmos vykúzli úsmev nejednému divákovi. Tú pravú priestorovosť ale prinesú reproduktory hrajúce smerom nahor, pomocou ktorých bude dianie vo vašom televízore prúdiť aj okolo vás vertikálne. V kombinácii s výkonným bezdrôtovým subwooferom pokryje aj nízke basové tóny pre skvelú atmosféru. Odporúčame pripojenie pomocou HDMI s funkciou eARC.

Pohlcujúca atmosféra v elegantnom bezdrôtovom prevedení

Konfigurácia 2.1.2 poskytne ideálnu priestorovosť a vtiahne vás do deja. Pocit prítomnosti v centre diania zaisťujú výškové kanály smerujúce k stropu miestnosti, kedy spätným odrazom prúdi zvuk všade okolo vás a divák vníma scénu, alebo hudobný koncert, ako by sa tam sám nachádzal. V kombinácii s bezdrôtovým subwooferom docielite poriadne basy a zároveň odpadá nutnosť po miestnosti rozmiestňovať káble.

Nechajte sa vtiahnuť do deja s hudobným výkonom až 300W

300W hudobný výkon pri maximálnej hlasitosti zaistí dynamiku a vtiahne vás do deja. Poriadna filmová atmosféra či muzika sa bez zvukového výkonu nezaobídu. Soundbar dodáva vysoký výkon pre vašu zábavu.

S TV ideálne pripojíte pomocou HDMI eARC

Soundbar TS8212 podporuje pripojenie pomocou HDMI eARC. Toto pripojenie umožňuje využitie tzv. spätného kanálu, pomocou ktorého dokáže do vášho televízora poslať zvuk vo vysokej kvalite. Aj keď soundbar ponúka aj bezdrôtové možnosti pripojenia, tak práve týmto spôsobom dosiahnete tú najvyššiu kvalitu zvuku vrátane jednoduchosti zapojenia a pohodlia pri ovládaní. Kábel HDMI zapojíte v soundbare do portu označeného ako HDMI OUT a na druhej strane v TV do HDMI portu označeného ako ARC, alebo eARC. (Vyžaduje televízor s podporou HDMI-CEC.)

HDMI s eARC a CEC

HDMI eARC umožňuje z TV dostať do soundbaru vysokú kvalitu zvuku vrátane priestorového zvuku Dolby Atmos ako v podobe Dolby Digital Plus, tak aj v Dolby TrueHD. Zároveň použitie HDMI kábla prináša funkciu z názvom HDMI-CEC, čo znamená spoločné ovládanie oboch zariadení pomocou jedného ovládača od televízora. Hoci má soundbar v balení svoj vlastný ovládač, na základné ovládanie vám bude bohato stačiť ten televízny, ak soundbar s TV pripojíte pomocou HDMI. Rôzni výrobcovia majú pre HDMI-CEC svoje vlastné marketingové názvy. Napríklad pri TV TCL v časti menu Systém zapnite Funkciu CEC a docielite komfortné ovládanie TV aj soundbaru jedným ovládačom. (Vyžaduje televízor s podporou HDMI-CEC)

Počúvanie hudby komfortne a bez káblov

Pomocou Bluetooth premeňte ľahko váš soundbar na výkonný hudobný systém. Komfortne streamujte muziku z mobilných zariadení bezdrôtovo do soundbaru.

3 zvukové režimy pre optimálny zážitok z počúvania

Zvuk vám TS8212 ušije na mieru vďaka trom rôznym zvukovým režimom: Movie, News, Music. Dosiahnete tak ideálne nastavenie pre počúvanie rôznych žánrov vašej zábavy.

Kľúčové vlastnosti

 • 2.1.2-kanálový zvukový panel

 • Technológia priestorového zvuku Dolby Atmos

 • Výkonné meniče, ktoré vás zahalia do zvuku

 • TV Ready pre rýchle a bezproblémové nastavenie a používanie

 • Bezdrôtový subwoofer pre pulzujúce basy

 • Hlasnejší a jasnejší dialóg

 • Bezdrôtové streamovanie hudby s technológiou Bluetooth 5.0

 • Podporuje priechod 4K Ultra HD a Dolby Vision

 • Špecializované zvukové režimy

 • Maximálny zvukový výkon 300 W

 • Vstupy: HDMI, HDMI eARC, optický, USB

 • Súčasťou balenia sú všetky káble (optické, HDMI a napájacie)

 • Montážna súprava na stenu

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 2
Počet kanálov 2.1
Výkon reproduktoru 300 W

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií TCL TS8212 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami