Teac TN-180BT-A3 biely

  • Doprava zadarmo

Gramofón, Smart: Nie, Rýchlosť: 78, Predzosilňovač: Áno, Bluetooth: Áno, FM rádio: Nie, USB port: Nie, Čítačka pamäťových kariet: Nie, Výstup pre slúchadlá: Nie, Odstup signálu od šumu: 64 dB. Viac info

Farba


Cena 229,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 23,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný 3-rýchlostný gramofón Teac TN-180BT-A3 v bielej farbe s minimalistickým retro dizajnom je ideálnym zariadením pre všetkých hudobných fajnšmekrov, ktorí chcú prehrávať svoje obľúbené platne s detailnou a presnou reprodukciou. Prvok modernej doby predstavuje Bluetooth pripojenie – pre počúvanie hudby bez zbytočných káblov stačí prepojiť s bezdrôtovými reproduktormi či slúchadlami. Zariadenie podporuje prehrávanie pri 33, 45 a 78 otáčkach za minútu a s určitosťou poteší aj kvalitná prenoska AT3600L (ekvivalentná typu MM). Gramofón disponuje remeňovým pohonom, skrinkou z MDF, plastovým tanierom, poloautomatickým ovládaním, vstavaným EQ predzosilňovačom a phono a line výstupmi. Pred prachom ho ochráni plastový kryt, ktorý zabráni nadmernému usádzaniu nečistôt.

Gramofón TN-180BT-A3

Gramofón Teac TN-180BT-A3 ponúka modernejší spôsob počúvania vinylových platní s funkciou Bluetooth bez potreby ďalších hi-fi komponentov či komplikovaného zapájania. Na vychutnanie si zvuku vinylových platní postačia iba reproduktory alebo slúchadlá Bluetooth. Základným prvkom gramofónu je motor s pásovým pohonom, ktorý zaisťuje čistý zvuk a drevená skrinka s MDF s vysokou hustotou, ktorá tlmí vibrácie a poskytuje bohatší zvuk. K dispozícii sú voliteľné výstupy (phono, line alebo Bluetooth), ktoré umožňujú pripojenie ľubovoľného typu zosilňovača, napájaných reproduktorov alebo zariadení Bluetooth. 

Špecifické vlastnosti

  • Integrovaný Bluetooth vysielač – Integrovaný Bluetooth vysielač umožňuje využitie slúchadiel s rovnakou technológiou k nerušenému nočnému počúvaniu, rovnako tak je možné využiť na pripojenie reproduktory s bluetooth a do vzdialenosti 10 m využiť aj bezdrôtové prehrávanie z audio zdroja. 

  • 3-stupňová točňa s automatickým návratom - Zariadenie prehráva platne s rýchlosťou 33,45 a 78 ot./min. Po ukončení prehrávania sa rameno tónu automaticky vráti do pôvodnej polohy. Prenoska typu AT3600L (ekvivalentná typu MM) od spoločnosti Audio-Technica je už nainštalovaná na tónovom ramene priameho typu, takže môžete začať prehrávať záznamy hneď po otvorení skrinky.

  • Konštrukcia skrinky z MDF s vysokou hustotou – Gramofón disponuje drevenou doskou s MDF s vysokou hustotou, aby sa minimalizovali vibrácie a rezonancia.

  • Vstavaný zosilňovač phono EQ typu MM - Vychutnajte si prehrávanie vinylu s akýmkoľvek zosilňovačom bez ohľadu na typ vstupu. Zariadenie podporuje phono aj line.

  • Motor s remeňovým pohonom - Plastový tanier je poháňaný jednosmerným motorom s veľkým krútiacim momentom, zatiaľ čo presné vreteno z nehrdzavejúcej ocele a odolný mosadzný držiak vretena udržujú presnú rýchlosť otáčania.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
USB port Nie
Odstup signálu od šumu 64 dB
Rýchlosť 78
Predzosilňovač Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Teac TN-180BT-A3 biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené