Technics Ottava SC-C70MK2 čierny


Mini/mikrosystém, Farba čierna, RMS výkon: 100 W, Wi-Fi, Wi-Fi štandardy: 802.11n, 802.11b, 802.11g, 802.11ac, 802.11a, Bluetooth, AirPlay, Podporované pásma: FM, DAB+, DAB, FM rádio, DAB, RDS, 9 staníc v pamäti, USB port, AUX vstup, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info

Farba


Cena 799,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 16,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlový mikrosystém Technics Ottava SC-C70MK2 v čiernej farbe má elegantný a minimalistický dizajn, vďaka ktorému zapasuje do každého moderného či tradičného interiéru. Produkuje čistý a jasný zvuk plynúci z prednej reprosústavy a subwoofera s celkovým RMS výkonom 100 W. Špecifikom je CD prehrávač (CD, CD-R/CD-RW, CD-DA), DAB+ a FM tuner, výkonné reproduktory, akustická šošovka, 3 moduly JENO (eliminácia chvenia), technológia LAPC, funkcia Space Tune Auto (optimálne vyvážený zvuk jednoduchým stlačením tlačidla) či vstavaný Chromecast. Pýši sa funkciou Bluetooth, vďaka čomu môžete streamovať vašu obľúbenú hudbu zo smartfónu či tabletu, ale podporuje aj AirPlay 2, Spotify, Deezer, internetové rádio, sieťové prehrávanie či Wi-Fi.

Výkonné reproduktory a akustická šošovka

Basový reproduktor (8 cm) prináša výrazne lepšie základné vlastnosti v dôsledku vylepšení, ako je zníženie hmotnosti cievky, lepšie prúdenie vzduchu a zvýšenie tuhosti membrány. Basový reproduktor prináša vynikajúcu odozvu a čistotu zvuku pre reprodukciu zvuku v strednej a vysokej frekvencii, ktorá je pre ľudské ucho príjemná. Výškový reproduktor (2 cm) umožňuje dosiahnutie vysokej kvality, má ľahšiu hodvábnu membránu a vytvára pretrvávajúci zvuk. Akustické šošovky sú naviac pre tvar výškového reproduktora optimalizované a pomáhajú zvýšiť rozpínavosť reprodukovaného zvuku. 

3 moduly JENO

Aby sa verne reprodukovali bohaté zvuky v konfigurácii reproduktorov 3.1, prináša tento model tri plné digitálne zosilňovače s názvom „moduly JENO“. Spoločne s využitím špičkovej procesnej kapacity týchto troch modulov a vernej reprodukcie ľavého a pravého kanálu spoločne s basovým reproduktorom poteší aj technológia „Space Tune“, ktorá umožňuje optimalizovať kvalitu zvuku v závislosti na spôsobe inštalácie zariadení.

Space Tune

Tento model ponúka technológiu Space Tune Auto, s ktorou dokážete jednoducho dosiahnuť optimálne vyvážený zvuk stlačením tlačidla. Táto funkcia analyzuje testovacie tóny prehrávané zo zabudovaného mikrofónu a s ich pomocou vyhodnocuje vzdialenosť k stenám a mieru odrazu zvukových vĺn. Zo získaných informácií potom automaticky optimalizuje zvukové pole. Okrem toho funkcia Space Tune ponúka 3 predvoľby, s ktorými môžete konfigurovať aktuálne umiestnenie, a aplikáciu Technics Audio Center, s ktorou môžete presne definovať kvalitu zvuku pre miesto, z ktorého budete počúvať. 

Zvuk pre viac miestností

S reproduktormi so vstavaným Chromecast možno rôzne služby pre streamovanie hudby prehrávať vo viacerých miestnostiach alebo možno v každej miestnosti prehrávať inú hudbu (je vyžadovaná aplikácia Google Home). Okrem toho, pokiaľ využívate aplikáciu Technics Audio Center a máte ďalšie zariadenie Technics, ktoré sú kompatibilné s touto aplikáciou, môžete si tiež vychutnať hudbu z iných zdrojov vo viacerých miestnostiach – Bluetooth, AUX, optický vstup, USB, internetové rádio.

Skvelá kompatibilita

Okrem CD diskov a rádia je tento model kompatibilný s integrovaným zariadením Chromecast a podporuje širokú paletu služieb pre streamovanie hudby. Je kompatibilný aj so službou Spotify Connect, Deezer, internetovým rádiom, so štandardmi AirPlay 2, Bluetooth, Wi-Fi, s prehrávaním v sieti, prehrávaním z jednotky USB flash a podporuje analógový/optický vstup, takže si z jedného miesta môžete vychutnať hudbu z najrôznejších zdrojov. 

Obľúbené funkcie

Na hlavnej jednotke možno nastaviť až 9 predvolieb, ako sú obľúbené internetové rozhlasové stanice, zoznam skladieb Deezer alebo skladby z jednotky USB. Vďaka tomu môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu bez nutnosti používať aplikáciu. 

Špecifikácie

 • Vyvinuté reproduktory a akustická šošovka

 • Modul JENO (eliminácia chvenia a optimalizácie tvoreného šumu)

 • Technológia LAPC (bez funkcie pre kalibráciu)

 • Space Tune

 • FM a DAB+ rádio

 • Systém okruhu s dvojitým napájacím zdrojom

 • CD High-Res Re-Master

 • Systém so zdvojeným napájacím obvodom

 • Multiroom – streamovanie hudby vo viacerých miestnostiach

 • Systém optimálnej aktivácie obvodov

 • Prehrávanie CD nosičov (CD, CD-R/CD-RW, CD-DA)

 • Remastering CD s kvalitou zodpovedajúcou vysokému rozlíšeniu

 • Dvojitý basreflexový otvor

 • Predná reprosústava: 30 W + 30 W

 • Subwoofer: 40 W

 • 1× AUX (3,5 mm)

 • 1× optický digitálny vstup

 • 1× USB-A

 • Výstup pre slúchadlá

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
RMS výkon 100 W
NFC Nie
DAB Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Technics Ottava SC-C70MK2 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami