Technics Ottava SC-C30 biely

  • Zľava 13 %
  • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Áno, RMS výkon: 60 W, NFC: Nie, DAB: Nie,

Farba


Cena 519,00 €

Zľava 13 % z pôvodnej ceny: 599,00 € Zobraziť nápoveď

10,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlový bezdrôtový audiosystém Technics Ottava SC-C30E v bielej farbe zaujme vašu pozornosť svojím elegantným minimalistickým dizajnom, vďaka ktorému zapasuje do každého interiéru. Produkuje bohatý a čistý zvuk, ktorý bude plynúť do priestoru z dvojice stredových a výškových reproduktorov a 12 cm subwoofera s celkovým RMS výkonom 60 W. Špecifikom sú 3 jednotky JENO (odstránia kolísanie signálu a šumu), technológia LAPC (prispôsobovanie záťaže), funkcia Space Tune (optimálny zvuk v akomkoľvek priestore), vstavaný Chromecast a spolupráca s Google Assistant. Pýši sa funkciou Bluetooth, vďaka čomu môžete streamovať vašu obľúbenú hudbu zo smartfónu či tabletu, ale podporuje aj AirPlay 2, Spotify, Tidal, Deezer, internetové rádio, sieťové prehrávanie či Wi-Fi.

Bohatý zvuk v kompaktnom prevedení

Kompaktné telo reproduktora v sebe ukrýva dvojicu stredových a výškových reproduktorov a 12 cm subwoofer s dlhým zdvihom. Nátrubok pre presné riadenie smerovosti zaisťuje optimálne šírenie zvuku. Reproduktorové jednotky sú navyše usporiadané v oblúku kopírujúcom elegantne zakrivený čelný panel skrine. Tento integrovaný zvukový systém dokáže vytvoriť dokonalé stereofónne zvukové pole aj vo veľkej miestnosti. Subwoofer sa nachádza v strede skrine. V kombinácii s dlhým otvorom pre reflexiu basov s veľkým priemerom získate záruku vernej reprodukcie hlbokých tónov.

Presná a bohatá reprodukcia zvuku

Tento reproduktor disponuje trojicou plne digitálnych zosilňovačov Jeno Engine (Jitter Elimination and Noise-shaping Optimisation, technológia odstránenia kolísania signálu a šumu v reprodukcii). Úlohou zosilňovačov je presne a výkonne riadiť každú z reproduktorových jednotiek. Technológia prispôsobovania záťaži LAPC pre zlepšovanie impulznej odozvy navyše realizuje ideálny chod reproduktorov pre presný a bohatý zvuk.

Verná reprodukcia zvuku pri použití Bluetooth a komprimovaných zvukových zdrojov

Reproduktory využívajú technológiu pre reprodukciu kvalitného zvuku z komprimovaných zvukových zdrojov používaných službami streamovanie hudby, internetového rádia a Bluetooth. Technológia Re-master používa vlastný algoritmus, s ktorým reprodukuje signály čo najvernejšie pôvodnému zvukovému zdroju. Predchádza tak zhoršeniu kvality zvuku, ku ktorému zvyčajne dochádza pri reprodukcii zvukových signálov z komprimovaných zvukových zdrojov.

Optimálne vyvážený zvuk pre akékoľvek prostredie počúvania Space Tune 

Technológia Space Tune prispôsobuje prostredie počúvania danému priestoru pre vynikajúci zvuk v každej miestnosti. Okrem troch prednastavených režimov vhodných pre dané umiestnenie repoduktorov umožňuje mikrofón zabudovaný v hlavnej jednotke automatickú korekciu a optimalizáciu zvuku.  

Kompatibilita

Zariadenie umožňuje prehrávať hudbu z USB a analógového alebo optického vstupu, no okrem toho podporuje technológie Bluetooth, AirPlay 2, Chromecast built-in, Spotify, Tidal, Deezer, internetové rádio, Amazon Music, Roony ako aj sieťové prehrávanie. Bohatá konektivita podporuje multi-room, stereo párovanie a pripojenie Wi-Fi, rovnako ako ovládacie aplikácie pre iOS a Android.

Multi-room a Stereo Paring

Ak máte k dispozícii viac reprosústav s funkciou Chromecast built-in, môžete púšťať vo viacerých miestnostiach rôzne hudobné streamovacie služby alebo napríklad v rôznych miestnostiach prehrávať rôznu hudbu. (Vyžaduje sa aplikácia Google Home.) Ak navyše používate aplikáciu Technics Audio Center a máte k dispozícii ďalšie zariadenia od spoločnosti Technics alebo Panasonic kompatibilné s touto aplikáciou, môžete v režime multi-room využívať rôzne zdroje hudby, ako napr. Bluetooth, AUX, optický vstup, USB, internetové rádio alebo služby pre streamovanie hudby kompatibilné so systémom Ottava S SC-C30. Ak budú dve reprosústavy Ottava S SC-C30 usporiadané a nastavené na režim stereo, môžete si s ich pomocou vychutnávať dokonalý priestorový stereo zvuk.

Zabudovaný Chromecast

Funkcia Chromecast podporuje celý rad hudobných streamovacích služieb pre jednoduché prehrávanie z aplikácie pre smart telefóny. Vzhľadom k tomu, že sa dáta streamujú priamo do hlavnej jednotky, nedochádza k zhoršeniu kvality a používateľ si môže vybrať zo širokej hudobnej ponuky.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
RMS výkon 60 W
NFC Nie
DAB Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Technics Ottava SC-C30 biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené