Tefal DT1020E1 Origin Travel


Naparovač odevov, Príkon: 1200 W, Čas nahriatia: 25 s, Objem nádržky na vodu: 70 ml, Objem nádržky na vodu: 70 ml, Dĺžka kábla: 2 m, Hmotnosť: 0,75 kg. Viac info


Cena 39,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Objavte ručný naparovač oblečenia Tefal DT1020E1 Origin Travel vhodný na cestovanie, ktorý má skladací a kompaktný dizajn pre maximálne pohodlie.

Tefal DT1020E1 Origin Travel

  • Skladací dizajn
  • Príkon 1200 W
  • Parný výstup 20 g/min
  • Objem 70 ml
  • Kábel dlhý až 2 m

Naparovač vhodný na cesty

Ručný naparovač Tefal DT1020E1 Origin Travel so skladacím dizajnom umožňuje vďaka svojej cestovnej veľkosti starať sa o oblečenie kedykoľvek a kdekoľvek. Intenzívna sila pary osvieži vaše oblečenie, aby ste si mohli každý deň dopriať pocit sviežosti. Využívajte maximálnu všestrannosť vďaka špeciálnej kefe pre naparovanie hrubých látok, aby ste si naparovač mohli vziať všade so sebou.

Efektívny výkon

Využívajte spoľahlivé a efektívne naparovanie v praktickom kompaktnom dizajne s príkonom 1 200 W a nepretržitým parným výstupom 20 g/min. Či už ste doma alebo na cestách, Tefal má pre vás v rade produktov Origin vždy riešenie pre vaše potreby.

Pripravený za chvíľu

Váš ručný naparovač Tefal DT1020E1 Origin Travel oblečenia je vždy po ruke, pripravený len za 25 sekúnd – pre výnimočnú starostlivosť o oblečenie, kedykoľvek a kdekoľvek ho potrebujete. Ľahko odnímateľná a plniteľná nádržka na vodu s objemom 70 ml pre maximálne pohodlie, 2-metrový kábel a vstavaný háčik pre skladovanie.

Opraviteľné za primeranú cenu - 15 rokov

Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 15+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Tefal
Čas nahriatia 25 s
Kontinuálna para 20 g/min
Objem nádržky na vodu 70 ml

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Tefal DT1020E1 Origin Travel

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami