Tefal

Žehličky Žehličky

Bohatý sortiment žehličiek od značky Tefal s inteligentami technológiami pre maximálnu starostlivo o oblečenie. 

Parné centrá Parné centrá

Dokonale rovné odevy a textílie so širokým výberom parných generátorov a naparovačov od značky Tefal. 

Fritézy a parné hrnce Fritézy a parné hrnce

Tradičné modely či technologické skvosty. Vychutnajte si dokonalú chuť nízkotučných jedál s funkciou ActiFry či varením na pare s novými parnými hrncami od značky Tefal.

Mixéry a šľahače Mixéry a šľahače

Dodajte svojmu telu energiu s inteligentnými mixérmi a ručnými šľahačmi značky Tefal. Pripravte si domáce smoothies, mliečne kokteily, polievky alebo si vyšľahajte dokonalý sneh z bielka či jednoducho zamieste cesto.

Grily Grily

Čerstvé jedlo a zdravá príprava mäsa, rýb či zeleniny s modernými funkciami automatického grilovania či inteligentným indikátorom prepečenia.

Sendvičovače a hriankovače Sendvičovače a hriankovače

Vychutnajte si chrumkavé raňajky s opečeným chlebom, lahodným sendvičom či sladkým toastom. Široká škála produktov na jednoduchú prípravu vašich obľúbených pokrmov.

Riady a príslušenstvo Riady a príslušenstvo

Uľahčite si každodenné varenie s kompletnou súpravou kvalitných hrncov, panvíc, nožov a veľa ďalších pomôcok do vašej kuchyne od značky Tefal. 

Kanvice Kanvice

Vyberte si z bohatej ponuky moderných kanvíc z priehľadného skla, s veľkou kapacitou ci dokonca skrytím výhrevným telesom.

Banner A Prémiová naparovacia žehlička FV6832E0 Ultraglis PLUS

Žehlička ponúka vysoký výkon až 2800 W a dosahuje tak silný parný ráz až 260g/min. Vďaka žehliacej ploche Durilium AirGlide, bude žehlenie ešte hladšie a jednoduchšie. Funkčnosť a životnosť zaručí zberač vodného kameňa a funkcia Antidrip. 

 

Banner A Ručný naparovač DT9100E0 ACCESS STEAM CARE

Šikovný pomocník na rýchlu úpravu odevov, sa predáva aj vyhrievanou žehliacou doskou. Príkon 1600W a 3 nastaviteľné program zabezpečujú šetrné, ale účinné vyrovnanie odevu.

 

Banner A Elektrický kontaktný gril GC750D30 OPTIGRILL ELITE

Obľúbený pomocník na grilovanie ponúka až 12 automatických programov, na úpravu rôznych typov surovín. Vďaka nepriľnavej grilovacej ploche a odtekacej tácke, sa veľmi jednoducho a rýchlo čistí.

 

Banner A Tyčový mixér Tefal HB656868 Quickchef 3v1

Vďaka 1000W motoru a 20 rýchlostiam, pripravíte behom chvíľky rozmanité pokrmy a recepty. Súčasťou balenia je aj  odmerná nádoba s objemom 800 ml, sekáčik s 500 ml nádobou pre ľahké sekanie najrôznejších ingrediencií a metlička na bezpracné šľahanie.

 

Banner A Stolný mixér TEFAL BL420131 Blendforce

Vysokovýkonný mixer má výkon až 600W vďaka účinným antikorovým nožom rozmixuje aj kocky ľadu, alebo tvrdšie suroviny. Smart lock technológia zaistí, že mixovanie bude bezpečné. Celkový objem nádoby 2l, úžitkový objem nádoby 1.25l. 

 

Banner A Nerezová varná kanvica Tefal KI170D40 Express II INOX

Kanvica s kapacitou az 1,7 l a príkonom 2700W má svetelnú indikáciu a zohreje vodu do požadovanej teploty, behom chvíľky.

 

Banner A Sada riadu z nerezovej ocele TEFAL A702SC84 Stainless Steel

Táto všestranná 10 dielna sada riadu Tefal sa dá použiť okrem varenia aj na pečenie do teploty 180°C. Vďaka nerezovému povrchu je odolná voči poškriabaniu a použitiu ostrého náčinia a je ľahko umývateľná aj v umývačke riadu.

 

Banner A Duetto+ - sada antikorového raidu

10-dielna sada antikorových hrncov TEFAL DUETTO+, rajnica 16 cm + pokrievka hrniec na dusenie 18/20/24 cm, hrniec na polievku 22 cm, 10-ročná záruka, prvotriedna antikorová oceľ, indukcia, zdravé varenie s bezpečnými hrncami.