Tefal

Banner A Žehličky

Bohatý sortiment žehličiek od značky Tefal s inteligentami technológiami pre maximálnu starostlivo o oblečenie. 

Banner A Parné generátory a naparovače

Dokonale rovné odevy a textílie so širokým výberom parných generátorov a naparovačov od značky Tefal. 

Banner A Fritézy a parné hrnce

Tradičné modely či technologické skvosty. Vychutnajte si dokonalú chuť nízkotučných jedál s funkciou ActiFry či varením na pare s novými parnými hrncami od značky Tefal.

Banner A Mixéry a šľahače

Dodajte svojmu telu energiu s inteligentnými mixérmi a ručnými šľahačmi značky Tefal. Pripravte si domáce smoothies, mliečne kokteily, polievky alebo si vyšľahajte dokonalý sneh z bielka či jednoducho zamieste cesto.

Banner A Grily

Čerstvé jedlo a zdravá príprava mäsa, rýb či zeleniny s modernými funkciami automatického grilovania či inteligentným indikátorom prepečenia.

Banner A Sendvičovače a hriankovače

Vychutnajte si chrumkavé raňajky s opečeným chlebom, lahodným sendvičom či sladkým toastom. Široká škála produktov na jednoduchú prípravu vašich obľúbených pokrmov.

Banner A Riady a príslušenstvo

Uľahčite si každodenné varenie s kompletnou súpravou kvalitných hrncov, panvíc, nožov a veľa ďalších pomôcok do vašej kuchyne od značky Tefal. 

Banner A Kanvice

Vyberte si z bohatej ponuky moderných kanvíc z priehľadného skla, s veľkou kapacitou ci dokonca skrytím výhrevným telesom.

Banner A Turbo pro anti-calc – Prémiová Naparovacia žehlička

Žehlička ponúka vysoký výkon až 2600 W a dosahuje tak silný parný ráz až 210 g/min. Vybavená je tiež funkciou Automatic clean a systémom Anti-Calc pre samo údržbu.  

 

Banner A Access steam+ - Naparovač odevov

Poskytuje rýchle a účinné naparovanie s 2 stupňami pary. Liata hliníková ohrevná doska s keramickým povrchom a ultrarýchlym zahrievaním.

 

Banner A Optigrill+ - Kontaktný automatický gril

Meria hrúbku a množstvo ingrediencií a následne prispôsobí čas a teplotu prípravy. Vybavený je tiež indikátorom prepečenia mäsa a nepriľnavým povrchom a odkvapovou misou.  

 

Banner A Easy fry classique – Fritéza na zdravé varenie

Zdravá alternatíva pre každodennú prípravu chrumkavých smažených pokrmov - bez oleja. S technológiou Air Pulse využívajúca cyklónové prúdenie s možnosťou aj rýchlo grilovať a piecť.

 

Banner A Infinyforce - Ponorný tyčový mixér

Vybavený technológiou ActivFlow so štyrmi nožmi a až 20 nastaveniami rýchlostí, dokáže dokonale rozmixovať každú zeleninu alebo ovocie. 

 

Banner A Tefal blendforce – Výkonný stolný mixér 

S výkonom až 600 W a antikorovými nožmi  bezproblémovo podrví aj kocky a pre maximálnu bezpečnosť je vybavený funkciou funkciu Smart Lock. 

 

Banner A Tefal KO260830 – Moderná rýchlovarná kanvica

Poskytuje tepelnú izoláciu, ktorá udrží vodu teplú po dobu 30-tich minút. Príkon kanvice dosahuje 2150 W, dno kanvice je z nerezovej ocele a nechýba ani umývateľný filter.

 

Banner A Stainless steel - nerezová sada riadu

Až 10 užitočných kusov kvalitného nerezového riadu vhodného aj pri pečení v rúre do 180°C s povrchom PowerResist.