Tefal

Žehličky Žehličky

Bohatý sortiment žehličiek od značky Tefal s inteligentami technológiami pre maximálnu starostlivo o oblečenie. 

Parné centrá Parné centrá

Dokonale rovné odevy a textílie so širokým výberom parných generátorov a naparovačov od značky Tefal. 

Fritézy a parné hrnce Fritézy a parné hrnce

Tradičné modely či technologické skvosty. Vychutnajte si dokonalú chuť nízkotučných jedál s funkciou ActiFry či varením na pare s novými parnými hrncami od značky Tefal.

Mixéry a šľahače Mixéry a šľahače

Dodajte svojmu telu energiu s inteligentnými mixérmi a ručnými šľahačmi značky Tefal. Pripravte si domáce smoothies, mliečne kokteily, polievky alebo si vyšľahajte dokonalý sneh z bielka či jednoducho zamieste cesto.

Grily Grily

Čerstvé jedlo a zdravá príprava mäsa, rýb či zeleniny s modernými funkciami automatického grilovania či inteligentným indikátorom prepečenia.

Sendvičovače a hriankovače Sendvičovače a hriankovače

Vychutnajte si chrumkavé raňajky s opečeným chlebom, lahodným sendvičom či sladkým toastom. Široká škála produktov na jednoduchú prípravu vašich obľúbených pokrmov.

Riady a príslušenstvo Riady a príslušenstvo

Uľahčite si každodenné varenie s kompletnou súpravou kvalitných hrncov, panvíc, nožov a veľa ďalších pomôcok do vašej kuchyne od značky Tefal. 

Kanvice Kanvice

Vyberte si z bohatej ponuky moderných kanvíc z priehľadného skla, s veľkou kapacitou ci dokonca skrytím výhrevným telesom.

Prémiová naparovacia žehlička FV5737 Easygliss 2 Prémiová naparovacia žehlička FV5737 Easygliss 2

Žehlička s príkonom až 2 500 W a žehliacou plochou Durilium Airglide, ktorá vám zaručí výnimočnú kĺzavosť a dlhotrvajúcu funkčnosť. Funkcia Anti-Drip ochráni vaše prádlo pred škvrnami.

 

Naparovač odevov YT3040E1 Care For You Naparovač odevov YT3040E1 Care For You

Elegantný naparovač odevov, ktorý zneškodní až 99,99% vírusov a baktérií. Vložiť môžete až 3 ks oblečenia na odstránenie záhybov.

 

Banner A Elektrický kontaktný gril GC750D30 OPTIGRILL ELITE

Obľúbený pomocník na grilovanie ponúka až 12 automatických programov, na úpravu rôznych typov surovín. Vďaka nepriľnavej grilovacej ploche a odtekacej tácke, sa veľmi jednoducho a rýchlo čistí.

 

Banner A Tyčový mixér Tefal HB656868 Quickchef 3v1

Vďaka 1000W motoru a 20 rýchlostiam, pripravíte behom chvíľky rozmanité pokrmy a recepty. Súčasťou balenia je aj  odmerná nádoba s objemom 800 ml, sekáčik s 500 ml nádobou pre ľahké sekanie najrôznejších ingrediencií a metlička na bezpracné šľahanie.

 

Stolný smoothie mixér Tefal BL15FD30 Mix & Move Stolný smoothie mixér Tefal BL15FD30 Mix & Move

Smoothie mixér s praktickým dizajnom, vďaka ktorému si nemusíte robiť starosti s jeho uložením. Motor o sile 300 W, odnímateľné čepele a 2 fľaše z vysokokvalitného materiálu Tritan.

 

Rýchlovarná kanvica Tefal Ket Digital KO851830 Rýchlovarná kanvica Tefal Ket Digital KO851830

Rýchlovarná kanvica s moderným dizajnom a veľkým prehľadným displejom, ktorý ukazuje teplotu v reálnom čase. Objem kanvice je až 1,7 litra.

 

Rada Ingenio Unlimited On Rada Ingenio Unlimited On

Nepriľnavý povrch Titanium Anti-Scratch 6X vydrží až 6x dlhšie ako štandardný povrch. Technológia Thermo-Signal, Thermo-Fusion a plná kompatibilita so všetkými typmi varných dosiek.

 

Banner A Duetto+ - sada antikorového riadu

10-dielna sada antikorových hrncov TEFAL DUETTO+, rajnica 16 cm + pokrievka hrniec na dusenie 18/20/24 cm, hrniec na polievku 22 cm, 10-ročná záruka, prvotriedna antikorová oceľ, indukcia, zdravé varenie s bezpečnými hrncami.