Tefal FF1621 Filtra One


Fritéza, Príkon: 1900 W, Kapacita fritézy: 1,2 kg, Nastaviteľná teplota, Obsah oleja: 2,1 l, Indikácia dosiahnutia teploty, Nepriľnavý povrch, Sklenený priezor, Farba: biela. Viac info


Cena 81,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,64 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

52×

86.5% Kvalita
Výborná

86% Hodnota za peniaze
Výborná

52 + nakupů

Zobraziť 52 recenzií

Popis produktu

Fritéza TEFAL FF1621 Filtra One vám poskytne kapacitu na potraviny 1,2 kg a až 2,1 litra oleja. Je vybavená vyberateľným filtrom. Fritéza tiež ponúka tepelne izolovaný plášť. Pre lepší prehľad o práve pripravovaných pokrmoch je fritéza vybavená vekom s priezorom. Pre maximálny komfort pri používaní je možné pokrievku a kôš umývať v umývačke. Nechýba indikátor správnej teploty. Príkon: 1900 W.

Tefal FF1621 Filtra One

  • Kapacita na suroviny: 1,2 kg
  • Vyberateľný filter
  • Veko s priezorom
  • Príkon: 1900 W

vlastnosti Tefal FF1621 Filtra One

 

Účinné a rýchle fritovanie

Fritéza Tefal FF1621 Filtra One fritujte rôzne druhy pokrmov pri teplote od 150 °C do 190 °C. Príprava pokrmov pre celú rodinu nebude žiadny problém a to vďaka veľkej kapacite, ktorá je až 1,2 kg. Môžete sa tak tešiť na skvelé pokrmy, ktorých príprava nezaberie veľa času.

Plášť a filter

Fritéza TEFAL FF1621 Filtra One vás poteší svojou výbavou. Patrí do nej aj tepelne izolovaný plášť. S týmto plášťom sa nemusíte obávať popálenia alebo podobných nehôd. A tak isto sa udrží vo vnútri fritézy väčšie teplo. Vašu bezpečnosť zabezpečia i kvalitné držadlá na prenášanie a indikátor správnej teploty. Veľmi potešujúcim bude aj filter na nečistoty v oleji, ktorý je vyberateľný. Tento olejový filter zabezpečí, že odstránenie nečistôt bude naozaj jednoduché. Ľahko ho vyberiete a nečistoty odstránite jedným pohybom.

TEFAL FF1621

Čistý olej

S fritézou TEFAL FF1621 Filtra One nemusíte mať strach o nečistoty v oleji, ktoré by sa pri vyprážaní zachytávali na vyprážané jedlá. Fritéza je vybavená kvalitným filtrom ktorý zabezpečí, že olej bude vždy čistý a vydrží dlhšie. Samozrejme toto sa prejaví aj na finančnej náročnosti fritézy. Pri nižšej potrebe výmeny oleja sa samozrejme ušetrí. A kvalitné dobroty, ktoré si pripravíte pomocou fritézy vás budú stáť menej.

Tefal FF1621 Filtra One

 

Opraviteľné za primeranú cenu - 15 rokov

Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 15+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Tefal
Časovač Nie
Príkon 1900 W
Nepriľnavý povrch Áno
Indik.dosiahnutia teploty Áno
Kapacita fritézy 1.2 L
Obsah oleja 2.1 L

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

52 recenzií Tefal FF1621 Filtra One

86.5% Kvalita
Výborná

86% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Peter

10. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze DobráPeter

3. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá


S výrobkom som zatiaľ spokojný.


Nikola

28. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáZuzana

8. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Nehodnotené