Tefal FV9848E0 Ultimate Pure


Príkon: 3200 W, Vertikálne naparovanie: Áno, Automatické vypnutie: Áno,

Farba


Cena 99,90 €

Zľava 28 % z pôvodnej ceny: 139,00 € Zobraziť nápoveď

2,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Naparovacia žehlička Tefal FV9848E0 Ultimate Pure, príkon 3200 W, parný ráz 260 g/min, žehliaca plocha Durilium AirGlide Autoclean, systém filtra mikročastíc vodného kameňa, kontinuálny parný výstup 60 g/min, kropenie, vertikálne naparovanie, automatická para, anti drip systém proti odkvapkávaniu, automatické vypnutie, dĺžka prívodného kábla 2,5 m, objem nádržky na vodu 350 ml, egonomický spúšťač pary, upozornenie na vodný kameň, zberač vodného kameňa

 

Naparovacia žehlička Tefal FV9848E0 Ultimate Pure

 • Príkon 3 200 W
 • Parná ráz 260 g/min
 • Výstup pary 60 g/min
 • Objem 350 ml
 • Dĺžka prívodného kábla 2,5 m
 • Automatické vypnutie
 • Anti drip systém
 • Automatická para
 • Kropenie
 • Vertikálne naparovanie
 • Durilium AirGlide Autoclean

Funkčnosť

Vďaka funkcii Automatic Steam si nemusíte robiť starosti s voľbou správneho množstva pary. Stačí si vybrať teplotu zodpovedajúcu druhu žehlenej bielizne a žehlička sa postará o zvyšok automaticky. Funkcia Anti-drip bráni odkvapkávaniu vody počas žehlenia a vzniku škvŕn na bielizni. Ak je žehlička náhodou ponechaná bez dozoru, automaticky sa vypne. Vo zvislej polohe sa vypne o 8 minút. Ak žehlička zostane stáť na žehliacej ploche, vypne sa už o 30 sekúnd.

Žehliaca plocha Durilium AirGlide spolu s vynikajúcou účinnosťou

Technológia Durilium AirGlide prináša najlepší sklz na rýchle a ľahké žehlenie. Zaisťuje aj optimálny rozptyl pary na vysoko účinné žehlenie. Katalytický povrch Autoclean vyvinutý spoločnosťou Tefal pomáha udržiavať žehliacu plochu bez škvŕn a v dokonalom stave. Príkon 3200 W na rýchle zahriatie a vysoký výkon. Intenzívny parný ráz 260 g/min. pomáha pri žehlení hrubých látok a ľahko si poradí aj s najodolnejšími záhybmi. Kontinuálny výstup pary až 60 g/min. poskytuje ideálne konštantné množstvo pary na účinné odstránenie všetkých záhybov.

Hygiena

Parný výkon osviežuje a dezinfikuje a zabije až 99,9 % vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov pre dokonalú domácu hygienu. Nádržka na vodu s objemom 350 ml pohodlne vystačí aj na dlhé žehlenie takže sa nemusíte báť, že by vám voda nevystačila na vami potrebné žehlenie.

10 ročná opraviteľnosť

Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 3200 W
Vertikálne naparovanie Áno
Automatické vypnutie Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Tefal FV9848E0 Ultimate Pure

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené