Tefal FV9867E0 Ultimate Pure


Príkon: 3000 W, Vertikálne naparovanie: Áno, Automatické vypnutie: Áno,


Cena 128,00 €

Zľava 19 % z pôvodnej ceny: 159,00 € Zobraziť nápoveď

2,56 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Naparovacia žehlička Tefal FV9867E0 Ultimate Pure, systém filtra mikročastíc vodného kameňa, príkon 3000 W, kontinuálny parný výstup 60 g/min, parný ráz 260 g/min, žehliaca plocha Durilium AirGlide Autoclean, nadstavec na žehliacu plochu ProtecStyle, vertikálne naparovanie, kropenie, automatická para, anti drip systém, automatické vypnutie, dĺžka prívodného kábla 2,5 m, objem nádržky na vodu 350 ml, ergonomický spúšťač pary, upozornenie na vodný kameň

 

Naparovacia žehlička Tefal FV9867E0 Ultimate Pure

 • Príkon 3 000 W
 • Výstup pary 60 g/min
 • Parná ráz 260 g/min
 • Automatická para
 • Vertikálne naparovanie
 • Kropenie
 • Anti drip systém
 • Objem 350 ml
 • Durilium AirGlide Autoclean

 • Automatické vypnutie

 • Zabije 99,9 % vírusov

Výkonná žehlička

Príkon 3000 W na rýchle zahriatie a vysoký výkon. Intenzívny parný ráz 260 g/min. pomáha pri žehlení hrubých látok a ľahko si poradí aj s najodolnejšími záhybmi. Kontinuálny výstup pary až 60 g/min. poskytuje ideálne konštantné množstvo pary na účinné odstránenie všetkých záhybov. Nádržka na vodu s objemom 350 ml pohodlne vystačí aj na dlhé žehlenie.

Durilium AirGlide Autoclean

Technológia Durilium AirGlide prináša najlepší sklz na rýchle a ľahké žehlenie. Zaisťuje aj optimálny rozptyl pary na vysoko účinné žehlenie. Katalytický povrch Autoclean vyvinutý spoločnosťou Tefal pomáha udržiavať žehliacu plochu bez škvŕn a v dokonalom stave.

Inteligentné funkcie

Ak je žehlička náhodou ponechaná bez dozoru, automaticky sa vypne. Vo zvislej polohe sa vypne o 8 minút. Ak žehlička zostane stáť na žehliacej ploche, vypne sa už o 30 sekúnd. Funkcia Anti-drip bráni odkvapkávaniu vody počas žehlenia a vzniku škvŕn na bielizni. Vďaka funkcii Automatic Steam si nemusíte robiť starosti s voľbou správneho množstva pary. Stačí si vybrať teplotu zodpovedajúcu druhu žehlenej bielizne a žehlička sa postará o zvyšok automaticky.

10 ročná opraviteľnosť

Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 3000 W
Vertikálne naparovanie Áno
Automatické vypnutie Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Tefal FV9867E0 Ultimate Pure

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené