Tefal GV9820E0 Pro Express Vision


Príkon: 3000 W, Kontinuálna para: 180 g/min, Automatické vypnutie: Áno,


Cena 499,00 €

9,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Parný generátor Tefal GV9820E0 Pro Express Vision, svetelný systém Smart LED Vision, inteligentný dizajn, príkon 3 000W, nepretržitý parný výkon 180 g/min, parný ráz 750 g/min, tlak pary 9 barov, technológia Smart Steam, 5 nastavení, vertikálne naparovanie, doba zahrievania 2 min, technológia žehliacej plochy Durilium AirGlide Autoclean, technológia Silence, anti drip systém proti odkvapkávaniu, automatické vypnutie, dĺžka prívodného kábla 1,6 m, uzamykací systém, objem nádržky na vodu 1,2 L, odnímateľná nádržka na vodu, kontrolka prázdnej nádržky na vodu, zberač vodného kameňa, upozornenie na vodný kameň

 

Parný generátor Tefal GV9820E0 Pro Express Vision

 • Príkon 3 000 W
 • Výstup pary 180g/min
 • Parná ráz 750 g/min
 • Smart LED Vision
 • Tlak 9 barov
 • Vertikálne naparovanie
 • 5 nastavení
 • Doba zahrievania 2 min
 • Durilium AirGlide Autoclean
 • Anti drip systém
 • Automatické vypnutie
 • Dĺžka prívodného kábla 1,6 m
 • Objem 1,2 L
 • Odnímateľná nádržka na vodu

Funkcia Smart LED Vision

LED osvetlenie v špičke žehličky sa automaticky rozsvieti, keď je žehlička vo vodorovnej polohe pre dokonalé výsledky žehlenia, nech už ste kdekoľvek a bez ohľadu na osvetlenie. Riešenie 2v1 ponúka možnosť dlhšieho žehlenia alebo drobných úprav na poslednú chvíľu – ideálne na uponáhľané rána a vy tak môžete odísť z domu dokonale upravení v priebehu pár minút. Zdokonalená technológia tichej prevádzky s parným generátorom, ktorý je až dvakrát tichší.

Dlhotrvajúca výkonnosť

Pokročilá technológia poskytuje vynikajúci parný výkon: Nepretržitý parný výkon až 180 g/min, parný ráz 750 g/min na odolné záhyby a tlak pary až 9 barov. Exkluzívny odnímateľný zberač vodného kameňa zachytí až 10-krát viac čiastočiek vodného kameňa pre jednoduchú údržbu a dlhodobý výkon. Odnímateľná vysokokapacitná nádržka na vodu umožňuje až 90 minút žehlenia, je ľahká a jednoducho sa naplní.

Durilium AirGlide Autoclean a Anti drip systém

Žehliaca plocha Durilium AirGlide AutoClean zaručuje optimálny rozptyl pary pre vysoko účinné žehlenie s povrchom AutoClean, ktorý zaručí, že žehliaca plocha bude bez škvŕn a dlhodobo v perfektnom stave. Funkcia Anti-Drip zabraňuje kvapkaniu vody a mokrým škvrnám na oblečení. Tkaniny tak i po naparovaní a žehlení ostávajú bez škvŕn.

Automatické nastavenie pary

Dokonalé a jednoduché naparovanie: Vychutnajte si systém Smart Steam, ktorý paru vypúšťa automaticky na začiatku žehlenia a vypne ju, keď žehličku postavíte do vzpriamenej polohy. Nastavenie pary môžete upraviť priamo na rukoväti, čím sa dosiahne maximálne pohodlie a jednoduchá obsluha.

10 ročná opraviteľnosť

Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 3000 W
Kontinuálna para 180 g/min
Automatické vypnutie Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Tefal GV9820E0 Pro Express Vision

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené