Tefal IT8480E1 Pro Style Care


Naparovač odevov, Príkon: 2000 W, Čas nahriatia: 45 s, Objem nádržky na vodu: 1300 ml, Objem nádržky na vodu: 1300 ml, Dĺžka kábla: 1,80 m, Hmotnosť: 4,81 kg. Viac info


Cena 205,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 4,12 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Naparovač oblečenia Tefal IT8480E1 Pro Style Care s vysokoúčinným parným výkonom pre profesionálnu starostlivosť o oblečenie.

Naparovač odevov Tefal IT8480E1 Pro Style Care 

  • Príkon: 2000 W
  • Čas nahriatia: 45 s
  • Objem nádržky na vodu: 1300 ml
  • vysoko účinný parný výkon až 42 g/min
  •  osviežuje a hygienicky čistí
  •  ideálny pre všetky typy tkanín
  • vertikálny podporný systém Press & Steam

Vysoko účinný parný výkon

Objavte vysoko výkonný naparovač oblečeniae, ktorý poskytuje účinný parný výkon až 42 g/min - pre jednoduché riešenie starostlivosti o oblečenie, ktoré súčasne odstraňuje záhyby, dezinfikuje a hygienicky čistí všetko vaše oblečenie pre optimálnu hygienu.

Naparovacia hlavica Delta, ktorá šetrí váš čas

Naparovač Pro Style Care je vybavený naparovacou hlavicou XL Delta na maximálne pokrytie a ešte účinnejšie naparovanie s profilovanou špičkou na precízne odstránenie záhybov.

Vertikálny podporný systém Press & Steam

Náš patentovaný a jedinečný vertikálny podporný systém Press & Steam ponúka dvojité odstránenie záhybov a dokonalé výsledky vďaka rovnému povrchu, o ktorý môžete oblečenie pritlačiť, aby zostalo na svojom mieste.

Ideálny pre všetky typy tkanín

5 úrovní parného výkonu odstraňuje záhyby na všetkých typoch tkanín - dokonca aj na tých najjemnejších - a vďaka jednoduchému ovládaniu priamo na rukoväti máte úplnú kontrolu na dosah ruky.

Bezproblémový systém údržby

Údržba, ktorá nemôže byť jednoduchšia vďaka pravidelnému používaniu funkcie odstraňovania vodného kameňa, ktorá zaručuje dlhotrvajúci výkon vďaka jednoduchému systému preplachovania.

Opraviteľné za primeranú cenu - 15 rokov

Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 15+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Čas nahriatia 45 s
Kontinuálna para 42 g/min
Objem nádržky na vodu 1300 ml
Značka Tefal

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Tefal IT8480E1 Pro Style Care

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami