Tefal QB319838 Wizzo

Získajte 350g balenie Nutella ako darček po registrácii

Cena:
189,00 €

Pôvodná cena 289,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,78 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Multifunkčný kuchynský robot Tefal QB319838 Wizzo v čiernom prevedení má kompaktný dizajn s ovládacími prvkami vpredu, takže sa ľahko používa. Je poháňaný 1000W motorom so 7 rýchlosťami a funkciou plus pre okamžité dosiahnutie výkonu. S planetárnym pohybom ponúka profesionálne mixovanie, miešanie, hnetenie aj šľahanie (vďaka patentovanej metle Flex Whisk). Okrem praktickej 4 litrovej nerezovej misy v balení nájdete cukrárske nástavce, strúhacie nástavce, 1 l mixér na lahodné smoothie, sekáčik s objemom 1 litrov a nechýba ani mlynček na mäso. Dizajn s ovládaním vpredu zaisťuje optimálne využitie priestoru na kuchynskej linke.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 35 %
Popis produktu

 

Tefal QB319838 Wizzo

 • Multifunkčný kuchynský robot
 • 7 rýchlosti miešania s turbo funkciou 
 • Planetárny pohyb
 • 4 voliteľné nadstavce
 • Antikorová nádoba s objemom 4 l
 • Objem mixéra 1 l
 • Sekáčik s objemom 1 l ako nadstavec
 • Strúhací nadstavec s 3 vyberateľnými valcami
 • Príkon 1000 W
 • Technológia Flex pre ľahké šľahanie
 • Súčasťou súprava na cesto: nadstavec Flex Whisk na prípravu ľahkých hmôt, umelohmotný šľahač pre prípravu ľahkého cesta, nerezový hák pre spracovanie hutných ciest

Multifunkčný kuchynský robot

Kuchynský robot Wizzo v čiernom prevedení Vám uľahčí život v kuchyni. Jeho cukrárske nadstavce, vrátane patentovanej metly Flex Whisk, sú vždy zárukou úspechu – ľahko si s nimi trúfnete na torty, slané koláče, pizzu aj ďalšie recepty. Budete mať na dosah ruky pečené pokrmy, ktoré ste vždy chceli vyskúšať, ale nikdy ste sa neodvážili. Vďaka otváracej prednej časti a ovládacím tlačidlám na boku si nemusíte lámať hlavu s otáčaním prístroja všetkými smermi. 

 • Sneh z bielkov do 60 sekúnd: jedinečná patentovaná metla s technológiou Flex Whisk dokáže bleskurýchlo ušľahať z bielkov dokonale pevný sneh, a to dokonca aj z jediného vajíčka.

Ľahké použitie, ľahké skladovanie

Príkon 1000 W a 7 rýchlostí s pulznou funkciou pre prípravu hladkej, vláčnej zmesi.Všetky funkcie sú ľahko prístupné spredu, čo pri práci zaisťuje dokonalé pohodlie. Dizajn s ovládaním vpredu zaisťuje optimálne využitie priestoru na kuchynskej linke, takže sa robot Wizzo dokonale hodí všade, kde ho chcete mať. Vďaka planetárnemu pohybu cukrárskeho nadstavca a hlavy prístroja sa v mise nevynechá ani jediné miesto. Výsledkom je teda hladká a homogénna zmes.

Chýba vám inšpirácia?

Z webu spoločnosti Tefal si môžete prebrať kuchársku knihu s 25 novými receptami od slaných dobrôt až po vynikajúce dezerty. 

Obsah balenia

 • Nádoba z nerezovej ocele: všetky kúzla sa budú odohrávať vnútri 4litrovej nádoby z nerezovej ocele, ktorá slúži na mixovanie. A s jej pomocou pripravíte na jeden krát cesto až pre 40 koláčov alebo 3 pizze.
 • Sada na cesto: kombinácia technológie Flex pre ľahké šľahanie, plastového šľahača pre prípravu krehkého cesta a nerezového háku pre spracovanie pevného cesta je ideálna pre prípravu akýchkoľvek pečených dobrôt!
 • Strúhací nástavec: strúhací nadstavec má 3 vyberateľné nerezové valce pre odvod ingrediencií priamo do nádoby. 
 • Sekáčik s objemom 1 l ako nástavec: ideálny na rýchle krájanie ovocia a zeleniny, sekanie cibule, cesnaku, čerstvých byliniek či orechov nadrobno a ďalšie úkony.
 • Mlynček na mäso: mlynček na mäso je vybavený dvojicou pretlačovacích kotúčov z nerezovej ocele pre stredne hrubé a hrubé pomletie.
 • 1l mixér: vďaka mixéru si môžete pripraviť lahodné a zdravé ovocné smoothie alebo dokonca šľahať cesto na palacinky. Rovnako tak sa môžete tešiť na teplé a studené polievky. 

10 Rokov opraviteľnosti

Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Tefal dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Tefal sa zaviazal držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Objem: 4 L
Príkon: 1000 W
Pulzný spínač: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tefal
Objem: 4 L
Počet rýchlostí: 4
Pulzný spínač: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 37,2 cm
Výška: 37,5 cm
Hĺbka: 57,3 cm
Hmotnosť: 9,6 Kg

Energetické údaje

Príkon: 1000 W

Funkcie

Šľahanie: Áno
Hnietenie: Áno
Funkcie robota: krájanie, mletie
Mlynček na mäso: Áno
Miesič cesta: Áno
Lis na citrusové plody: Nie
Ochrana proti preťaženiu: Áno

Obsah balenia

Počet nástavcov: 9

Materiál

Materiál nádoby: kov

Ďalšie parametre

Využitie: šľahanie a miesenie, všestranné využitie, mixovanie
Určené pre: časté pečenie
Hmotnosť surovín: nad 1kg

Ostatné

Kód produktu: 2820319838

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore