Tefal QB632D38 Masterchef Gourmet Plus


Objem: 4.6 L, Príkon: 1100 W, Pulzný spínač: Áno,


Cena 399,00 €

Zľava 15 % z pôvodnej ceny: 469,00 € Zobraziť nápoveď

7,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kuchynský robot Tefal QB632D38 Masterchef Gourmet Plus je výkonný a zároveň šetrný pomocník, s ktorým pripravíte všetky druhy múčnikov! Vďaka motoru s výkonom 1100 W a mise s objemom 4,6 l môžete naraz pripraviť až 40 košíčkov. Masterchef Gourmet + sa dodáva s 3 exkluzívnymi doplnkami: unikátnou metlou Flex Whisk (pre vyšľahanie dokonale nadýchaného snehu z bielkov), misou Flex Bowl (doplnkovou silikónovou misou 3 v 1) a nástavcom Delica'tool (pre rýchlu prípravu nadýchaných múčnikov). Pomocou metličky a miesiaceho háku z liateho kovu pripravte sladké cestá i cesto na chlieb či pizzu. To všetko s misou a tlačidlami v nádhernom dizajne na prepracovanej základni

Tefal QB632D38 Masterchef Gourmet +

 • Kuchynský robot - výkonný, ale šetrný pomocník pre prípravu dokonalej peny, tiramisu a nadýchaných múčnikov
 • Technológia Flex Whisk
 • Planetárny systém mixovania
 • Misa s objemom 4,6 l s veľkou zvislou rukoväťou
 • Príkon 1 100 W
 • 8 rýchlostí + pulzná funkcia
 • Unikátny násstavec Delica'tool
 • Mixér 1,5 l
 • Štyri nerezové strúhacie valce
 • Mlynček na mäso
 • Recepty v balení 

Výkonný no zároveň šetrný robot

Vychutnajte si čokoládovú penu, tiramisu, bublaninu, pusinky a nadýchané múčniky vďaka kombinácii 3 exkluzívnych doplnkov (patentovaná metla Flex Whisk, misa Flex Bowl a nástavec Delica'tool). Kuchynský robot Masterchef Gourmet+ bol navrhnutý špeciálne pre používateľov, ako ste vy, ktorí milujú pečenie a chcú v ňom vyniknúť. Šľahanie, hnetenie, miešanie a prekladanie: Vy máte kreativitu, on má silu a šetrnosť. Vďaka elegantnému a dokonale prepracovanému kovovému plášťu a mise v zrkadlovom lesku s objemom 4,6 litra splní kuchynský robot Masterchef Gourmet + všetky Vaše očakávania. Pusťte sa do experimentovania a už dnes vytvorte nové dokonalé recepty.

 • Vďaka mise s objemom 4,6 l ušľaháte až 10 bielkov, upečiete až 40 košíčkov a pripravíte cesto na 3 veľké pizze. Vďaka zvislej rukoväti je manipulácia ľahšia ako kedy predtým.

3 exkluzívne doplnky

Masterchef Gourmet + sa dodáva s 3 exkluzívnymi doplnkami, ktoré Vám pomôžu za okamih pripraviť nadýchané múčniky. Kombinácia našej patentovanej metly Flex Whisk, misy Flex Bowl a násstavca Delica'tool Vám ušetrí čas a námahu!

Unikátny nadstavec Delica'tool 

Vykonávajte chúlostivé kroky priamo v kuchynskom robote a ušetrite si čas a námahu spojenú s ručnou prípravou! Zapracujte ľahké suroviny (sneh z bielkov, šľahačka…)

Silikónová misa 3 v 1

Akúkoľvek prípravu na pečenie zvládnete bez zložitej manipulácie so surovinami vďaka unikátnej mise Flex Bowl 3 v 1!

 •  Misu Flex Bowl môžete používať v mikrovlnnej rúre: rozpúšťajte suroviny priamo v silikónovej mise
 •  Druhá misa: pri pečení jedna misa často nestačí, a tak sme k Vášmu kuchynskému robotu pridali kompatibilnú misu Flex Bowl
 • Ľahké skladovanie: uloženie priamo do hlavnej misy kuchynského robotu

Antikorový mixér s objemom 1,5 l

Táto elegantná antikorová nádoba s objemom 1,5 l odoláva teplotným šokom z horúcich a chladných ingrediencií a je ideálna na koktejly, drvenie ľadu, smoothie, polievky a pod. Pre ľahké umývanie sa dajú vybrať aj nože.

Obsahuje strúhací nástavec

Vychutnajte si čerstvo nakrájanú a nastrúhanú zeleninu a ovocie! Toto strúhadlo/krájač sa dodáva so 4 odnímateľnými antikorovými nástavcami, z ktorých suroviny putujú priamo do misy, vrátane nadstavca na placky.

Mlynček na mäso ako nástavec

Pripravte si doma čerstvé mäsové guľky, tatárske bifteky alebo hamburgery! Mlynček na mäso obsahuje dve mriežky z antikorovej ocele na rôzne druhy spracovania (stredne hrubé a hrubé mletie). Optimálne výsledky zaistí samoostriaca čepeľ.

Chýba vám inšpirácia?

Z webu spoločnosti Tefal si môžete prebrať kuchársku knihu s 33 novými receptami od slaných dobrôt až po vynikajúce dezerty, vrátane 8 receptov využívajúcich exkluzívny nadstavec Delica'tool. 

Opraviteľný výrobok - 10 rokov

Určené pre jednoduchú opravu. Rýchle a lacné dodanie náhradných dielov po dobu 10 rokov+, 6500 servisov na svete.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem 4.6 L
Príkon 1100 W
Pulzný spínač Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Tefal QB632D38 Masterchef Gourmet Plus

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené