Teka

Vstavané rúry VSTAVANÉ RÚRY

Vaša kuchyňa plná skvelých okamihov

Multifunkčné rúry Teka sú spojením moderného a elegantného dizajnu a mnohých užitočných funkcií. SurroundTemp, SoftClose či DualClean spolu s nízkou spotrebou a jednoduchým ovládaním radí rúry Teka medzi špičku vo svojej kategórii.

Vstavané mikrovlnné rúry VSTAVANÉ MIKROVLNNÉ A KOMPAKTNÉ RÚRY

Lahodné pokrmy uvarené v priebehu niekoľkých minút

Naše mikrovlnné rúry sú navrhnuté tak, aby v nich okrem ohrievania bolo možné behom chvíľky pripraviť aj chutné a zdravé recepty. Ak v kuchyni bojujete s miestom, ponúkame aj kombináciu mikrovlnky a rúry v jednom šikovnom kompaktnom spotrebiči.

Varné dosky VARNÉ DOSKY

Precízne ovládanie varnej dosky

Vyberte si tú správnu varnú dosku z našej širokej ponuky indukčných, sklo-keramických, plynových alebo kombinovaných varných dosiek. Vynikajú presným ovládaním, šikovnými funkciami, ľahkým čistením a bezpečnosťou.

Digestory DIGESTORY

Čistý vzduch v kuchyni behom chvíľky

Odsávače pár Teka majú najlepší sací výkon vďaka odsávaniu a recirkulácii vzduchu pomocou obvodového odsávania. Vytvárajú tak vo vašej kuchyni príjemnú atmosféru, bez zápachu, hluku a so správnym osvetlením.

Umývačky riadu UMÝVAČKY RIADU

Žiarivo lesklý riad.

Umývačky Teka sú skvelým riešením s rôznymi inovatívnymi funkciami. Či sú to GlassCare a DualCare pre dokonalú čistotu riadu, automatické otváranie dvierok pre perfektné usušenie, alebo funkcia IonClean  pre elimináciu baktérií a zápachu, naše umývačky vám pomôžu ušetriť čas aj námahu.

Chladenie CHLADENIE

Technológia podporujúca ochranu vášho zdravia

Všetky chladničky Teka majú ochranu proti baktériám, ktorá zabraňuje rastu mikroorganizmov vo vnútri chladničky a chráni tak vaše zdravie. Okrem toho ponúkajú aj špecifické funkcie, ktoré udržia jedlo dlho čerstvé vďaka nastaveniu a udržaniu správnej teploty.

Vstavané kávovary VSTAVANÉ KÁVOVARY

Podeľte sa o najlepšiu arómu a chuť kávy

S novým radom automatických kávovarov Teka môžete zdieľať svoje jedinečné okamihy s rodinou okolo lahodnej šálky kávy. Naše kávovary sú integrované a ľahko sa inštalujú, majú intuitívne ovládanie a ponúkajú rôzne funkcie prípravy nápojov.

Kuchynské vybavenie KUCHYNSKÉ VYBAVENIE

Kombinácia dizajnu a funkčnosti

Naše drezy sú vyrábané s rovnakou starostlivosťou, s akou pripravuje šéfkuchár svoj najlepší recept a hľadá tie najlepšie ingrediencie. V ponuke nájdete drezy nerezové, granitové i sklenené, všetky v tej najvyššej kvalite a k nim širokú škálu batérií.