Teka DLV 68660 TOS GRL


Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 71 dB, Maximálny výkon odsávania: 725 m3,


Cena 409,00 €

8,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Teka DLV 68660 TOS GRL v sivom prevedení je zaradený v energetickej triede A+. Jeho ovládanie je dotykové, umiestnené vpredu. Ponúka 3 možnosti nastavenia rýchlosti + 1 intenzívny s maximálnym výkonom odsávania 725 m³/h. Osvetlenie varnej plochy pod digestorom je zabezpečené prostredníctvom LED žiarovky. Hlučnosť pri 3 stupni je 65 dB + intenzívny 71 dB. Prevádzka je možná s odťahom do komína alebo s recirkuláciou.

 

 

Praktický pomocník

Komínový digestor Teka DVT 68660 TOS v sivej farbe urobí z obyčajného digestora dizajnový prvok vo vašej kuchyni. Maximálny výkon digestora pri intenzívnom odsávaní je 725 m³/h, zaistí tak čistý vzduch behom pár chvíľ s prevádzkovou hlučnosťou 65 dB pri intenzívnom 71 dB. S digestorom si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo s recirkuláciou. 

Recirkulácia vzduchu

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete funkciu recirkulácie. V bežnom digestory nájdete tukový filter, ktorý na seba viaže mastnoty. Pri prvej montáži digestora s prevádzkou recirkulácie je potrebné si zakúpiť k nemu recirkulačnú sadu D10CTP, následne je potrebné vymieňať uhlíkový filter D10C. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Schopnosť tohto filtra pohlcovať pachy je daná početnosťou jeho používania.

Funkcia Fresh

Fresh Air, ideálna funkcia pre veľké stretnutia u vás doma. Osviežujte svoj kuchynský vzduch po dobu 24 hodín v 10-minútových cykloch s 50minutovými prestávkami. Zbavte sa nepríjemných pachov a udržujte svoj domov vždy svieži.

Vlastnosti digestora

Dizajn digestora je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Ovládanie digestora je dotykové, umiestnené vpredu. K dispozícii sú 3 výkonnostné stupne +1 intenzívny s maximálnym výkonom odsávania 725 m³/h. Osvetlenie varnej plochy pod digestorom je zabezpečené prostredníctvom LED lišty. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 71 dB
Maximálny výkon odsávania 725 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Teka DLV 68660 TOS GRL

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené