Teka GZC 32300 XBC BK


Šírka: 30 cm, Počet horákov/varných zón: 2, Typ horného povrchu: Sklenené, Materiál mriežok: Liatina, Elektrické zapaľovanie: Áno, Malý horák (počet): 1, Veľký horák (počet): 1 Viac info


Cena 229,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Domino plynová varná doska z keramického skla Teka GZC 32300 XBC BK v čiernej farbe so šírkou 30 cm, 2 SABAF horákmi a liatinovou mriežkou. Na ovládanie má 2 otočné voliče s 9 stupňami výkonu.

Teka GZC 32300 XBC BK

Plynová varná doska Teka GZC 32300 XBC BK so šírkou 30 cm v čiernej farbe má elegantný dizajn z tvrdeného skla. Varná doska disponuje 2 varnými zónami a stabilitu hrncom poskytne samostatná liatinová mriežka. Príprava pokrmov na tejto varnej doske bude maximálne efektívna a pohodlá. 

Varné zóny: 

  • 1 rýchly horák (2,5 kW)
  • 1 pomocný horák (1 kW)

ExactFlame 

Varná doska je vybavená funkciou ExactFlame, ktorá vám ľahko umožní regulovať intenzitu plameňa. Na výber máte až z 9 úrovní, takže príprava akýchkoľvek jedál bude hračkou. Horáky SABAF® tejto varnej dosky sú efektívne a znižujú spotrebu plynu a tvorbu oxidu uhličitého až o 25%. 

Jednoduché ovládanie

Plynová varná doska  vyniká mimoriadne jednoduchým a pohodlným mechanickým ovládaním, prostredníctvom otočných gombíkov s integrovaným zapaľovaním, ktoré zvládne skutočne každý. Ovládací panel je umiestnený v prednej časti dosky pre lepší prístup a pohodlnú manipuláciu. Praktické ovládanie si rýchlo osvojíte.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 30 cm
Počet horákov/varných zón 2
Typ horného povrchu Sklenené
Materiál mriežok Liatina
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Veľký horák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Teka GZC 32300 XBC BK

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené