Teka HBB 725

  • Doprava zadarmo

Trieda energ.účinnosti: A+, Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2615 W, Typ čistenia: Parou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 7,


Cena 299,00 €

5,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Multifunkčná vstavaná rúra Teka HBB 725 v čiernej farbe s nerezovým panelom s protiodtlačkovou úpravou je zaradená do energetickej triedy A+. Objem rúry je 70 litrov a ponúka 7 funkcií na pečenie, vrátane rýchle mechanického predhrievania. Vybená dotykovým panelom s LED displejom. Čistenie sa realizuje systémom HydroClean® PRO. Celosklenené dvierka rúry sú vybavené dvojitým sklom. Pre bezpečnosť je k dispozícii detský zámok. Teplotný rozsah rúry sa pohybuje v rozmedzí 50°C – 250°C. Vybavená je chrómovými držiamkmi plechov s 1 teleskopickým výsuvom a tiež pevným horným grilom.

 

 

Praktický pomocník do domácnosti

Vstavaná multifunkčná rúra na pečenie Teka HBB 725 s objemom 70 litrov je výborným pomocníkom pri pečení. Zaujme nerezovým ovládacím panelom a dvojitými sklenenými diverkami v čiernej farbe. Vďaka úspornému chodu spadá do energetickej triedy A+. Multifunkčná rúra ponúka 7 funkcií vrátane rýchleho mechanického predhrievania. Rúra je ovládána prostredníctvom dvoch otočných gombíkov a dotykového LED displeja. Umožní vám nastavit širokú škálu programov rúry a digitálne nastavenie hodín. Jednoduchá manipulácia s plechmi vďaka teleskopickému pojazdku. Samozrejmosťou je detský zámok. Teplotný rozsah 50°C – 250°C.

Funkcia Teka HydroClean® PRO

Čistiaca funkcia rúry HydroClean® PRO uľahčí odstraňovanie mastnoty a zvyškov potravín, ktoré sa zachytávajú na stenách rúry. Stačí spustiť čistiaci program (rúra musí byť studená), rozložte na dno rúry utierku a nalejte 200 ml vody. Po uplynutí cyklu sa rúra sama automaticky vypne, na čo vás upozorní aj zvukový signál a vizuálny symbol. Následne je možné jednoducho handričkou odstrániť zvyšky nečistôt alebo prebytočnú vodu.

Bezpečná manipulácia s plechmi

Pre pohodlnú a maximálne bezpečnú manipuláciu s plechmi alebo riadom pri pečení má rúra k dispozícii 1 teleskopický výsuv. Ten zabezpečuje spoľahlivé uchopenie plechu a jeho jednoduché vysúvanie bez hrozby pádu, prevrnutia alebo náhodného popálenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2615 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 7

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Teka HBB 725

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené