TEKA HLB 860

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky
5-ročná záruka po registrácii

Cena:
489,00 €

Pôvodná cena 615,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 9,78 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná rúra Teka HLB 860 v čiernej farbe s rámom z nerezovej ocele s úpravou proti zanechávaniu otlačkov prstov má vnútorný objem 70 litrov. Multifunkčná rúra ponúka 12 funkcií pečenia a 20 naprogramovaných receptov, ktoré je možné si navoliť pomocou dvoch otočných voličov a dotykového ovládacieho panela s TFT 4" farebným dotykovým displejom a podsvietenými ovládačmi. Ponúka tiež automatické expresné predohriatie, funkciu SlowCook pizza, či fermentáciu. Teplotný rozsah rúry sa pohybuje v rozmedzí 50°C – 270°C. Vybavená je chrómovými držiamkmi plechov s 1 teleskopickým výsuvom a tiež sklopným maxi grilom. Rúra Teka HLB 860 je zaradená v energetickej triede A+. Čistenie sa realizuje systémom HydroClean® PRO. Sklopný gril umožňuje ľahšie čistenie vnútornej časti. Celosklenené dvierka rúry sú vybavené trojitým sklom a tiež tichým zatváraním SoftClose. Pre bezpečnosť je k dispozícii detský zámok a pre dokonalý prehľad osvetlenie. V balení je hlboký plech, a grilovací rošt, prívodný kábel so zásuvkou.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 20 %

Zvážte aj tento produkt

Samsung NV75N5671RS/OL Samsung NV75N5671RS/OL

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

5 (1)

Vstavaná rúra Samsung NV75N5671RS/OL v nerezovej farbe je zaradená do energetickej triedy A+. Rúra Dual cook Flex má flexibilné dvierka, ktoré je možné otvoriť buď ako hornú polovicu bez ubúdania tepla v spodnej časti alebo klasicky bez celé bez oddelených zón. Umožňuje pripravovať v hornej aj dolnej zóne súčašne dva rôzne pokrmy s nezávisle nastavenými teplotami. Čistenie vstavanej rúry Samsung NV75N5671RS/OL je veľmi jednoduché, pomocou pyrolýzy zostane povrch čistý. Vnútorný objem rúry dosahuje 75 l. Povrch je pokrytý keramickým smaltom. Ponúka 10 funkcií pečenia, ktoré si nastavíte pomocou 2 otočných voličov a LED displeja s dotykovým ovládaním a modrým podsvietením. Dvierka sú vybavené štvoritým sklom. K dispozícii má aj 1 úroveň teleskopických roštov. Dodávané príslušenstvo: štvorcový plech, rošt, teleskopický výsuv a kuchárska kniha v anglickom jazyku.

Základné parametre

  • Trieda energ.účinnosti: A+
  • Celk.vnútor.kapacita rúry: 75 L
  • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Praktický pomocník do domácnosti

Vstavaná rúra na pečenie Teka HLB 860 je vynikajúcou rúrou, ktorá vám ponúkne klasické možnosti pečenia. Vďaka úspornému chodu spadá do energetickej triedy A+. Multifunkčná rúra ponúka 9 funkcií a programovanie doby pečenia. Rúra je ovládána prostredníctvom dvoch posvietených gombíkov, ktoré sú doplnené vstavaným 4" TFT displejom s farebným dotykovým displejom umožňujú nastavit širokú škálu programov rúry a digitálne nastavenie hodín. Vybavená je SoftClose dvierkami s tlmeným zatváraním a celosklenenými dverami s trojitým sklom. 70 litrová využiteľná kapacita rúry patrí medzi väčšie.

Funkcie rúry

Rúra ponúka 12 druhov ohrevu, ktoré si zvolíte pomocou 2 otočných gombíkov a dotykového panela veľmi jednoducho. Teplotný rozsah rúry sa pohybuje v rozmedzí 50 °C – 250 °C. Program Eco umožňuje prípravu jedál s minimálnou spotrebou energie.

  • druhy ohrevu: konvenčné: horný + dolný ohrev, konvenčné s ventilátorom, gril + dolný ohrev, maxi gril, gril, spodný ohrev, pizza, turbo, EKO, pomalé pečenie, kysnutie cesta, rozmrazovanie, funkcia HydroClean

Pečenie s osobným asistentom pečenia

Personal Cooking Assistant (PCA) ponúka prednastavené automatické recepty, s ktorými dosiahnete tie najlepšie výsledky pri príprave pokrmov. Jednoducho stlačíte príslušné tlačidlo, a pomocou otočných voličov si nastavíte druh pokrmu, ktorý chcete piecť a zobrazia sa  dostupné recepty pre daný druh jedla. Následne je potrebné zvoliť hmotnosť pripravovaného pokrmu a rúra automaticky navrhne vhodnú teplotu. Niektoré recepty dokonca umožňujú zvoliť stupeň ukončenia: vysoký - opečené, stredný - stredne opečené a nízky - zľahka opečené. Hneď ako bude jedlo dopečené upozorní vás na to zvukový signál.

Bezpečná manipulácia s plechmi

Pre pohodlnú a maximálne bezpečnú manipuláciu s plechmi alebo riadom pri pečení má rúra k dispozícii teleskopický výsuv na jednej úrovni. Ten zabezpečuje spoľahlivé uchopenie plechu a jeho jednoduché vysúvanie bez hrozby pádu, prevrnutia alebo náhodného popálenia.

Funkcia Teka HydroClean® PRO

Čistiaca funkcia rúry HydroClean® PRO uľahčí odstraňovanie mastnoty a zvyškov potravín, ktoré sa zachytávajú na stenách rúry. Stačí spustiť čistiaci program (rúra musí byť studená), rozložte na dno rúry utierku a nalejte 200 ml vody. Po uplynutí cyklu sa rúra sama automaticky vypne, na čo vás upozorní aj zvukový signál a vizuálny symbol. Následne je možné jednoducho handričkou odstrániť zvyšky nečistôt alebo prebytočnú vodu.

Pripojené súbory

manual_hlb_860 [*.pdf, 3.14 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 3215 W
Typ čistenia: Parou
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 12

Ďalšie vlastnosti

Značka: Teka
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skiel dvierok: 3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hĺbka: 55,9 cm
Hmotnosť: 31 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: grilovací rošt

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Parou
Počet funkcií: 12

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,5 m

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L
Celkový výkon rúry: 3215 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ostatné

Kód produktu: 41560098

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore