Teka HLB 8600 SM


Vstavaná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 70 l, Počet funkcií: 12, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Viacúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 55,9 cm. Viac info


Cena 698,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 13,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Teka HLB 8600 SM vs striebornom farebnom prevedení má vnútorný objem 70 litrov. Multifunkčná rúra ponúka 12 funkcií pečenia, ktoré je možné si navoliť pomocou dvoch otočných voličov a dotykového ovládacieho panela s TFT displejom. Ponúka tiež automatické expresné predohriatie a asistenta pečenia. Teplotný rozsah rúry sa pohybuje v rozmedzí 50°C – 250°C. K dispozícii sú aj funkcie pizza, funkcia ECO. Vybavená je chrómovými držiamkmi plechov s teleskopickými výsuvmi a tiež sklopným maxi grilom. Rúra Teka HLB 8600 SM je zaradená v energetickej triede A+. Čistenie sa realizuje systémom HydroClean® PRO. Ponúka zároveň 3 pyrolytické čistiace programy. Celosklenené dvierka rúry sú vybavené štyrmi sklami a tiež tichým zatváraním SoftClose. Pre bezpečnosť je k dispozícii detský zámok. Príslušenstvo v balení: hlboký plech, grilovací rošt.

 

 

Štýlová rúra s čistým vzhľadom

Vstavaná rúra na pečenie Teka HLB 8400 SM je vynikajúcou rúrou, ktorá vám ponúkne klasické možnosti pečenia. Svojim vzhľadom s ovládacími prvkami a madlom dokonale zapadne do interiéru. Vďaka úspornému chodu spadá do energetickej triedy A+. Multifunkčná rúra ponúka 12 funkcií a programovanie doby pečenia a PCA (Personal Cooking Assistant) asistenta pečenia. Rúra je ovládána prostredníctvom dvoch otočných gombíkov, ktoré sú doplnené vstavaným TFT displejom s dotykovým ovládáním umožňujú nastavit širokú škálu programov rúry a digitálne nastavenie hodín. Vybavená je SoftClose dvierkami s tlmeným zatváraním a celosklenenými dverami so štvoritým sklom. 70 litrová využiteľná kapacita rúry patrí medzi väčšie.

Funkcie rúry

Rúra so SurroundTemp zabezpečí tie najlepšie výsledky pečenia. Všetko bude dokonale prepečené a zároveň chrumkavé podľa vašich predstáv. Multifunkčná funkcia SurroundTemp zabezpečuje rovnomernú distribúciu tepla vo vnútri rúry. Rúra ponúka 12 druhov ohrevu, ktoré si zvolíte pomocou 2 otočných gombíkov a dotykového panela veľmi jednoducho. Teplotný rozsah rúry sa pohybuje v rozmedzí 50 °C – 250 °C. Program Eco umožňuje prípravu jedál s minimálnou spotrebou energie.

  • druhy ohrevu: konvenčné: horný + dolný ohrev, konvenčné s ventilátorom, gril + dolný ohrev, maxi gril, gril, spodný ohrev, pizza, turbo, EKO, pomalé pečenie, kysnutie cesta, rozmrazovanie, funkcia HydroClean

Príprava s osobným asistentom pečenia

Personal Cooking Assistant (PCA) ponúka prednastavené automatické recepty, s ktorými dosiahnete tie najlepšie výsledky pri príprave pokrmov. Jednoducho stlačíte príslušné tlačidlo, a pomocou otočných voličov si nastavíte druh pokrmu, ktorý chcete piecť a zobrazia sa  dostupné recepty pre daný druh jedla. Následne je potrebné zvoliť hmotnosť pripravovaného pokrmu a rúra automaticky navrhne vhodnú teplotu. Niektoré recepty dokonca umožňujú zvoliť stupeň ukončenia: vysoký - opečené, stredný - stredne opečené a nízky - zľahka opečené. Hneď ako bude jedlo dopečené upozorní vás na to zvukový signál.

Bezpečná manipulácia s plechmi

Pre pohodlnú a maximálne bezpečnú manipuláciu s plechmi alebo riadom pri pečení má rúra k dispozícii teleskopické výsuvy. Ten zabezpečuje spoľahlivé uchopenie plechu a jeho jednoduché vysúvanie bez hrozby pádu, prevrnutia alebo náhodného popálenia.

SteamBox

Pokiaľ ste zástancom zdravého stravovania a prípravy jedál v pare a máte v obľube chutné jedlá, je možné vstavanú rúru za pomoci prídavného zásobníka Teka SteamBox premeniť na parnú. Pripravované jedlá si tak zachovajú vetky živiny, vitamíny a minerály bez potreby použitia tuku. Teka SteamBox je potrebné zakúpiť zvlášť!

Funkcia Teka HydroClean® PRO

Čistiaca funkcia rúry HydroClean®PRO uľahčí odstraňovanie mastnoty a zvyškov potravín, ktoré sa zachytávajú na stenách rúry. Stačí spustiť čistiaci program (rúra musí byť studená), rozložte na dno rúry utierku a nalejte 200 ml vody. Po uplynutí cyklu sa rúra sama automaticky vypne, na čo vás upozorní aj zvukový signál a vizuálny symbol. Následne je možné jednoducho handričkou odstrániť zvyšky nečistôt alebo prebytočnú vodu.

Pyrolytické samočistenie

Funkcia pyrolytického čistenia je k dispozícii len u pyrolytických modelov vstavaných rúr HLB P. Umožňuje spustiť pyrolytický čistiaci cyklus, počas ktorého sa pri vysokej teplote uvolní mastnosta nahromadená vo vnútri rúry. Na výber sú 3 pyrolytické programy: P1: ľahká pyrolýza - 1 hodina, P2: obyčajná pyrolýza - 1 hodina 30 minút alebo P3: intenzívna pyrolýza - 2 hodiny. Po ukončení pyrolytického cyklu zaznie alarm a upozorní vás aj symbol na displeji.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3215 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 12

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Teka HLB 8600 SM

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami