Teka HLB 8600 ST


Vstavaná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 70 l, Počet funkcií: 12, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Viacúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 55,9 cm. Viac info


Cena 698,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 13,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná rúra Teka HLB 8600 ST v šedom farebnom prevedení má vnútorný objem 70 litrov. Multifunkčná rúra ponúka 12 funkcií pečenia, ktoré je možné si navoliť pomocou dvoch otočných voličov a dotykového ovládacieho panela s TFT displejom. Ponúka tiež automatické expresné predohriatie a asistenta pečenia. Teplotný rozsah rúry sa pohybuje v rozmedzí 50°C – 250°C. K dispozícii sú aj funkcie pizza, funkcia ECO. Vybavená je chrómovými držiamkmi plechov s teleskopickými výsuvmi a tiež sklopným maxi grilom. Rúra Teka HLB 8600 ST je zaradená v energetickej triede A+. Čistenie sa realizuje systémom HydroClean® PRO. Celosklenené dvierka rúry sú vybavené štyrmi sklami a tiež tichým zatváraním SoftClose. Pre bezpečnosť je k dispozícii detský zámok. Príslušenstvo v balení: hlboký plech, grilovací rošt.

 

 

Štýlová rúra s čistým vzhľadom

Vstavaná rúra na pečenie Teka HLB 8400 ST je vynikajúcou rúrou, ktorá vám ponúkne klasické možnosti pečenia. Svojim vzhľadom s ovládacími prvkami a madlom dokonale zapadne do interiéru. Vďaka úspornému chodu spadá do energetickej triedy A+. Multifunkčná rúra ponúka 12 funkcií a programovanie doby pečenia a PCA (Personal Cooking Assistant) asistenta pečenia. Rúra je ovládána prostredníctvom dvoch otočných gombíkov, ktoré sú doplnené vstavaným TFT displejom s dotykovým ovládáním umožňujú nastavit širokú škálu programov rúry a digitálne nastavenie hodín. Vybavená je SoftClose dvierkami s tlmeným zatváraním a celosklenenými dverami so štvoritým sklom. 70 litrová využiteľná kapacita rúry patrí medzi väčšie.

Funkcie rúry

Rúra so SurroundTemp zabezpečí tie najlepšie výsledky pečenia. Všetko bude dokonale prepečené a zároveň chrumkavé podľa vašich predstáv. Multifunkčná funkcia SurroundTemp zabezpečuje rovnomernú distribúciu tepla vo vnútri rúry. Rúra ponúka 12 druhov ohrevu, ktoré si zvolíte pomocou 2 otočných gombíkov a dotykového panela veľmi jednoducho. Teplotný rozsah rúry sa pohybuje v rozmedzí 50 °C – 250 °C. Program Eco umožňuje prípravu jedál s minimálnou spotrebou energie.

  • druhy ohrevu: konvenčné: horný + dolný ohrev, konvenčné s ventilátorom, gril + dolný ohrev, maxi gril, gril, spodný ohrev, pizza, turbo, EKO, pomalé pečenie, kysnutie cesta, rozmrazovanie, funkcia HydroClean

Príprava s osobným asistentom pečenia

Personal Cooking Assistant (PCA) ponúka prednastavené automatické recepty, s ktorými dosiahnete tie najlepšie výsledky pri príprave pokrmov. Jednoducho stlačíte príslušné tlačidlo, a pomocou otočných voličov si nastavíte druh pokrmu, ktorý chcete piecť a zobrazia sa  dostupné recepty pre daný druh jedla. Následne je potrebné zvoliť hmotnosť pripravovaného pokrmu a rúra automaticky navrhne vhodnú teplotu. Niektoré recepty dokonca umožňujú zvoliť stupeň ukončenia: vysoký - opečené, stredný - stredne opečené a nízky - zľahka opečené. Hneď ako bude jedlo dopečené upozorní vás na to zvukový signál.

Bezpečná manipulácia s plechmi

Pre pohodlnú a maximálne bezpečnú manipuláciu s plechmi alebo riadom pri pečení má rúra k dispozícii teleskopické výsuvy. Ten zabezpečuje spoľahlivé uchopenie plechu a jeho jednoduché vysúvanie bez hrozby pádu, prevrnutia alebo náhodného popálenia.

SteamBox

Pokiaľ ste zástancom zdravého stravovania a prípravy jedál v pare a máte v obľube chutné jedlá, je možné vstavanú rúru za pomoci prídavného zásobníka Teka SteamBox premeniť na parnú. Pripravované jedlá si tak zachovajú vetky živiny, vitamíny a minerály bez potreby použitia tuku. Teka SteamBox je potrebné zakúpiť zvlášť!

Funkcia Teka HydroClean® PRO

Čistiaca funkcia rúry HydroClean®PRO uľahčí odstraňovanie mastnoty a zvyškov potravín, ktoré sa zachytávajú na stenách rúry. Stačí spustiť čistiaci program (rúra musí byť studená), rozložte na dno rúry utierku a nalejte 200 ml vody. Po uplynutí cyklu sa rúra sama automaticky vypne, na čo vás upozorní aj zvukový signál a vizuálny symbol. Následne je možné jednoducho handričkou odstrániť zvyšky nečistôt alebo prebytočnú vodu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3215 W
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 12

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Teka HLB 8600 ST

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Silvia

26. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Tichý chod rury,
  • Dizajn
  • Funkcie rury
  • Vysuvacie rosty, ktoré mohli byť pevnejsie

Zatiaľ som s rurou veľmi spokojná