Teka HLB 8600 ST

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky
5-ročná záruka po registrácii

Cena:
639,00 €

Pôvodná cena 689,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 12,78 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná rúra Teka HLB 8600 ST v šedom farebnom prevedení má vnútorný objem 70 litrov. Multifunkčná rúra ponúka 12 funkcií pečenia, ktoré je možné si navoliť pomocou dvoch otočných voličov a dotykového ovládacieho panela s TFT displejom. Ponúka tiež automatické expresné predohriatie a asistenta pečenia. Teplotný rozsah rúry sa pohybuje v rozmedzí 50°C – 250°C. K dispozícii sú aj funkcie pizza, funkcia ECO. Vybavená je chrómovými držiamkmi plechov s teleskopickými výsuvmi a tiež sklopným maxi grilom. Rúra Teka HLB 8600 ST je zaradená v energetickej triede A+. Čistenie sa realizuje systémom HydroClean® PRO. Celosklenené dvierka rúry sú vybavené štyrmi sklami a tiež tichým zatváraním SoftClose. Pre bezpečnosť je k dispozícii detský zámok. Príslušenstvo v balení: hlboký plech, grilovací rošt.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 7 %

Zvážte aj tento produkt

Miele H2860 B EDST Miele H2860 B EDST

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Vstavaná rúra Miele H2860 B EDST v modernom nerezovom prevedení, s časovačom a varným priestorom - 76 litrov. Je zaradená do energetickej triedy A+. K dispozícii je 7-miestny displej s ovládaním zápustným ovládačom. Prístroj môžete prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám ako napríklad jazyk, hlasitosť tlačidiel, jas displeja a mnoho iného. Vybrať si môžete z viacerých programov pečenia, presne podľa toho, čo práve potrebujete.

Základné parametre

  • Trieda energ.účinnosti: A+
  • Celk.vnútor.kapacita rúry: 76 L
  • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Štýlová rúra s čistým vzhľadom

Vstavaná rúra na pečenie Teka HLB 8400 ST je vynikajúcou rúrou, ktorá vám ponúkne klasické možnosti pečenia. Svojim vzhľadom s ovládacími prvkami a madlom dokonale zapadne do interiéru. Vďaka úspornému chodu spadá do energetickej triedy A+. Multifunkčná rúra ponúka 12 funkcií a programovanie doby pečenia a PCA (Personal Cooking Assistant) asistenta pečenia. Rúra je ovládána prostredníctvom dvoch otočných gombíkov, ktoré sú doplnené vstavaným TFT displejom s dotykovým ovládáním umožňujú nastavit širokú škálu programov rúry a digitálne nastavenie hodín. Vybavená je SoftClose dvierkami s tlmeným zatváraním a celosklenenými dverami so štvoritým sklom. 70 litrová využiteľná kapacita rúry patrí medzi väčšie.

Funkcie rúry

Rúra so SurroundTemp zabezpečí tie najlepšie výsledky pečenia. Všetko bude dokonale prepečené a zároveň chrumkavé podľa vašich predstáv. Multifunkčná funkcia SurroundTemp zabezpečuje rovnomernú distribúciu tepla vo vnútri rúry. Rúra ponúka 12 druhov ohrevu, ktoré si zvolíte pomocou 2 otočných gombíkov a dotykového panela veľmi jednoducho. Teplotný rozsah rúry sa pohybuje v rozmedzí 50 °C – 250 °C. Program Eco umožňuje prípravu jedál s minimálnou spotrebou energie.

  • druhy ohrevu: konvenčné: horný + dolný ohrev, konvenčné s ventilátorom, gril + dolný ohrev, maxi gril, gril, spodný ohrev, pizza, turbo, EKO, pomalé pečenie, kysnutie cesta, rozmrazovanie, funkcia HydroClean

Príprava s osobným asistentom pečenia

Personal Cooking Assistant (PCA) ponúka prednastavené automatické recepty, s ktorými dosiahnete tie najlepšie výsledky pri príprave pokrmov. Jednoducho stlačíte príslušné tlačidlo, a pomocou otočných voličov si nastavíte druh pokrmu, ktorý chcete piecť a zobrazia sa  dostupné recepty pre daný druh jedla. Následne je potrebné zvoliť hmotnosť pripravovaného pokrmu a rúra automaticky navrhne vhodnú teplotu. Niektoré recepty dokonca umožňujú zvoliť stupeň ukončenia: vysoký - opečené, stredný - stredne opečené a nízky - zľahka opečené. Hneď ako bude jedlo dopečené upozorní vás na to zvukový signál.

Bezpečná manipulácia s plechmi

Pre pohodlnú a maximálne bezpečnú manipuláciu s plechmi alebo riadom pri pečení má rúra k dispozícii teleskopické výsuvy. Ten zabezpečuje spoľahlivé uchopenie plechu a jeho jednoduché vysúvanie bez hrozby pádu, prevrnutia alebo náhodného popálenia.

SteamBox

Pokiaľ ste zástancom zdravého stravovania a prípravy jedál v pare a máte v obľube chutné jedlá, je možné vstavanú rúru za pomoci prídavného zásobníka Teka SteamBox premeniť na parnú. Pripravované jedlá si tak zachovajú vetky živiny, vitamíny a minerály bez potreby použitia tuku. Teka SteamBox je potrebné zakúpiť zvlášť!

Funkcia Teka HydroClean® PRO

Čistiaca funkcia rúry HydroClean®PRO uľahčí odstraňovanie mastnoty a zvyškov potravín, ktoré sa zachytávajú na stenách rúry. Stačí spustiť čistiaci program (rúra musí byť studená), rozložte na dno rúry utierku a nalejte 200 ml vody. Po uplynutí cyklu sa rúra sama automaticky vypne, na čo vás upozorní aj zvukový signál a vizuálny symbol. Následne je možné jednoducho handričkou odstrániť zvyšky nečistôt alebo prebytočnú vodu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 3215 W
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 12

Ďalšie vlastnosti

Značka: Teka
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Viacúrovňový
Počet skiel dvierok: 4

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hĺbka: 55,9 cm
Hmotnosť: 36 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: grilovací rošt

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Počet funkcií: 12

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,5 m
Sieťový kábel: bez zástrčky

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L
Celkový výkon rúry: 3215 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ostatné

Kód produktu: 111000011

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore